علت مرگ نیت داگ (Nate dogg) به همراه بررسی رابطه او با بهترین رپر ها

نیت داگ یکی از خوانندگان مطرح آمریکایی می باشد که از دوران کودکی به این رشته علاقمند شده بود و از همان دوران استعداد و مهارت خود را به رخ همگی کشانده بود. او زمانی که اولین کار خود را به بیرون داد همه را انگشت به دهان گذاشت و خیلی زود توانست پله های ترقی را طی کند و به شهرت جهانی دست یابد. وی با افراد مشهور زیادی همکاری کرده است که در کنار آنها هم تجربه و هم شهرت را کسب کرد. همچنین این خواننده در این مدت دو گروه مشهور رپ را تاسیس کرده بود که زیر نام آنها ترانه های نابی را نیز به بازار عرضه کرده بود. اما متاسفانه وی در سال 2007 میلادی دچار حمله قلبی می شود و پس از اینکه به بیمارستان منتقل می شود به کما می رود. او تا به حال کارهای ناب زیادی را به بازار عرضه کرده است که در ادامه این مقاله به برخی از کارهای معروف Nate dogg اشاره می کنیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی نیت داگ

بیوگرافی نیت داگ به چه صورت می باشد؟

زندگینامه Nate dogg سرشار از پستی و بلندی های زیادی بوده است. باید بگوییم که این خواننده از همان دوران کودکی استعداد خود را نشان داده بود. اسم واقعی وی ناتانیل دیوین هیل بود که در 19 اوت سال 1969 میلادی در لانگ بیچ آمریکا متولد شده بود. از همان دوران کودکی استعداد لازم برای تبدیل شدن به یکی از بزرگان موسیقی را داشت. پدرش یکی از روحانیون کلیسا بود و زمانی که نیت داگ جوان بود از مادرش جدا شد. این خواننده پس از آنکه دوران دبیرستان خود را پشت سر گذراند تصمیم گرفت تا در نیروی دریایی آمریکا عضو شود. به مدت سه سال در آن حضور داشت و سپس بیرون آمد. وی با اسنوپ داگ که پسر عمویش بود روبرو شد و به سمت رپ رفت. این دو همکاری هایی را داشتند و سپس به همراه وارن جی موسیقی هایی را به بازار عرضه کردند و به شهرت رسیدند.

در آن زمان علاقمندان به موسیقی از خود می پرسیندند که نیت داگ کیست؟ این خواننده انگیزه گرفته بود و توانست گروه دیگری را با همکاری وارن جی و پسر عمویش تاسیس کند که اسم آن را هم جی فانک گذاشت. وی با افراد مشهور زیادی همکاری هایی داشت و از همان زمان هم کارهای نابی را منتشر کرده بود. اما در 19 سپتامبر سال 2007 میلادی خبر رسید که وی دچار حمله قلبی شده است و در بیمارستان بستری شده است. او تا سال 2011 میلادی در کما به سر می برد تا اینکه در 15 مارس همان سال برای همیشه چشمان خود را بست.

همسر نیت داگ چه کسی می باشد؟

او زمانی که زنده بود با فردی به نام لاتویا کالوین ازدواج کرد. آنها مدتی را با هم دوست بودند و سپس تصمیم گرفتند تا با هم زندگی مشترکی را آغاز کنند. گفته می شود که این دو به محض اینکه ازدواج کردند با هم به اختلافاتی خوردند و تنها 20 روز پس از ازدواج طلاق نامه ای را تنظیم کرده بودند. اما برخی ها هم می گفتند که با این وجود این دو زندگی در کنار هم را ادامه دادند و با وجود اینکه درگیری هایی را هم با یکدیگر داشتند، در کنار هم ماندند. حتی این دو صاحب دو فرزند هم شده بودند. در برخی از سایت ها آمده بود که این خواننده قبل از این همسرش هم یک همسر دیگر داشته که با وی هم به اختلاف خورده بود و از او جدا شده بود. اما در حال حاضر که وی مرده است، فرزندان و مادرشان با هم بر سر ارثیه وی دعوا دارند. فرزندانشان می گویند که در زمانی که پدرشان زنده بود مادرشان او را زجر زیادی داده بود و به همین دلیل نمی تواند از ارث او سهمی داشته باشد.

همسر نیت داگ

آیا فرزندان نیت داگ هم رپر می باشند؟

مشخص نیست که  پسر نیت داگ رپر است یا خیر و هیچ اطلاعاتی در این باره وجود دارد. احتمال دارد که آنها هم از استعداد پدرشان در وجود خود داشته باشند. وی دو فرزند دارد که ناتانیل هال و نیاجیل هال اسم آنها می باشند. اطلاعات بیشتری در مورد این دو موجود نیست اما گفته می شود که در حال حاضر که پدرشان از دنیا رفته است آنها با مادرشان بر سر دریافت ارثیه پدرشان به اختلاف خورده اند. آنها مدعی هستند که زمانی که پدرشان زنده بوده است این مادرشان بوده که استرس زیادی به وی وارد می کرده و با وجود اینکه می دانسته او مشکلات قلبی دارد، همواره او را زجر می داده است.

درآمد نیت داگ از چه طریقی بدست می آمد؟

اولین و اصلی ترین شغل او موسیقی بوده است و به همین دلیل از اصلی ترین روش های درآمد وی ضبط و انتشار موزیک بوده است. وی در اصل از زمانی که کودک بوده است به این رشته علاقه ای زیاد داشته و در زمانی که با پسر عموی خود روبرو شده است توانست گروهی را راه اندازی کند و در آن فعالیت های خود را آغاز کند. او رفته رفته به شهرت رسید و کارهای نابی را به بازار عرضه کرد. برخی از آهنگ های وی در چارت های کشورهای مختلف رتبه هایی را بدست آورده بود و توانسته بود فروش خوبی را داشته باشد و پول خوبی را به حساب وی واریز کند. همچنین او تا زمانی که زنده بود با افراد مختلفی کنسرت های مشترک برگزار کرده بود که از این طریق هم پول خوبی به جیب می زد.

خانه نیت داگ چه ویژگی هایی داشت؟

این خانه را وی در سال 1994 میلادی به قیمت حدودا 250 هزار دلار خریداری کرده بود. در حال حاضر این خانه میلیون ها دلار ارزش دارد و گفته می شود که در محله پومونا که یک محله اعیان نشین است می باشد. همچنین این خانه بسیار شیک و مدرن می باشد و دارای معماری مدرن و دکوراسیون داخلی بسیار شیکی می باشد. تجهیزاتی که در این خانه به کار رفته است از بهترین تجهیزات موجود در آن زمان بوده است.

ماشین نیت داگ چه بوده است؟

این خواننده نیز تا به حال مدل های زیادی داشته است و نمی توان گفت که او به یک مدل خاص علاقه داشته است. در واقع او نیز مانند بیشتر خواننده ها دوست داشته است که مدل های جدید و بروز بازار را سوار شود و با آن در موزیک ویدئوهای خود ظاهر شود. وی علاوه بر موزیک به این مسئله هم اهمیت زیادی می داده است و گفته می شود که در پارکینگ خانه خود چند ماشین مدل بالا داشته است. همچنین او نیز یکی از ماشین باز ترین ترانه خوان های سبک رپ بود که تا به حال تصاویر او با مدل های مختلفی منتشر شده است.

علت مرگ نیت داگ

آیا علت مرگ نیت داگ همسرش بوده است؟

تاریخ مرگ نیت داگ در سال 2011 به ثبت رسیده است و برخی ها هم  علت مرگ Nate dogg را همسرش اعلام می کنند. آنها معتقدند که همسرش همیشه موجب شده بود تا او زجر بکشد. این گفته ها را فرزندان او زده است و گفته است که مادرشان با اینکه می دانسته پدر دارای ناراحتی های قلبی است، اما همواره با وی جر و بحث می کرده و موجب رنجش وی می شده است. این مسئله هم موجب شده است تا وی در سال 2007 دچار حمله قلبی شود و سپس به بیمارستان برود. این در حالی است که این خواننده به مدت 4 سال در کما به سر می برده و بالاخره در سال 2011 میلادی از دنیا می رود.

اینستاگرام نیت داگ در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

پیج نیت داگ در حال حاضر توسط برخی از فن هایش ایجاد شده است. باید بدانید که زمانی که خود این خواننده در قید حیات بود به این کار هیچ اشتیاقی نداشت و علاقه ای برای فعالیت در فضای مجازی از خود نشان نمی داد. اما پس از اینکه او مرد، برخی از هوادارانش در شبکه اجتماعی اینستاگرام به نام او صفحاتی را راه اندازی کردند و در آن کلیپ و برخی از تصاویرش را منتشر کردند. در حال حاضر هم یکی از این صفحات حدود 200 هزار نفر دنبال کننده جذب کرده است و بیش از یکصد پست مختلف در مورد او منتشر کرده است. در این صفحات اطلاعاتی در مورد این خواننده وجود دارد.

آهنگ های برتر نیت داگ شامل چه مواردی می باشند؟

زمانی که یک کودکی بیش نبود، استعداد خود در زمینه موسیقی را به اطرافیان خود نشان داده بود تا اینکه با پسر عموی خود آشنا شد و توانست با وی یک گروه بزند و تحت نام آن گروه آهنگ های خود را با مشارکت هم به بیرون عرضه کند. دیری نگذشت که نام او در تمام جهان پخش شد و به شهرت رسید. این خواننده تا به حال آهنگ های زیادی را به بازار عرضه کرده است که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم. این موارد همه در لیست بهترین آهنگ های رپ جهان حضور دارند.

Regulate

در سال 1994 میلادی به بازار عرضه شد و موفق شد تا در بیلبورد هات آمریکا تا جایگاه دوم بالا برود. همچنین این موسیقی در میان موسیقی های سبک رپ و آر اند بی رتبه هشتم را از آن خود کرده بود. وارن جی در آن به همراه امینم همکاری کردند.

i got love

فردی به نام بینک در تولید آن دست داشت و در سال 2001 به بازار آمد. این موسیقی موفق شد تا در بیلبورد آمریکا در میان آهنگ های سبک هیپ هاپ و آر اند بی جایگاه 45 را بدست بیاورد و در بخش ریتیمیک هم رتبه سی و سه را کسب کرد.

nobody does it better

این موسیقی یکی از کار های ناب وی می باشد که سال 1998 میلادی با همکار وارن جی وارد بازار شد و موفق شد تا در میان موسیقی های بیلبورد هات آمریکا جایگاه 18 را کسب کند.

Shake that

از معروف ترین کارهای او می باشد که با همکاری امینم ساخته شده است و در سال 2005 میلادی روانه بازار شد. این موزیک در جایگاه 6 بیلبورد هات آمریکا رسید و موفق شد تا در بیلبورد ترانه های پاپ هم همین رتبه را کسب کند. در کشورهای دیگر هم رتبه های خوبی کسب کرده بود.

Oh No

فاروآهه مونچ و موس دف از جمله خوانندگانی می باشند که در آن ظاهر شده بود. این ترانه در سال 2008 میلادی ضبط و روانه بازار شد و توجه بسیاری را هم به سمت خود جلب کرده بود.

Area Codes

در این ترانه او به تمام شماره تلفن های دخترانی که وی تا آن زمان با آنها رابطه داشت اشاره می کند و توانست تا رتبه 7 بیلبورد آمریکا هم بالا برود.

Lay Low

تولیدکنندگان این موسیقی دکتر دره و مایک الیزوندو هستند. زمانی که انتشار یافت این موسیقی در بیلبورد سبک هیپ هاپ آمریکا با رتبه هشتم بالا رفت و در بین موسیقی های سبک رپ هم رتبه پنجم را کسب کرده بود.

21 Questions

از جمله کارهایی است که وی با فیفتی سنت همکاری کرده است و توانسته است که جایگاه خوبی را کسب کند که می توان به قرار گرفتن آن به مدت 4 هفته متوالی در صدر بیلبورد هات آمریکا اشاره کرد. همچنین این آهنگ به مدت 23 هفته هم در بین ترانه های برتر این چارت قرار گرفته بود.

پلی لیست Nate dogg

پلی لیست Nate dogg چه مواردی می باشند؟

دانلود آهنگ نیت داگ را می توانید از سایت های زیادی انجام دهید. همچنین برخی از این سایت ها پلی لیست هایی را در اختیار شما قرار می دهند که شامل بهترین آهنگ های آنها می باشند. علاوه بر آن، از جمله کارهای ناب این خواننده آن دسته از ترانه هایی است که او با همکاری دیگر ترانه خوان های مشهور اجرا کرده است. بعضی از سایت ها این ترانه ها را هم لیست بندی کرده اند و می توانید با مراجعه به آنها به این لیست هم دسترسی داشته باشید. همچنین برخی ها هم ترجمه و متن آنها را هم در اختیار شما قرار می دهند و می توانید این موارد را هم در اختیار داشته باشید. باید به یاد داشته باشید که برخی از علاقمندان به دنبال ترجمه ترانه های وی می گردند که این سایتها توجه آنها را جلب خواهند کرد.

Nate dogg و وارن جی چگونه آشنا شدند؟

زمانی که او از خدمت در نیروی دریایی آمریکا منصرف شد و از این ارگان نظامی بیرون آمد، با پسر عموی خود به نام اسنوپ داگ آشنا شد. او در واقع یک رپر بود و با وارن جی رابطه داشت. این سه با هم آشنا شدند و همکاری هایی را هم با یکدیگر انجام دادند. اولین همکاری آنها ایجاد یک گروه موسیقی به نام 213 بود که خیلی زود چند آهنگ را هم با نام آن به بازار منتشر کردند که آهنگ های نابی هم بود و توانست خیلی زود نام این گروه را به همه بشناسانند. در همان زمان بود که نیت داگ به شهرت رسید و توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند. همچنین سپس این 3 رپر گروه دیگری را نیز تشکیل دادند که آن هم یکی از گروه های معروف رپ در کالیفرنیا می باشد.

Nate dogg و امینم

رابطه Nate dogg و امینم به چه صورت بوده است؟

رابطه آنها به صورت حرفه ای بوده است و در واقع آنها دوستان بسیار صمیمی بوده اند. این را می توان از همکاری های متعدد این دو دریافت و به این نتیجه رسید که این دو خواننده از قدیم با هم ارتباط  دوستانه ای داشته اند. شاید معروف ترین کار مشترک آنها Shake That می باشد که توانسته بود در زمان انتشار فروش خوبی را هم نسیب خود کند. همچنین این موسیقی که در سال 2005 میلادی به بازار عرضه شد، رتبه های خوبی را هم در بیلبورد آمریکا و دیگر کشورها کسب کرده بود. از دیگر کارهای مشترک این دو می توان به My name, Till I collapse  و Never Evought  اشاره کرد. امینم در آن زمان شهرت بیشتری نسبت به وی داشت و همکاری های آنها بیشتر به نفع نیت داگ بود.

همکاری نیت داگ و توپاک به چه صورت بوده است؟

او و توپاک از جمله خوانندگانی می باشند که هیچ کدام شان در حال حاضر در دنیا نمی باشند و هر دو به دلایلی جان خود را از دست دادند. اما جالب تر اینکه این دو خواننده هم با هم چند آهنگ ناب را از خود به یادگار گذاشته اند که به صورت مشترک در آن ظاهر شده اند. یکی از آنها Gangta Walk می باشد که توانسته بود در چارت های کشورهای مختلف رتبه های خوبی را کسب کند. همچنین از دیگر کارهای آنها می توان به All about you  و نیز Kurupt daz dallinger اشاره کرد.

برادر Nate dogg کیست؟

این خواننده دارای 3 برادر می باشد که اسم آنها دانیل، ساموئل و امانوئل می باشد. اطلاعات زیادی در مورد آنها موجود نیست و در هیچ سایتی در مورد شغل و دیگر موارد اطلاعاتی را منتشر نکرده اند. احتمال دارد که آنها نیز فعالیت هایی در زمینه رپ داشته باشند.

نیت داگ و توپاک

فیلم های Nate dogg چه مواردی بودند؟

او تا به حال در برخی از فیلم و برنامه های تلویزیونی شرکت کرده است. اولین کار سینمایی خود را در سال 2002 میلادی با بازی در فیلم Doggy fizzle televizzle  تجربه کرده بود. سپس در سال 2003 میلادی هم در فیلم Head of state ظاهر شد و تجربه خود را درا ین زمینه بیشتر کرد. در سال 2008 میلادی هم در یک فیلم دیگر نیز حضور یافت که این فیلم زمانی پخش شد که او در بیمارستان بستری بود. این خواننده توانسته بود استعداد خود در این زمینه را هم نشان دهد.

اولین دوست دختر Nate dogg چه کسی بود؟

احتمال داده می شود که اولین دوست دختر وی تامالا جونز بوده که با وی زمانی که در سینما و تلویزیون فعالیت می کرده آشنا شده بود. این دو با هم فیلم های زیادی را بازی کرده بودند که می توان فیلم برادران، ورود پادشاه، چوب، بوتی کال و چیزهایی که مردان می خواهند، اشاره کرد. گفته می شود که این دو از هم جدا شدند اما دلایل آن مشخص نیست. پس از آن او با لاتویا هال همسر کنونی وی آشنا شد و ازدواج کرد. این دو صاحب دو فرزند شده اند. در همان روزهای اولیه ازدواجشان بودند که با هم به مشکل می خورند و درگیری هایی را داشتند که حتی طلاق نامه ای را امضاء می کنند اما در کنار هم زندگی می کنند. پس از مرگ وی، پسرانشان به مادرشان اعتراض کرده اند که چرا در زمانی که پدرشان زنده بود او را اذیت و زجر می داده است. آنها می گویند که به همین دلیل از ارث محروم است.

اسم گروه Nate dogg چه بود؟

زمانی که از نیروی دریایی بیرون آمد، با کمک پسر عموی خود و وارن جی گروه 213 را تاسیس کردند. آنها با هم توانست بودند تا این گروه را سر و سامان بدهند و تحت نام آن چند موسیقی برتر را اجرا کنند و به شهرت برسند. در واقع اولین کار آنها تحت نام این گروه به بازار عرضه شد و توانست فروش خوبی داشته باشد. سپس آنها یک گروه دیگر به نام جی فانک را تاسیس کردند که آن هم یک گروه مشهور در زمینه رپ شناخته شده است.

 عکس نیت داگ

در حال حاضر برخی از سایت ها تصاویری از عکس های وی را منتشر کرده اند و می توانید برای تماشای آنها به این سایت ها مراجعه کنید. برخی از تصاویر آنها متعلق به دورانی است که این خواننده در گروه 213 فعالیت می کند و نشان می دهد با وجود اینکه امکانات کمی داشتند، اما تواسنته اند که کارهای خوبی را اجرا کنند و به شهرت برسند. این در حالی است که برخی از تصاویر وی هم در صفحه اینستاگرام او که توسط فن هایش مدیریت می شود، وجود دارد.

سوالات متداول

نیت داگ چقدر دارایی خالص دارد؟

برخی از سایت های گزارش داده اند که ثروت خالص او بیش از 150 میلیون دلار می باشد و پس از مرگ او احتمالا به فرزند و همسر او می رسد.

نیت داگ چه گروه هایی را تاسیس کرده است؟

او در همان ابتدا یک گروه به نام 213 را تاسیس کرد که پس از مدتی یکی دیگر به نام جی فانک را نیز راه اندازی کرد.

آیا نیت داگ به قتل رسیده است؟

او در سال 2007 میلادی دچار حمله قلبی شده است و پس از اینکه 4 سال در بیمارستان بستری بود در سال 2011 از دنیا رفت.

دیدگاهتان را بنویسید