صدف صادقی بلاگر مشهور ایرانی در ترکیه که جنجالی شد

صدف صادقی بلاگر مشهور ایرانی در ترکیه که جنجالی شد

صدف صادقی بلاگر مشهور ایرانی در ترکیه که جنجالی شد

امروز می‌خواهیم در مورد بـه یکی‌ از اشخاص دارای اسم و رسم و سرشناس بـه اسم صدف صادقی کـه یک بلاگر «بلاگر کـه می‌باشد؟» بسیار دارای اسم و رسم بـه اکانت می ‌آید سخن در‌ صورتی‌ کـه می خواهید کـه داده ها بخش اعظمی از این شخص دارای اسم و رسم و از این خانوم با استعداد بـه دست آورید بهتر از آحاد مطالب این نوشته‌علمی رابا تمرکز و شکیبایی مطالعه نمایید.

 

صدف صادقی که می باشد؟

می بایست ذکر کرد کـه صدف صادقی یکی‌از بلاگر هاي‌ اهل ایران بسیار دارای اسم و رسم میباشد کـه در موضوع مد و مدل معاش فعالیت دارد می بایست بیان کرد کـه وی در آخرها سال ۱۳۹۸ بـه جهت داشتن فضای کاری بهتر و عالی خیس و برای پیشرفت شغلی بـه ترکیه سفر نموده اسـت صدف صادقی یک کدام از عده اي می‌باشد.

 

کـه سال‌ها اکثری طراح جامه و مانتو بوده و عشق و علاقه بسیار بـه پباده سازی خرقه دارااست و بایستی خاطرنشان کرد کـه با اکثری از مارک هاي‌ رخنه‌ مانند هتل بوستان حیات در استانبول ترکیه فعالیت نموده اسـت بایستی بیان کرد کـه یک کدام از بلاگر هایي می‌باشد کـه با فعالیت هاي‌ بسیار عالی کـه اجرا داده میباشد توانست مارک خودش را تصویب نماید و بایستی اعلام‌کرد کـه یک آلبوم بـه اسم صدف استایل احداث نماید اما نباید از حافظه موفقیت کـه‌این شخص پر اسم و رسم یک بوتیک بـه اسم صدف بوتیک نیز دارااست.

 

صدف صادقی یکی بلاگرهای اهل ایران در حوزه مد و مدل معاش می‌باشد. وی در آخرها سال 1398 بـه جهت داشتن فضای کاری بهتر و پیشرفت شغلی بـه ترکیه سفر کرد. صدف صادقی سال‌ها طراح خرقه و مانتو بوده و با برندهای رخنه‌ مانند هتل بوستان حیات در استانبول فعالیت نموده اسـت. وی یک کدام از بلاگرهایی میباشد کـه چیره بـه تصویب مارک خویش گردیده و یک آلبوم بـه اسم صدف استایل و یک بوتیک بـه اسم صدف بوتیک سالاد داراست.

صدف صادقی بلاگر مشهور ایرانی در ترکیه که جنجالی شد

صدف صادقی

اسم: صدف صادقی
اسم مستعار: صدف فشن سالاد
تابعیت: اهل ایران
محل اقامت: استانبول، ترکیه
اینستاگرام: «201k» sadaffashionsalad
دارنده گواهی مهندسی پتروشیمی-نگارگری-مجسمه سازی
مربی خلاقیت
از ۱۲سالگی نگارگری را آغاز کردم و از ۱۸ سالگی بـه طور فن‌اي ادامه دادم.
بـه غیر از نگارگری فعالیت با نوباوه در کلیه ناحیهها بـه خصوص خلاقیت سرگرم بـه فعالیت هستم. گذراندن زمان‌هاي‌ فن‌اي و فوق فن‌اي نزد استادان پیشکسوت کارآموزی‌هاي‌ متفاوت در حوزه درس دادن نگارگری. درس دادن بـه طور سری و نصفه سری.
عضو صندوق هنرمندان
عضو گروهی در شیراز برای جاری ساختن نگارگری هاي‌ دیواری و زیباسازی
اجرا چند پروژه دیوار بـه صورت نمونه:دیوار سالن نگهدارنده شیراز

صدف صادقی بلاگر مشهور ایرانی در ترکیه که جنجالی شد

نمایشگاه گروهی نگارگری در آلبوم جم شیراز-۱۳۹۲ نمایشگاه گروهی نگارگری و مجسمه سازی در آلبوم شکوه طهران-۱۳۹۶ پذیرفته شدن و فروش اثر در فرخوان هنرمندان فردا آلبوم گلشن کتاب طهران-۱۳۹۶ نمایشگاه گروهی نگارگری و مجسمه در آلبوم رسیدن شیرازی_ ۱۳۹۷ نمایشگاه گروهی گلشن خاطره ها در آلبوم موتورخونه شیراز-۱۳۹۷ نمایشگاه چهارنفره،چهارسو در آلبوم هان شیراز-۱۳۹۸شرکت دریک‌سری فرخوان در مرز و بوم ترکیه

 

بیوگرافی صدف صادقی

صدف صادقی از کودکی بـه فشن و خرید جامه عشق و علاقه داشته و یک سری سال زمان‌ فشن طراحی صفحه دانش گاه پباده سازی جامه طیف استرالیا در جمهوری اسلامی ایران را گذرانده می‌باشد تا داده ها آکادمیک نیز داشته باشد. وی یک سری سالی میباشد کـه در حوزه مد و مدل معاش کار می نماید و بـه عنوان مثال بلاگرهایی می‌باشد کـه برای حمایت از خانم‌هاي‌ خلاقی کـه میزان دارایی تبلیغات اینترنتی ندارند، کمپین شغل‌هاي‌ کوچک را رویه انداخته می‌باشد.

صدف صادقی بلاگر مشهور ایرانی در ترکیه که جنجالی شد

رای زنی خبر نامه پل با صدف صادقی به چه شکل میباشد؟

در گفت‌و‌گو خبرنامه پل از وی می‌ پرسند کـه چرا مسافرت کردید؟ وی در پاسخ می گوید کـه یک‌سری سالی بود کـه بـه ترکیه معاشرت داشتم و با تعدادی کمپانی و هتل هم کاری اکثری داشتم سال قبل بود کـه تصمیم گرفتم بـه استانبول بیایم البته بـه خیال و خاطر عده اي از فعالیت ها و کار هاي‌ ان در کشور‌ایران پشیمان شدم و دیگر تصمیمم را تغییر‌و تحول دادم.

 

البته می بایست اعلام کرد کـه چهار ماه پیشین بـه خیال و خاطر گوشه و کنار کاری بهتر و پیشرفت شغلی بـه ترکیه آمدم و تصمیم گرفتم بمانم ترکیه یک کدام از وطن هاي‌ بسیار عالی میباشد کـه بـه شغل بلاگری و فشن اهمیت متعددی می‌ دهد بـه همین برهان این تصور را داشتم کـه با ماندن در ترکیه می توانم بـه آوازه بیشتری دست پیدا کنم و استعدادم براق خیس گردد.

صدف صادقی بلاگر مشهور ایرانی در ترکیه که جنجالی شد

عکس های صدف صادقی را از چه طرز می قدرت رویت کرد؟

برای دیدن عکس هاي‌ وی تحت عنوان یکی‌از بلاگرهای اهل ایران بهتر می‌باشد بـه پیج اینستاگرام وی رجوع‌نمایید چون اکثری از عمل ‌هاي‌ خویش را در ان جا لود می نماید ولی نباید فراموش کرد کـه پیج اینستاگرام وی یک کدام از دارای اسم و رسم ترین پیج هاي‌ اینستاگرام بین ایرانیان بـه اکانت می ‌آید بایستی بیان کرد کـه هوا داران بخش اعظمی دارااست.

 

بخش اعظمی از اشخاص و طراحان جامه او‌را سرمشق خودشان قرار میدهند بایستی ذکر کرد کـه برای دیدن عکس هاي‌ این بلاگر مشهور بهتر میباشد بـه گوگل رجوع‌کنید چون گوگل یک کدام از وب سایت هایي می‌باشد کـه مجموع عکس هاي‌ اشخاص دارای اسم و رسم را در ان جا می قدرت یافت و اما نباید فراموش کرد.

 

کـه صدف صادقی یک کدام از اشخاصی می‌باشد کـه صورت بسیار زیبایی دارااست می بایست اظهار کرد کـه بخش اعظمی از اشخاص در کانال اجتماعی اینستاگرام پیج هاي‌ فیک می ‌زنند کـه عکس ‌هاي‌ این بلاگر پر اسم و رسم را در ان جا در دسترس روءیت کرد مردم قرار می‌ دهند.

صدف صادقی بلاگر مشهور ایرانی در ترکیه که جنجالی شد

اینستاگرام صدف صادقی را به چه شکل می اقتدار پیدا کرد؟

برای جستن پیج اینستاگرام صدف صادقی بهتر می‌باشد نخست نرم‌افزار اینستاگرام را در تلفن همراهتان نصب نمایید می بایست خاطرنشان کرد کـه پس از نصب کردن این نرم‌افزار بهتر میباشد بـه محلی کـه برای سرچ کردن اسـت رجوع کنید در‌حالتی کـه اسم این بلاگر مشهور را بـه طور انگلیسی تایپ فرمایید اکثری از پیج ها برای شـما میاید کـه کل آنان پیج اساسی این بلاگر دارای اسم و رسم نیستند.

 

پس شـما بایستی دنبال پیجی بگردید کـه تیک آبی رنگ درکنار ان خورده باشد ان گاه میتوانید این بلاگر دارای شهرت را فالو نمایید و مجموع عمل هایي کـه در موضوع پباده سازی جامه و فشن داراست را تماشا فرمائید اما نباید فراموش کرد کـه‌این بلاگر مشهور تصاویری از خودش را نیز در پیج اینستاگرامش منتشر می نماید.

 

دوست پسر صدف صادقی چه کسی است؟

بایستی اظهار کرد کـه بـه جهت عشق و علاقه بخش اعظمی کـه بـه پباده سازی و فشن داراست اکثر کار هایي کـه اعمال می ‌دهد در این مورد می‌باشد بایستی اظهار‌کرد کـه‌این بلاگر مشهور یکی عده اي میباشد کـه عشق و علاقه بخش اعظمی بـه فعالیت کردن داراست و اینک دوست پسر ندارد می بایست اظهار کرد کـه شاید هم وی دوست پسر داشته باشد البته بـه صورت علنی و بدیهی در کانال اجتماعی اینستاگرام خودش این مورد را مطرح نکرده میباشد.

 

کـه درباره میباشد بـه همین استدلال بـه طور قطعی نمی اقتدار اعلام کرد کـه وی با چه کسی درباره میباشد و بایستی اظهار کرد کـه وی تا بـه درحال حاضر تزویج نکرده میباشد و اینک مجرد میباشد ودر مملکت ترکیه بـه کار هاي‌ خودش در مورد فشن و مد میپردازد و یک کدام از بلاگر هاي‌ پر اسم و رسم اهل ایران بـه اکانت می‌ آید.

صدف صادقی بلاگر مشهور ایرانی در ترکیه که جنجالی شد

کناره های صدف صادقی به چه شکل میباشد؟

یکی لبه هایي کـه برای این بلاگر دارای اسم و رسم بـه وجود آورده‌ اند رنگ مو هاي وی میباشد ولی خویش وی در گفت‌و‌گو ذکر نموده اسـت کـه عشق اکثری بـه رنگ بلوند دارااست و بـه همین ادله مدام رنگ مویش بـه‌این رنگ می‌باشد اما می بایست اعلام‌کرد کـه وی در گفت‌وگو خودش ذکر نموده اسـت کـه مدام دنبال راه و روش هاي‌ عالی و مواد بسیار خوب برای حفظ از موی هاي‌ خودش میباشد.

 

وی از چه محصولاتی به کارگیری می نماید؟

وی از محصولاتی استعمال می ‌نماید کـه بـه موی هایش نادر خیس زخم برساند و ذکر نموده اسـت کـه از شامپو هاي‌ ویتامینه و ماسک موی برای گیسو هایش استعمال می نماید ولی می بایست اظهار کرد کـه اکثری از مارک هاي‌ آرایشی و خرقه هاي‌ آیتم عشق خودش را در پیج اینستاگرامش تبلیغات می نماید کـه یک کدام از عمل هاي‌ لبه ساز وی بـه اکانت می ‌آید و دقت اشخاص اکثری را بـه خودش جلب نموده اسـت.

صدف صادقی در اینستا به چه عمل هایی می‌پردازد؟

می بایست اظهار کرد صدف صادقی یک کدام از اشخاصی میباشد کـه در کانال اجتماعی اینستاگرام بـه کار هاي‌ بخش اعظمی میپردازد برای مثال عشق و علاقه اکثری بـه پباده سازی جامه و فشن و مد دارااست بـه همین ادله اکثر کار هایي کـه در کانال اجتماعی اینستاگرام جاری ساختن می ‌دهد در این باره میباشد اما نباید فراموش کرد کـه یک بلاگر بسیار دارای اسم و رسم می‌باشد کـه آوازه بخش اعظمی در این باره بـه دست آورده میباشد

 

وی با چه کسی رابطه خیر داراست؟

رابطه بسیار خیر و خوبی با صدف طاهریان کـه وی هم یک بلاگر دارای شهرت در اینستاگرام می‌باشد دارااست و می بایست خاطرنشان کرد کـه یکی اشخاص مشهوری میباشد کـه در ترکیه معاش می نماید و از معاش خودش بسیار راضی میباشد و برای کشف کردن پیج اینستاگرام البته بهتر میباشد بـه تیک آبی رنگ کنار ایدی اینستاگرام وی توجه گردد ولی نباید فراموش کرد بـه عمل هاي‌ دیگری در موضوع تبلیغات عده اي از مواد آرایشی نیز میپردازد.

درامد صدف صادقی از چه طریقی است؟

اکثر درآمد هایي کـه بـه دست می ‌آورد از روش تبلیغاتی می‌باشد کـه در کانال اجتماعی اینستاگرام اعمال می ‌دهد اما نباید فراموش کرد کـه یکی بلاگر هاي‌ مشهور میباشد کـه با پباده سازی خرقه هایي کـه ایفا میدهد هزینه بسیار متعددی را از شرکتهای می گیرد.

 

وی در چه موضوع ای استعداد داراست؟

ولی می بایست اعلام‌کرد کـه اکثر عمل هایي کـه جاری ساختن می دهد در مورد استعداد و عشق و علاقه بسیار وی میباشد ودر آوازه بخش اعظمی در همگی جا پیدا نموده اسـت و دوستداران بخش اعظمی می‌باشند کـه بـه پباده سازی خرقه و مد عشق مند می باشند وی گفته می‌باشد کـه مدام شخص می بایست.

 

ذوق خودش را بـه مد ترجیح دهد و گفته میباشد کـه چنانچه اشخاص بر اساس مد جنبش نمایند خسته می شوند می بایست مد درکنار ذوق این اشخاص استعمال شود تا کسل کننده و اذیت کننده بـه اکانت نیاید.

صدف صادقی در ترکیه به چه عمل هایی میپردازد؟

بایستی بیان کرد کـه اکثر عمل هایي کـه صدف صادقی در ترکیه بـه ان می ‌پردازد در قضیه مد و فشن و جامه اسـت اما بایستی اعلام کرد کـه عشق و علاقه اکثری بـه پباده سازی جامه دارااست بـه همین ادله اکثر کار‌ هایش در این باره می‌باشد هیچ وقت نباید فراموش کرد کـه بـه جهت استعداد بسیار عالی کـه دارااست و عشق بسیار متعددی کـه بـه‌این عمل دارااست توانسته میباشد.

 

درین فعالیت پیروز خواهد شد و آوازه بخش اعظمی را بـه دست آورد اما نباید از خاطر موفقیت کـه وی در شرکتهای گرانقدر ترکیه درگیر عمل میباشد و اکثری از پباده سازی خرقه هاي‌ ان شرکت هاي‌ را بر عهده گرفته می‌باشد.

اینستاگرام صدف صادقی

سوال های متداول

صدف صادقی سبک هم میباشد؟

بایستی اذعان کرد صدف صادقی اندام بسیار زیبایی داراست و بـه مد و فشن عشق بخش اعظمی دارااست.

 

درآمد صدف صادقی از چه طریقی تامین میگردد؟

می بایست اذعان کرد کـه بیشتر درآمد هایب کـه بـه دست می‌آورد از روش پباده سازی هاي‌ لباسی می‌باشد کـه برای موسسه ها ایفا میدهد.

 

لایف استایل صدف صادقی به چه شکل است؟

عشق و علاقه بخش اعظمی بـه مد و فشن داراست و اکثر لایف استایل هایش بر شالوده مد اسـت.

 

پیج اساسی صدف صادقی را چه‌طور می قدرت پیدا کرد؟

بایستی اظهار‌کرد کـه برای جستن پیج مهم صدف صادقی بهتر می‌باشد بـه تیک آبی‌رنگ کنار پیج وی اعتنا خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید