بهترین خواننده سیاه پوست رپ در سال 2021 کیست؟

در این قسمت به معرفی خواننده سیاه پوست رپ که بیشتر شامل معروف ترین رپرهای امریکایی می شوند، خواهیم پرداخت، پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

لیست برترین خواننده های سیاه پوست رپ

لیست برترین خواننده های سیاه پوست رپ

امروزه سبک رپ در سرتاسر جهان به شدت طرفدار پیدا کرده است و خیلی از علاقمندان به موسیقی این سبک از موسیقی را یکی از بهترین سبک های موسیقی می‌ دانند. جالب است که بدانید خوانندگان سیاه پوست توانسته اند رپ را در دست بگیرند و امروزه خیلی از رپران معروف و محبوب دنیا سیاه پوست هستند. در این قسمت برترین خوانندگان سیاه پوست رپ را معرفی خواهیم کرد، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

اسنوپ داگ معروف ترین خواننده سیاه پوست رپ

کلوین کوردوزار بروداس جونیور که بیشتر با نام هنری اسنوپ داگ شناخته می شود، متولد سال 1971 است و یکی از رپران معروف دنیا می باشد. او از رپر های صاحب‌ نام در گنگستا رپ و هم چنین وست کوست هیپ پاپ است. اسنوپ داگ در سال 1993 آلبوم داگی استایل را منتشر کرد، این آلبوم با هواداران بسیار زیادی روبه رو شد و چندین ماه در جداول معروف قرار داشت. جالب است که بدانید اسنوپ داگ در سال 2016 با آرش که یکی از خوانندگان معروف ایرانی است همکاری داشته است. او علاوه بر خوانندگی، بازیگر نیز می باشد و در خیلی از فیلم ها نقش آفرینی کرده است.

جیدن اسمیت

Jaden Christopher Syre Smith که با نام هنری جیدن اسمیت شناخته می شود رپر، رقصنده و بازیگر معروف آمریکایی است هم چنین او پسر بازیگر مشهور یعنی ویل اسمیت است. جیدن اسمیت یکی از رپران تازه کار و جوانی است که مدتی قبل آلبوم Syre را منتشر کرد که این آلبوم با استقبال بسیار خوبی روبه رو شد. هم چنین باید افزود که در سال 2010 با خواننده مشهور یعنی جاستین بیبر همخوانی داشت که این آهنگ در یوتیوب به بیش از 800 میلیون بازدید کننده رسید.

دریک در لیست خواننده سیاه پوست رپ

اوبری دریک گراهام که با نام هنری دریک شناخته می‌ شود یکی از رپران معروفی است که طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا دارد. او علاوه بر خوانندگی، بازیگر بسیار با استعدادی نیز می باشد که تا به اکنون در فیلم‌ های متعددی بازی کرده است. از همکاری های معروف دریک می توان با خوانندگانی هم چون نیکی میناج و فیوچر اشاره کرد.

تراویس اسکات

ژاک برمن وبستر دوم با نام هنری تراویس اسکات در سال 1992 در ایالات متحده به دنیا آمده است او رپر، ترانه‌ سرا، خواننده و تهیه کننده آمریکایی است. تراویس از سال 2012 فعالیت خود را شروع کرده است، جالب است که بدانید دوست دختر تراویس، کایلی جنر یکی از مدل های مشهور دنیا است.

لیل وین

دواین مایکل کارتر جونیور که معروف به لیل وین است یکی از رپران معروف دنیا می باشد که از سال 1996 فعالیت خود را آغاز کرده. او تا به اکنون آلبوم هایی بسیار خوبی را منتشر کرده است و با خوانندگان سرشناس زیادی همکاری داشته است.

شان کامز

شان جان کامز که با نام شان کامز مشهور می باشد رپر، طراح مد و بازیگر معروف جهان است. او به عنوان خواننده سیاه پوست رپ سه بار برنده جایزه گرمی شده است. جالب است که بدانید شان کامز در سال 2005 نام خود را دیدی و در سال 2021 نام خود را به love  تغییر داد.

جی زی

شان کوری کارتر که به نام هنری جی زی مشهور است تهیه کننده، رپر و تاجر آمریکایی است. جالب است که بدانید او یکی از پرفروش‌ ترین موسیقیدانان در طول تاریخ است که تا به اکنون بیشتر از 100 میلیون ضبط از او به فروش رسیده است، جی زی از سال 1988 فعالیت خود را آغاز کرده است.

فیوچر معروف ترین خواننده سیاه پوست رپ

نوادیوس دیمان ویلبرن که با نام هنری فیوچر شناخته می‌ شود، یکی از رپران معروف دنیا است که تا به اکنون آلبوم های بسیار زیادی را منتشر کرده است. فیوچر از سال 2009 فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به امروز با خوانندگان مشهور همکاری داشته است.

کندریک لامار

کندریک لمار داکوُرث که با نام هنری کندریک لامار شناخته می‌ شود یکی از رپران معروف دنیا است و تا به اکنون آلبوم های زیادی را منتشر کرده است. از جمله از افتخارات او می‌ توان به دریافت 13 جایزه گرمی و نامزد جایزه اسکار اشاره کرد. او از سال 2004 فعالیت خود را آغاز کرد و تا به امروز با خوانندگان معروفی همکاری داشته است.

جی کول

جرمین لامار کول که با نام جی کول شناخته می‌ شود رپر و آهنگساز هیپ هاپ آمریکایی است که از او به عنوان یکی از برجسته‌ ترین رپر های نسل خود یاد می شود. جی کول تا به امروز افتخارات بسیار زیادی در به دست آورده است و فعالیت خود را از سال 1999 شروع کرده است.

برترین خواننده سیاه پوست رپ زن کیست؟

برترین خواننده سیاه پوست رپ زن کیست؟

امروزه برخی از رپران سیاه پوست زن نیز در سرتاسر دنیا بسیار مطرح و محبوب شده اند و طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند تا جایی که خیلی از خوانندگان و رپران دیگر آرزو دارند تا با این خوانندگان همکاری داشته باشند. در این قسمت برترین رپران سیاه پوست زن را معرفی خواهیم کرد.

برترین خواننده سیاه پوست رپ زن نیکی میناژ

اونیکا تانیا ماراژ پتی که با نام هنری نیکی‌ میناژ شناخته می‌ شود رپر، خواننده، بازیگر و ترانه سرا است که از سال 2004 فعالیت خود را آغاز کرده است. امروزه او به یکی از رپران معروف و مشهور تبدیل شده است که طرفدار زیادی در سرتاسر دنیا دارد. هم چنین جالب است که بدانید فوربس به او لقب برترین رپر زن تاریخ را داده است. علاوه بر آن نیکی میناژ تا به امروز افتخارات زیادی را به دست آورده است.

کاردی بی

کاردی بی

بلکالیس مارلِنیس آلمانذار که با نام هنری کاردی بی به شهرت رسیده است، متولد سال 1992 در ایالات متحده می باشد. او رپر، خواننده، شخصیت تلویزیون و ترانه سرا است و مدتی است که به یکی از مشهور ترین و محبوب ترین رپران زن تبدیل شده است. کاردی بی فعالیت خود را از سال 2015 آغاز کرده است و از همان ابتدا توانست به شهرت زیادی برسد و تا به امروز با خوانندگان معروفی همکاری داشته است.

لارین هیل

لارین نوئل هیل که با نام لارین هیل معروف است رپر، خواننده، ترانه‌ سرا، بازیگر و تهیه کننده آمریکایی است که تا به اکنون پنج جایزه گرمی را دریافت کرده است. او رکورددار دریافت بیشترین جوایز گرمی خواننده زن در یک شب است. لارین هیل از سال 2008 فعالیت خود را آغاز کرده است.

رده خواننده سیاه پوست در رپ چگونه است؟

سبک موسیقی رپ، یکی از سبک هایی است که علاقه‌ مندان و طرفداران بسیار زیادی دارد و امروزه رپران سیاه‌ پوست توانسته اند در رده و جایگاه مهمی در این سبک قرار گیرند. حتی خیلی از طرفداران این سبک و مردم بیان کرده اند که سبک جدید رپ را سیاه پوستان به وجود آورده اند.

بیشترین ثروت در بین خواننده های سیاه پوست رپ

بیشترین ثروت در بین خواننده های سیاه پوست رپ

رپ یکی از محبوب ترین سبک های موسیقی در سراسر جهان است که برخی از خوانندگان آن توانستند از طریق این سبک به شهرت و ثروت بسیار زیادی برسند که در این قسمت ثروتمند ترین رپران را معرفی خواهیم کرد.

ثروتمند ترین خواننده سیاه پوست رپ آیس کیوب

آیس کیوب یکی از رپران معروف آمریکایی است که متن های آهنگ او اغلب خشن و سیاسی است و به همین دلیل به شهرت زیادی رسیده است و در لیست ثروتمند ترین رپران جهان نیز قرار گرفته است.

ثروتمند ترین خواننده سیاه پوست رپ برایان ویلیامز

برایان ویلیامز یکی از رپران معروفی است که در سال 1990 به همراه برادرش یک شرکت نشر آثار موسیقی را راه‌ اندازی کرد. او یکی از رپران مشهور و محبوبی است که تا به امروز با خیلی از رپران معروف دیگر همکاری‌ هایی داشته است. هم چنین باید افزود که برایان ویلیامز ثروت بسیار زیادی در سال های فعالیت خود بدست آورده است.

ثروتمند ترین خواننده سیاه پوست رپ کانیه وست

کانیه وست رپر، تهیه کننده، ترانه سرا و طراح مد آمریکایی است که از او به عنوان یکی از پرحاشیه‌ ترین، معروف ترین و ثروتمند ترین رپران دنیا یاد می شود. کانیه در اوایل سال 2000 شناخته شد و تا به امروز آهنگ های زیادی را منتشر کرده است و موفق به دریافت 21 جایزه گرمی نیز شده است.

برترین آهنگ های خواننده های سیاه پوست رپ

برترین آهنگ های خواننده های سیاه پوست رپ

در این قسمت به معرفی بر ترین و محبوب ترین آهنگ های خوانندگان سیاه پوست ها خواهیم پرداخت همراه باشید.

Kream

یکی از معروف ترین و جنجالی ترین آهنگ های تایگا رپر معروف Kream نام دارد که با همکاری ایگی خوانده است، می توانید این آهنگ را در اینترنت جستجو کنید.

 Clout

 Clout یکی از آهنگ های مشهوری است که توسط زوج معروف یعنی کاردی بی وآف‌ ست خوانده و منتشر شده است، می‌ توانید این آهنگ زیبا را در اینترنت جستجو و دانلود کنید.

TROLLZ

TROLLZ یکی از آهنگ های مشهور و معروف تکاشی است که با همکاری رپر معروف نیکی میناژ منتشر شده است. این آهنگ بعد از انتشار طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد و هم چنین دابسمش های زیادی با این آهنگ ساخته شد.

سوالات متداول

 1. ثروتمند ترین خوانندگان سیاه پوست رپ چه کسانی هستند؟

  از ثروتمند ترین خوانندگان سیاه پوست رپ می توان به آیس کیوب، کانیه وست، برایان ویلیامز و … اشاره کرد.

 2. کانیه وست کیست؟

  کانیه وست رپر، تهیه‌ کننده، طراح مد و ترانه‌ سرای آمریکایی است او از معروف ترین رپران دنیا است که موفق به دریافت 21 جایزه گرمی شده است.

 3. معروف ترین خوانندگان سیاه پوست رپ زن چه کسانی هستند؟

  از معروف‌ ترین آن ها می‌ توان به نیکی میناژ، کاردی بی و لارین هیل اشاره کرد.

 4. کدام خواننده سیاه پوست رپ با آرش خواننده مشهور ایرانی همکاری داشته است؟

  اسنوپ داگ در سال 2016 با آرش همکاری داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید