لیست بهترین رپر های ترکیه ای در سال 2021 که پلی میلیونی دارند

در این مقاله می خواهیم بعد از بررسی دقیق از محبوب ترین بازیگر ترکیه حالا بهترین رپر های ترکیه را به شما معرفی کنیم. پس همراه ما باشید.

لیست بهترین رپر های ترکیه شامل چه کسانی می شود؟

لیست بهترین رپر های ترکیه شامل چه کسانی می شود؟

همانگونه که در کشور ایران خواننده های‌ رپ زیادی داریم در کشورهای دیگر نیز رپر های زیادی وجود دارد که می خواهیم شما را با معروف ترین رپرها در ترکیه آشنا کنیم. در کشور ترکیه خواننده های رپ زیادی وجود دارد که هر کدام از آنها سبک خاصی برای خواندن دارند در این مقاله می خواهیم شما را با چند خواننده معروف و مشهور آشنا کنیم و بهترین آهنگ های آنها را به شما معرفی کنیم.

Tankurt manas

Tankurt manas یکی از خواننده های محبوب و مشهور و معروف می باشد که توانسته با توجه به قیافه و ظاهر جذاب و زیبایی که دارد مخاطبان زیادی جذب کند. او در این راه خیلی موفق بوده است. سبک خواندن او به صورت خیلی سریع می باشد.

Allame

او یکی از بهترین و مشهورترین خواننده های رپ ترک شناخته شده است که در این راه به موفقیت های زیادی رسیده است توانسته با آهنگ های زیبایی که منتشر می‌کند توجه افراد زیادی را به آهنگ هایش جلب کند.

Ceza

گفته می‌شد که وی یکی از خوش تیپ ترین و خوش صداترین خواننده های رپ ترکیه می باشد که توانسته در این راه به موفقیت‌های زیادی برسد وی در بعضی از آهنگ هایی که منتشر می کند رکورد دانلود را به خود اختصاص می دهد.

Kursun

وی با توجه به صدای زیبایی که دارد توانسته مخاطبان زیادی را جذب آهنگ هایش کند و در برخی از آهنگ هایی که می خواند رکورد دانلود را به آنها اختصاص دهد‌ او در چند سال گذشته توانست با آهنگ های زیبایی که می خواند نامش را در لیست بهترین رپر های کشور ترکیه قرار دهد.

مگ

مگ یکی از خوش صداترین و خوش اخلاق ترین خواننده های رپ ترکیه می باشد او توانست با اخلاق خوب و مردمی که دارد خودش را در دل مردم جا دهد و مردم او را دوست داشته باشند. وی گفته است من از تمام کسانی که آهنگ های مرا دانلود می کنند بسیار ممنون هستم زیرا آنها با دانلود کردن آهنگ های من باعث می شوند من انگیزه بیشتری پیدا کنم برای خوانندگی.

مورات دالکیلیچ خواننده معروف و یکی از بهترین رپر های ترکیه

مورات دالکیلیچ یکی از معروف ترین خوانندگان رپ ترکیه می باشد وی با صدای زیبایی که دارد توانست توجه افراد زیادی را جلب کند تا آهنگ های او را دانلود کنند.

مرجو

مرجو به خوانندگی سبک رپ علاقه زیادی دارد که توانسته است در این راه به موفقیت های بسیاری دست یابد و طرفداران زیادی داشته باشد‌.

مونومن

او با توجه به منتشر کردن آهنگ هایش که به سبک رپ می خواند توانسته توجه افراد و مخاطبان زیادی را جلب کند او خوانندگی را از سن کم شروع کرده و هم اکنون خیلی موفق است.

میرو

وی با نام هنری میرو در میان مردم شناخته شده است او در سال ۲۰۱۸ میلادی اولین تک‌ آهنگ خود را در اینستاگرام منتشر کرده است که این آهنگ باعث شد او به معروفیت زیادی برسد و طرفداران زیادی داشته باشد وی گفته است من می‌خواهم خیلی معروف تر شوم.

نیمو

نیمو یکی از معروف ترین و محبوب ترین خواننده های رپ ترکیه است نیمو‌ و پویان مختاری نیز باهم دوست هستند. وی یکی از خوش اخلاق ترین خواننده های رپ ترکیه می باشد.‌ شما می توانید عکس های بهترین رپر های ترکیه ای را با وارد کردن نامشان در قسمت جست و جوی گوگل و اینستاگرام و بسیاری از برنامه های دیگر آنها را ببینید.

اینستاگرام بهترین رپر های ترکیه را چگونه پیدا کنیم؟

اینستاگرام بهترین رپر های ترکیه را چگونه پیدا کنیم؟

شما می توانید با وارد کردن نام خواننده های مورد نظرتان در قسمت جست و جوی اینستاگرام پیج آنها را ببینید و آنها را فالوو کنید. از خوانندگان معروف در ترکیه می‌توانیم به مرجو، نیمو، مگ، مونومن و جیحون قالا اشاره کرد. آنها توانسته اند با منتشر کردن آهنگ های متفاوت به معروفیت و محبوبیت خاصی بین مخاطبانشان برسند.

فروش آلبوم های بهترین رپر های ترکیه چگونه بود؟

خواننده های رپ ترکیه توانسته اند با آهنگ های زیبایی که می خوانند و آلبوم هایی که منتشر می کنند درآمد بسیاری کسب کنند و بتوانند درآمد خوبی داشته باشند و در این راه به موفقیت برسند. فرهت ییلماز یکی از خواننده های ثروتمند رپ ترکیه می باشد که توانست با انتشار آلبوم ها و آهنگ های زیبایش به در آمد بسیاری برسد.

بهترین آهنگ های رپ از بهترین رپر های ترکیه چه نام دارند؟

بهترین آهنگ های رپ از بهترین رپر های ترکیه چه نام دارند؟

خواننده های رپ ترکیه آهنگ های زیبایی خوانده اند که بعضی از آنها به عنوان بهترین آهنگ رپ سال در ترکیه شناخته شد که امروز می‌خواهیم در این مقاله شما را با این آهنگ ها آشنا کنیم و چندی از این ترک های زیبا را برای شما بگوییم تا شما بتوانید این آهنگ ها را دانلود کنید و از شنیدنشان لذت ببرید.

کوکو

آهنگ کوکو یکی از زیباترین آهنگ های مونومن بود که توانست با خواندن این آهنگ به معروفیت برسد. او در این آهنگ از کلمات بسیار زیبایی استفاده می کرد که باعث شد طرفداران زیادی جذب کند و بیش از پیش معروف شود‌.

اورتا یول

مورات دالکیلیچ آهنگی به نام اورتا یول خوانده است که توانست با خواندن این آهنگ زیبا معروف شود و مخاطبان و طرفداران زیادی جذب کند او می گوید من عاشق خوانندگی هستم و از اینکه توانستم به معروفیت برسم بسیار خرسندم.

بنی بانا

آهنگ بنی بانا که یکی از زیباترین آهنگ های ترکی شناخته شده بود مرجو خوانده بود. مرجو توانست با خواندن آهنگ بنی بانا که یکی از زیبا ترین آهنگ های او بود بیش از پیش معروف شود.

دیسکاتکا ترانه ای بهترین رپر های ترکیه

آهنگ دیسکاتکا از جیحون قالا زمانی که منتشر شد توانست رکورد دانلود را به خود اختصاص دهد و یکی از زیباترین آهنگ ها در زمان منتشر شدنش باشد جیحون قالا توانست از طریق این آهنگ به معروفیت زیادی برسد و در میان مردم محبوب شود.

انکاز

آهنگ انکاز از مگ یکی از زیباترین آهنگ های او بود که بیشتر مردم این آهنگ را دانلود کرده اند. مگ خودش هم می گوید من این آهنگ را از تمام آهنگ هایی که منتشر کرده ام بیشتر دوست دارم. زیرا این آهنگ باعث شد تا به معروفیت زیادی برسم و فالووران و مخاطبان بسیاری جذب کنم از تمام کسانی که مرا در این راه تشویق کرده اند سپاسگزارم و امیدوارم با خواندن آهنگهایم بتوانم دل آنها را شاد کنم.

درآمد بهترین رپر های ترکیه به چه صورت است؟

درآمد بهترین رپر های ترکیه به چه صورت است؟

درآمد رپرها از آلبوم‌ها و آهنگ هایی که منتشر می کنند می باشد اما بعضی از این خوانندها در کنار خوانندگی در اینستاگرام فعالیت می‌کنند که درآمدی هم از این راه به دست می‌آورند اما درآمد بیشتر آنها خوانندگی می باشد و بعضی از این خوانندگان معروف مدلینگ هم می‌شوند که می‌توانند درآمد بسیاری از این راه کسب کنند آنها می‌گویند وقتی اندام به این زیبایی داریم و می‌توانیم از این راه کسب درآمد کنیم چرا انجام ندهیم این کارها را تا به موفقیت و درآمدزایی برسیم.

بهترین رپر های ترکیه از نظر تیپ و قیافه چه کسانی می باشند؟

همانگونه که در تمام جهان خواننده هایی با تیپ و قیافه های مختلف وجود دارد در ترکیه نیز خواننده هایی با تیپ های زیبا و جذاب و شیک عکس هایی از خود منتشر می‌کنند که باعث می‌شود تا طرفداران زیادی جذب کنند. در این مطالب می‌خواهیم چند نمونه از این خوانندگان معروف را به شما معرفی کنیم.

امید بسن

وی با اینکه سن زیادی دارد اما توانسته توجه مخاطبان زیادی را جلب کند از جمله افرادی که جوان می باشند این آهنگ ها را دانلود می کنند و گوش می‌ دهند و از شنیدن صدای این خواننده محبوب لذت می برند.

سیبل جان

این خواننده معروف با توجه به سنی که دارد توانسته به محبوبیت خاصی بین فالوورانش برسد. وی توانسته با توجه به آهنگ هایی که منتشر می کند مخاطبان و فالووران زیادی جذب کند او توانسته از این راه به درآمد زیادی و موفقیت برسد.

سردار اورتاچ که یکی از بهترین رپر های ترکیه است چه تیپی دارد؟

وی همیشه با تیپ های مجلسی و کت و شلوار در کنسرت ها و عکس‌ هایی که از خود در فضای مجازی منتشر می‌کند است و با توجه به صدایی که دارد توانسته مخاطبان زیادی جذب کند.

دمت آکالین

او یکی از خواننده های جذاب و زیبای ترک می باشد و با توجه به ظاهر زیبایی که دارد توانسته مخاطبان زیادی جذب صدا و ظاهرش کند و در این راه خیلی موفق بوده است.

مانوش بابا

همانطور که از عکس‌های او پیداست سن زیادی ندارد اما رنگ موهایش جوگندمی است و با توجه به ظاهر و موهایی که برای خود درست کرده توانسته مخاطبان زیادی جذب کند او نیز صدایی زیبا دارد‌.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. بهترین رپر های ترکیه چه کسانی هستند؟

  مگ، مورات دالکیلیچ، نیمو، مونومن، میرو، مرجو و بسیاری از خوانندهای دیگر اشاره کرد.

 2. بهترین رپر ترکیه از نظر تیپ و قیافه چه کسی است؟

  گفته می‌شود مانوش بابا یکی از زیبا ترین رپرهای ترکیه است که توانسته با قیافه و صدای زیبایی که دارد به معروفیت برسد.

 3. درآمد بهترین رپر های ترکیه از چه راهی است؟

  بیشتر درآمد آنها از خوانندگی می باشد ولی بعضی از خواننده‌های دیگر از راه مدلینگ و فعالیت در اینستاگرام به در آمد می رسند.

 4. عکس های بهترین رپر های ترکیه ای را چگونه می توان دید؟

  شما می توانید با وارد کردن نام هر کدام از خوانندهای که می خواهید در قسمت جست و جوی گوگل و اینستاگرام عکس های آنها را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید