رپ بتل چیست؟ بررسی رپ بتل های معروف ایرانی

اگر برای شما هم جذاب است که در مورد رپ بتل و الخصوص بتل های رپ فارسی بیشتر بدانید. پیشنهاد می کنیم این مقاله را از دست ندهید.

رپ بتل چیست؟

رپ بتل چیست؟

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که به سبک رپ علاقه مند هستید، حتما تا به اکنون نام Rap Bettel را شنیده اید و سوالی که برای شما به وجود آمده، این است که رپ بتل یعنی چه و معنی رپ بتل چیست؟ در این باره باید بگوییم که Rap Bettel به مسابقه‌ هایی گفته می‌ شود که در آن مسابقه ها دو فرد شرکت می‌ کنند و رو به روی هم قرار می گیرند و هر کدام به مدت 45 ثانیه فرد مقابل خود را دیس می کنند. به این گونه که فرد اول به مدت 45 ثانیه برای فرد دوم شعر می‌ گوید و به او تیکه می اندازد. بعد از آن فرد دوم نیز به مدت 45 ثانیه به فرد اول تیکه می اندازد و برای او شعر می‌ گوید. این مسابقات به شدت محبوب و پرطرفدار هستند و از هیجان بسیار زیادی برخوردار می باشند.

رپ بتل های معروف ایرانی

مدت هاست که Rap Bettel به یکی از موضوعات جذاب در بین رپر های معروف ایرانی تبدیل شده است. جالب است که بدانید تعداد محدودی از رپران ایرانی استعداد و مهارت خاصی در رپ بتل فارسی دارند که در این قسمت به معرفی برخی از آن ها خواهیم پرداخت، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطاب همراه ما باشید.

رپ بتل خشیار اس آر با امیر خلوت

خشایار اس آر یکی از خوانندگان معروف و مشهور ایرانی که در سبک رپ فعالیت می‌ کند. او تا به امروز حواشی زیادی را برای خود به وجود آورده است. البته باید افزود که او یکی از افرادی است که استعداد و مهارت خاصی در Rap Bettel دارد و تا به حال توانسته است مهارتش را به رخ سایر رپران بکشد. مدتی قبل رپ بتل خشایار اس آر در دنیای مجازی منتشر شد که در این کلیپ به دیس امیر خلوت یکی دیگر از خوانندگان معروف و مشهور ایرانی پرداخته بود. این کلیپ رپ بتل خشایار با حواشی بسیار زیادی رو به رو شد و خشایار از امیر دعوت کرد که به این رپ بتل پاسخ دهد. امیر خلوت نیز از این موضوع بسیار عصبانی شد تا جایی که در یکی از صحبت‌ های خود در مورد خشایار نیز صحبت کرد و بیان کرد که این شخص آن قدر بزرگ نیست که بخواهد در موردش صحبت کند و یا به رپ بتل او جواب دهد، این درگیری ها با حواشی بسیار زیادی روبرو شد. با این حال می توانید کلیپ رپ بتل خشی و خلوت را در اینترنت مشاهده کنید.

رپ بتل پوتک و خشی

رپ بتل پوتک و خشی

زمانی که نام رپ بتل در میان باشد، خیلی از افراد به یاد رپ بتل پوریا پوتک می‌ افتند. پوریا پوتک یکی از معروف ترین و مشهور ترین رپر های ایرانی است که در بین مردم ایران به معروفیت و محبوبیت زیادی رسیده است و جایگاه ویژه‌ ای را از آن خود کرده است. مدتی قبل رپ بتل پوتک و خشی موزیک ویدیو منتشر شد که این موضوع برای خیلی از افراد بسیار هیجان انگیز بوده است. جالب است که بدانید زمانی که افراد به مشاهده و دانلود رپ بتل پوتک و خشی پرداختند، اکثر آن ها بیان کردند که خشایار در مقابل پوریا بسیار مبتدی بوده است و پوریا در Rap Bettel توانسته است که خشایار را نابود کند و خیلی از مردم به طرفداری پوریا پوتک پرداخته اند. اگر شما هم تمایل به مشاهده رپ بتل این دو خواننده دارید، پیشنهاد می کنیم برای دانلود موزیک ویدیو رپ بتل پوتک و خشی و دانلود اهنگ رپ بتل خشی و پوتک به یوتیوب مراجعه کنید.

رپ بتل کوروش و جیدال

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم Rap Bettel یکی از موضوعات جذابی است که در بین برخی از رپران رخ می دهد. البته این را هم باید افزود که تمام رپران این مهارت را ندارند و تعداد کمی از آن ها از این استعداد برخوردار هستند و می‌ توانند به راحتی به Rap Bettel بپردازند. جیدال یکی از رپران معروف ایرانی است که استعداد خوبی در این زمینه دارد و توانسته است این استعدادش را به رخ سایر رپران بکشد. کوروش وانتونز نیز یکی از خوانندگان معروف ایرانی است که در این زمینه مهارت خوبی دارد. مدتی قبل کل کل هایی بین کوروش و جیدال به وجود آمد که این کل کل های آن ها منجر به Rap Bettel شد که این موضوع با استقبال بی نظیر مردم رو به رو شد و برخی از مردم نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند. برای این که بتوانید به دانلود رپ بتل کوروش و جیدال و هم چنین مشاهده فیلم رپ بتل آن ها بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم به اینترنت مراجعه کنید.

رپ بتل امینم

امینم یکی از رپران مشهور و معروف در سراسر جهان است که از زمانی که فعالیت خود را در عرصه موسیقی شروع کرده است تا به امروز جوایز متعددی را کسب کرده است، رپ بتل امینم بی رقیب است. جالب است که بدانید او الگوی خیلی از رپرای سراسر جهان است که این موضوع شامل رپران ایرانی نیز می‌ باشد. تا به اکنون Rap Bettel های متعددی از امینم منتشر شده است که تمام آن ها با تعریف و تمجید های بسیار زیادی رو به رو شده است. خیلی از شنوندگان Rap Bettel های امینم، بیان کرده اند که او یک نابغه است که در دنیای موسیقی دیگر همانند او را نخواهد دید. برای مشاهده و دانلود Rap Bettel های امینم می توانید به اینترنت مراجعه کنید، چرا که در اینترنت سایت های موسیقی متعددی وجود دارد که لینک Rap Bettel های این رپر سرشناس را برای علاقه مندان و کاربران در صفحه خود قرار داده اند.

رپ بتل بوشیدو

یکی از آهنگ هایی که زمانی که منتشر شد با استقبال بسیار زیادی روبه رو شد و هم چنین جنجال زیادی را به وجود آورد آهنگ بوشیدو از پوریا پوتک بوده است که به صورت Rap Bettel خوانده شده است. پوریا توانسته بود در این Rap Bettel به خوبی قدرت و مهارت خود را به رخ سایر خوانندگان بکشد. خیلی از افراد بعد از شنیدن این موزیک طرفدار پر و پا قرص پوریا شدند. این Rap Bettel به یکی از بهترین Rap Bettel های فارسی تبدیل شد که با تعریف و تمجید های بسیار زیادی نیز روبرو شد. برای این که بتوانید این Rap Bettel را دانلود کنید پیشنهاد می‌ کنیم که به اینترنت مراجعه کنید، چرا که در اینترنت سایت های متعددی، لینک دانلود این آهنگ را در صفحه خود برای علاقه مندان قرار داده اند. هم چنین می توانید رپ بتل آپارات را نیز مشاهده کنید.

بهترین رپ بتل ها در دنیا مربوطه به چه کسانی است؟
Eminem performs during The Concert for Valor in Washington, D.C. Nov. 11, 2014. DoD News photo by EJ Hersom

بهترین رپ بتل ها در دنیا مربوطه به چه کسانی است؟

در این قسمت قصد داریم تا به معرفی بهترین Rap Bettel های دنیا بپردازیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

نوتوریوس بی.آی.جی

نوتوریوس بی.آی.جی یکی از رپران معروف و مشهور جهان است که در سال 1992 تا سال 1997 در عرصه موسیقی و در سبک های رپ، هیپ هاپ و … فعالیت می‌ کرده است. از او به عنوان یکی از رپرانی که بهترین Rap Bettel ها را اجرا می کرده است، یاد می‌ شود. او در این زمینه الگوی خیلی از رپران جهان می باشد.

ناس

نصیر بن اولو دارا جونز که با نام هنری ناس شناخته می شود یکی از خوانندگان معروف و مشهور آمریکایی است که استعداد و مهارت خاصی در Rap Bettel دارد و تا به اکنون Rap Bettel های متعددی را منتشر کرده است. اکثر Rap Bettel ها او با تعریف و تمجید های بسیار زیادی روبرو شده است. می توانید به یوتیوب مراجعه کنید و به مشاهده رپ بتل یوتیوب این رپر معروف بپردازید.

جی-زی

جی-زی

یکی از رپران مشهور و معروف دیگر که در Rap Bettel خوانی مهارت خاصی دارد، جی زی نام دارد. این رپر معروف از سال 1988 فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده است و تا به امروز به موفقیت های بسیار زیادی نیز رسیده است. می توانید برای مشاهده Rap Bettel های جی-زی به اینترنت مراجعه کنید.

لایو رپ بتل

لایو رپ بتل

برخی از رپران ایرانی که مهارت خوبی در Rap Bettel دارند برای این که بتوانند قدرت و استعداد خود را به نمایش بگذارند، به صورت لایو و با حضور خیلی از مخاطبان و تماشاچیان به Rap Bettel می پردازند. این موضوع باعث تعریف و تمجید خیلی از شنوندگان و مخاطبان شده است. برای این که بتوانید به مشاهده لایو Rap Bettel این رپران بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم که به پلت فرم های ویدیویی مانند یوتیوب و یا آپارات مراجعه کنید.

سوالات متداول

 1. رپ بتل چیست؟

  Rap Bettel به مسابقه‌ هایی گفته می‌ شود که در این مسابقه ها دو شخص شرکت می‌ کنند و رو به روی هم قرار می گیرند و هر کدام به مدت 45 ثانیه شخص مقابل خود را دیس می کنند.

 2. امینم کیست و آیا در رپ بتل خوانی مهارت دارد؟

  امینم یکی از رپران مشهور و معروف در سرتاسر جهان است که از زمانی که فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده است تا به امروز جوایز زیادی را کسب کرده است، امینم در Rap Bettel بی رقیب است.

 3. کدام رپران ایرانی در رپ بتل خوانی مهارت دارند؟

  پوریا پوتک و خشایار اس ار در Rap Bettel خوانی مهارت دارند.

 4. خشایار اس ار کیست؟

  خشایار اس ار یکی از رپران معروف ایرانی است.

دیدگاهتان را بنویسید