فرم پیش بینی بازی فوتبال فرانسه در مقابل سوئیس با بونوس رایگان

فرم پیش بینی بازی فوتبال فرانسه در مقابل سوئیس با بونوس رایگان

فرم پیش بینی بازی فوتبال فرانسه در مقابل سوئیس

سوئیس قصد دارد تادر روز دوشنبه در مرحله یک شانزدهم نهایی یورو 2020 شوکی از نسبت لرزه اي ایجاد کند، زیرا انها برای دیدار با قهرمان قهرمان جهاندر فرانسه در آرنا ملی در بخارست آماده می‌شوند.Les Bleus در گروه مرگ اول شد تا صعود بـه مرحله حذفی را ثبت کند ؛ در حالی کـه سوئیس موفق شد بـه عنوان یکی از چهار لباس برتر در رده سوم انتخاب شود.فرم پیش بینی بازی فوتبال فرانسه در مقابل سوئیس را در سایت سیگاری بت انجام می‌شود.

 

پیش نمایش بازی

حتی دارندگان حاکم جام جهانی نیز نتوانستند با 9 امتیاز بـه نام خود از گروه مرگ یورو 2020 صعود کنند ؛ زیرا مردان دیدیه دشان نمی توانستند عملکرد روز اول خودرا مقابل کشور آلمان در جریان درگیری با مجارستان یا پرتغال در گروه F تکرار کنند.

 

مجارستانی هاي‌ مقاوم – کـه به رغم این کـه در انتهای گروه قرار گرفتند قلب بی طرفان را بـه دست آوردند – موفق شدند یک امتیاز از تقابل خود با فرانسه بگیرند ؛ در حالی کـه یک شب رکورد زدن و رکوردشکنی برای کریستیانو رونالدو پنج بار Ballon d ‘را دید یا برنده در بازی تساوی 2-2 در روز آخر مسابقه مهار خود کریم بنزما را لغو کرد .

 

یک جارو تمیز در گروه F همیشه می توانست یک آرزوی لوله اي برای فرانسه باشد ؛ اما با این حال دشان شاهد تیمش بود کـه دراین گروه در جایگاه نخست قرار گرفت و برای سومین بار متوالی مرحله حذفی را برای سومین بار انجام داد ؛ اگر چه مجارستان ثابت کرده اسـت کـه قهرمانان جهان بـه دور از نیرویی کـه سه سال پیش در روسیه بودند.

فرم پیش بینی بازی فوتبال فرانسه

در حالی کـه کیلیان امباپه همان‌ گونه در تلاش برای یافتن چکمه هاي‌ تیراندازی خود در بین حدس و گمان هاي‌ مداوم پیرامون آینده خود اسـت ؛ دشان خوب اسـت کـه بهترین نتیجه را از مهاجم پاری سن ژرمن بگیرد تا مبادا فرانسه بـه یک شکست کسل کننده در یورو برسد ؛ اگر چه آخرین شکست رقابتی آن ها رقم خورد. دو سال پیش.

 

تساوی 2-2 لس بلیوس مقابل پرتغال در 23 ژوئن ؛ دهمین بازی بدون شکست خودرا در تمام رقابت ها از زمان شکست دوستانه شوک فنلاند مقابل فنلاند درسال گذشته رقم زد ؛ ودر حالی کـه برچسب مورد علاقه انها هنوز هم وجوددارد ؛ سوئیس حق دارد باور کند کـه یک نتیجه غافلگیرانه می‌تواند متعلق بـه انها باشد.

 

Xherdan Shaqiri علیرغم همه ی مبارزاتش در لیورپول ؛ بـه انگیزه اضافی برای تولید کالاهای تیم ملی خود احتیاج نداشت ؛ زیرا پیراهن 29 ساله سوئیسی ها را بـه یک موفقیت 3-1 بیش از یک بازیکن کم اجرای ترکیه در روز مسابقه سه.

فرم پیش بینی بازی فوتبال فرانسه در مقابل سوئیس

فرم پیش بینی بازی فوتبال فرانسه

در حالی کهسوئیس از تساوی خود مقابل ولز و شکست از ایتالیا برای صعود در جایگاه سومباز شد ؛ درب بازکن هریس سفروویچ مقدم بر مهار شاقیری بود – در حالی کـه استیون زوبر نیز با تنظیم هر سه هدف کشورش در روز ؛ خبر های اصلی را بدست آورد.

 

برای ولادیمیر پتکوویچ دور از مسابقات مرحله گروهی دور از معرض نبود ؛ اما نقطه 16 تیم آخر تنها چیزی اسـت کـه برای سوئیسی ها مهم اسـت ؛ انها اکنون چهار بار متوالی با موفقیت بـه مرحله حذفی یک تورنمنت بزرگ صعود کرده اند. .

 

با این حال ؛ سوئیس دراین مرحله سه بار متوالی دریک جام جهانی یا یورو از سال 2014 بار بسته بندی اعزام شده اسـت ؛ ودر حالی کـه نتایج تا حدودی ناخوشایند فرانسه در مرحله گروهی خواندن مثبت اسـت ؛ پتکوویچ مطمئناً یک مقدار واقع گرایی بـه او می پاشد شانس تیم قبل از رویارویی با قهرمان جهان.

 

فرانسه و سوئیس در یورو 2016 – دو سال پس از آنکه Les Bleus 5-2 برنده جام جهانی 2014 را پشت سر گذاشت – بن بست بدون گل بـه ثمر رساند و سوئیس از یک بازی دوستانه درسال 1992 بدون پیروزی دراین مسابقات اسـت.

 

اخبار تیم

تیمارستان فرانسه در بدترین زمان ممکن برای دشان در حال پر شدن اسـت ؛ او وادار اسـت بدون اوسمان دمبله باقی مانده مسابقات را کنار بگذارد ؛ در حالی کـه لوکاس دین نیز در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی غایب خواهد بود.

 

مرد اورتون قبل از این کـه وادار بـه اخراج شود ؛ فقط هفت دقیقه بـه عنوان بازیکن تعویضی مقابل پرتغال دوام آورد ؛ بنابر این دشان امیدوار خواهد شد کـه لوکاس هرناندز را بـه موقع بازیابی کند ؛ در غیر این صورت لئو دوبوئز یا آدرین رابیوت ممکن اسـت وادار شوند بـه عنوان یک مدافع چپ اضطراری جای گزین شوند.

 

مارکوس تورام و توماس لمار نیز در تمرینات مصدومیت هاي‌ جزئی دیده اند کـه سعی می‌کنند انها را قبل از دوشنبه از بین ببرند ؛ اما بعید اسـت کـه دشان بـه فکر ترکیب حمله خود باشد.

 

در مقابل ؛ سوئیس از موقعیت خوبی برخوردار اسـت تا از قوی‌ترین XI خود برای بازی در مرحله یک شانزدهم نهایی نام ببرد ؛ زیرا پتکوویچ برای سفر بـه بخارست هیچگونه مصدومیت یا محرومیتی ندارد.

 

رمو فرولر دنیس زکریا را تا کنون از تیم دورنگه داشته استو باید اینکار را دوباره در این جا انجام دهد و تنها معضل واقعی برای پتکوویچ این اسـت کـه کوین امباو را شروع کند یا سیلوان ویدمر را در سمت راست.

 

تقابل شقیری در برابر ترکیه باعث شد وی بهترین گلزن تاریخ سوئیس در یورو و جام جهانی شود و همچنین با ضربه اي کـه بـه لس بلیوس وارد شد ؛ لیورپول می‌تواند از هاکان یاکین «سه نفر» پیشی بگیرد و بـه بالاترین گلزن کشورش در یورو تبدیل شود.

فرم پیش بینی بازی فوتبال فرانسه در مقابل سوئیس

ترکیب اولیه احتمالی فرانسه:

لوریس؛ پاوارد ؛ واران ؛ کیمپمبه ؛ هرناندز ؛ کانته ؛ پوگبا ؛ تولیسو ؛ گریزمان امباپه ؛ بنزما

 

ترکیب احتمالی سوئیس:

سامر؛ الودی ؛ آکانجی ؛ رودریگز؛ ویدمر ؛ ژاکا ؛ فرولر ؛ زوبر ؛ شقیری؛ امبلو ؛ سفروویچ

 

پیش بینی : فرانسه 2-1 سوئیس

اگر هرناندز در حاشیه این مسابقه بـه دژن ملحق شود ؛ سوئیس باید از سمت چپ فرسوده فرانسه بهره ببرد ؛ اما سعی دارد شاگردان دشان را در انتهای زمین ساکت نگه دارد ؛ جایی کـه چالش هاي‌ واقعی وجوددارد.

 

در حالی کـه ما فکر میکنیم سوئیسی ها – کـه چند روز تعطیلات دیگر را داشته اند – میتوانند در دفاع فرانسه مشکل ایجاد کنند و دروازه بان را پیدا کنند ؛ Les Bleus باید در طول 90 دقیقه تلاش کند اما احتمال دارد رابطه نزدیک تر از انچه برخی ممکن اسـت پیشبینی کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید