فرم پیش بینی بازی فوتبال سپاهان و فولاد خوزستان با درگاه مستقیم پرداخت

فرم پیش بینی بازی فوتبال سپاهان و فولاد خوزستان با درگاه مستقیم پرداخت

فرم پیش بینی بازی فوتبال سپاهان و فولاد خوزستان با درگاه مستقیم پرداخت

فرم پیش بینی بازی فوتبال سپاهان ،سرمربی دسته فوتبال سپاهان کـه تیمش جدیدا در لیگ دست یک با فولاد دیدار داشته این نظر را دارد مصاف در لیوان حذفی با این گروه دشوارتر خواهد بود.بـه نقل از فوتبالی، محرم نویدکیا در رابطه بازی روز پنج‌شنبه تیمش مقابل فولاد در لیوان حذفی اظهار داشت: تعدادی هفته پیش یک بازی فوق‌العاده سنگین با فولاد در اهواز برگزار کردیم.

 

فولاد مجموعه خیلی خیر می‌باشد کـه فریم فنی خیر داراست و از فوتبالی کـه بازی می نماید با خبر می‌باشد. انها میدانند در زمین در ادامه چه می‌باشند و یک فوتبال شانسی ارائه نمی دهد.فرم پیشبینی بازی فوتبال سپاهان و فولاد خوزستان را در سایت معتبر بانگی انجم دهید.

 

سرمربی سپاهان بیان کرد:

برای همین مطلقا بازی خیلی مشقت خوا هیم داشت. در اهواز بازی کردن هم فعالیت را مشقت بار‌خیس می نماید. فکرمیکنم بایستی بادقت بیشتر بازی کنیم زیرا این مسابقه در استکان حذفی می‌باشد ودر پایان بایستی یک دسته کنار برود. این مورد بازی را طاقت فرسا‌خیس مي نماید زیرا هیچکدام از مجموعه‌ها نمی خواهند حذف شوند.جدال شاگردان جواد نکونام و محرم نویدکیا این توشه می بایست موفق داشته باشد.

 

بـه نقل از فوتبالی، دو هافبک قدیمی دسته ملی، تا امروز ودر منزلت سرمربی دو توشه مقابل یک دیگر قرار گرفته‌اند کـه هیچ کدام ازآن دو بازی غالب نداشته میباشد. بازی دو مجموعه در اصفهان با تساوی 1-1 بـه آخر رسید ودر بازی رجوع و برگشت هم دو دسته در اهواز بـه تساوی فارغ از گل رضایت دادند منتهی سومی مقابله این دو سرمربی برنا بایستی موفق داشته باشد.

 

طرف داران فولاد روی آمار این دسته در بازیهای خانگی اکانت ویژه‌اي گشوده کرده و امیدوارند دسته محبوبشان برای بیست و چهارمی بازی پشت سرهم در فولاد آره‌نا باخت نخورد و می بایست مشاهده کرد تکلیف این بازی حساس چه گردد و آیا فولاد، سپاهان را از لیوان حذفی کنار خواهد زد یا این‌که فیض دیگری در بازی فردا شب رقم خواهد خورد.

 

حاصل دو دسته در مرحله گذشته لیوان حذفی: شاگردان نکونام با باخت خودرو سازی و قشقایی شیراز بـه‌این مرحله رسیدند و سپاهان هم مس رفسنجان و خوشه طلایی ساوه را برده تا بدین مرحله رسد.

 

پنج شنبه 24 تیر

مرحله یک چهارم آخری استکان حذفی

فولاد – سپاهان ساعت 21.30

مجموعه داوری: بیژن حیدری – علیرضا ایلدرم- مهدی الوندی – آرزو جمشیدی

فرم پیش بینی بازی فوتبال سپاهان و فولاد خوزستان با درگاه مستقیم پرداخت

او در خاتمه تیتر کرد:

امیدوارم بادقت بالا بازی کنیم و بتوانیم سود‌اي کـه بـه دنبالش هستم را کسب کنیم. برای هردو دسته آرزوی توفیق دارم و امیدوارم بازی نیکی را شاهد باشیم.دسته فولاد خوزستان فردا در چارچوب لیوان حذفی بـه مصاف مجموعه سپاهان اصفهان خواهد رفت.

 

جواد نکونام سرمربی فولاد در کنفرانس خبری تا قبل از این دیدار ذکر کرد: نخست بایستی درگذشت پیشکسوت فوتبال خوزستان آقای فرتوت اهوازی را بـه جامعه تبارک فوتبال خوزستان و خانواده با شخصیت مرحوم تسلیت پهنا می‌کنم و امیدوارم کـه آفریدگار بـه خانواده و باقیماندگان شکیبایی بدهد.

 

سرمربی فولاد درباره‌ی دیدار فردا مقابل مجموعه سپاهان نیز اعلام‌کرد:

بـه هر حال میدانیم سپاهان یک کدام از شایسته ترین گروه‌هاي‌ فوتبال کشور جمهوری اسلامی ایران در تعدادی سال اخیر بوده می‌باشد، مدام مقام این دسته بالای جدول بوده، برای کسب لیوان میجنگد و مدعا قهرمانی میباشد. سپاهان مدام همت می نماید شایسته ترین بازیکنان را داشته باشد و ساختار و صورت باشگاهی آنان حقیقتا فوق‌العاده می‌باشد و بـه این شرکت شادباش می‌گویم. امیدوارم کـه فردا برابر این گروه خوب و کیفیت عالی بتوانیم فوتبال خیر را بـه اکران بگذاریم.

 

او ادامه داد: ما با سپاهان در لیگ هم بازی کرده‌ایم، دیدار طاقت فرسا و سنگینی بود. مثل همگی مسابقات، بازیکنان ما میدانند کـه تمرکز ما بر فوتبال خودمان میباشد. می‌دانیم فردا بازی طاقت فرسا و سنگین دیگری برای ما برابر دسته خوب سپاهان میباشد و خوشحالیم از این‌که با آن گونه تیمی بازی خوا هیم کرد، امید اسـت کـه بتوانیم بازی خوب و مناسبی را ارائه بدهیم و آن‌شاءالله فیض بگیریم.

فرم پیش بینی بازی فوتبال سپاهان و فولاد خوزستان با درگاه مستقیم پرداخت

سرمربی فولاد در پایان بیان کرد:

دیدار فردا حذفی میباشد، حتماً حالت مسابقات حذفی با لیگ فرق می نماید و حالت برای هردو دسته گوناگون می‌باشد. آحاد تمرکز دسته ما و بازیکنان روی این میباشد کـه شایسته ترین تلاش را مثل کل مسابقات داشته باشیم و آن‌شاءالله بتوانیم توفیق برسیم در قبال دسته خوب سپاهان کـه کیفیت شان را در لیگ و استکان حذفی علامت داده‌اند ودر نقطه پايان امیدوارم کـه بازیکنان ما با کل تمرکز وارد زمین شوند کـه آن‌شاءالله بتوانیم بـه توفیق برسیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید