بیوگرافی جورجینا رودریگز همسر رونالدو + عکس های جذاب این مدل اسپانیایی

در این مقاله قرار است در مورد یکی از مدل های اینستاگرام یعنی جورجینا رودریگز اطلاعات جذابی قرار دهیم، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

جورجینا رودریگز کیست؟

جورجینا رودریگز کیست؟

در این قسمت قرار است به بیوگرافی جورجینا رودریگز مدل اسپانیایی همسر کریستیانو رونالدو صدر نشین 10 بازیکن برتر فوتبال بپردازیم. جورجینا رودریگز متولد سال 1994 در Jaca, Spain می باشد. نام پدر او جورج و نام مادرش آنا ماریا می‌ باشد، او یک خواهر بزرگ تر از خود به نام ایوانا دارد. جالب است که بدانید مدرک تحصیلی جورجینا کارشناسی مطالعات مالی و دین او مسیحیت و ملیتش اسپانیایی است. Georgina Rodríguez دارای یک فرزند به نام Alana Martina می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید جورجینا رودریگز ویکی پدیا را مشاهده نمایید.

پدر جورجینا قاچاقچی بود

شاید بهتر است که بیشتر با جورجینا و زندگی که در دوران کودکی و نوجوانی داشته آشنا شوید. این مدل معروف و همسر کريستيانو رونالدو در یکی از مصاحبه های خود در سال 2019 با یکی از مجله های معروف بیان کرده بود که کودکی بسیار سختی داشته است و از این که این دوران هرچه سریع تر تمام شده و در حال حاضر خوشبخت است خدا را شکر می کند. او در این مصاحبه بیان کرده بود که بیشتر سختی هایی که داشته است به دلیل شغل پدرش بوده است. Georgina در این باره بیان کرد که پدر من در باند های مافیای قاچاق کوکائین فعالیت می‌ کرده است که البته به دلیل فعالیت زیاد در این باند به سرعت توسط پلیس دستگیر شده است. از این که پدرش به سرعت دستگیر شده خوشحال بوده است، چرا که او و خانواده اش نمی‌ خواستند که پدرش در این شغل فعالیت کند. آن ها روز های سختی را در کنار یکدگیر تجربه کرده اند که علاوه بر سختی های زیاد، استرس های زیادی هم بابت شغل پدرش داشته اند.

او در ادامه صحبت های خود بیان کرده بود که پدرش ده سال را در زندان سپری کرده است. هم اکنون پدر جورجینا 70 سال دارد. می توانید این قسمت از مصاحبه این مدل معروف را به راحتی در گوگل جستجو و مشاهده نمایید. هم چنین باید افزود از زمانی که Georgina به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است، مصاحبه‌ های متعددی با او توسط مجلات و شبکه‌ های مختلفی انجام می‌ شود که می توانید تمام این مصاحبه ها را به راحتی با مراجعه به گوگل جستجو و مشاهده نمایید.

مادر جورجینا

جورجینا دختر مادری اسپانیایی به نام آنا ماریا هرناندز می باشد. او در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده است که مادرم اهل مورسیا است که به همراه خواهرم ایوانا به بوینس آیرس رفتند تا به این گونه بتوانند با خانواده پدرم ملاقات کنند و بیشتر با آن ها آشنا شوند و بعد از گذشت مدتی تصمیم می‌ گیرند تا در آن جا بمانند و بعد از آن من در آن جا به دنیا آمدم. Georgina در ادامه مصاحبه خود بیان کرده بود که پدرش سعی کرده است تا مادرش را متقاعد کند تا در آرژانتین زندگی کنند، اما موفق نشده و بعد از مدتی و زمانی که او یک ساله بود آن ها به مورسیا بازگشتند. هم چنین بعد از گذشت مدتی این خانواده به ژاکا نقل مکان کرده‌ اند.

او در این مصاحبه بیان کرده بود که رابطه بسیار خوبی با مادرش دارد و با این که در زمان مجردی زندگی سختی داشته و به همین دلیل از نوجوانی مشغول به کار شده است، اما باز هم همیشه مادرش از او پشتیبانی و حمایت می‌ کرده است.

شروع کار به عنوان پیشخدمت

شروع کار به عنوان پیشخدمت

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم جورجینا در زندگی مجردی خود سختی های زیادی کشیده است که این سختی ها به دلیل شغل پدرش بوده است و به همین دلیل او از دوران نوجوانی مشغول به کار شده است. این مدل معروف اولین شغل خود را به عنوان پیشخدمت در شهر خود آغاز کرده است.

فروشنده گوچی

شغل بعدی این مدل معروف فروشندگی برای برند های معروف مانند: Dolce & Gabbana ، Stradivarius ، Bimba y Lola ، Pull&Bear و … بوده است. او برای این برند ها کار می کرده است و با پیشرفت در کارش، در شرکت گوچی به عنوان مدیر فروش یکی از فروشگاه های شاخص این برند در اسپانیا مشغول به کار شده است. جالب است که بدانید در سال 2016 رونالدو که برای خرید پوشاک به همان شعبه گوچی رفته بود با جورجینا آشنا می شود. خیلی از افراد بیان کردند که شغل فروشندگی جورجینا باعث شده است که او با رونالدو آشنا شود و به این جایگاهی که امروز دارد برسد.

عکس های جورجینا رودریگز را در کجا ببینیم؟

از زمانی که Georgina در کنار رونالدو دیده شد و بعد از مدتی آن ها با هم دوست شدند، خیلی از افراد در سرتاسر جهان تمایل داشتند تا عکس های زیادی از دوست دختر جدید این فوتبالیست مشهور را مشاهده کنند. به همین دلیل عکس های متعددی از Georgina در شبکه‌ های مجازی و هم چنین اینترنت منتشر شده است. این موضوع را هم باید افزود زمانی که Georgina به شهرت و معروفیت زیادی رسید، به عنوان مدل برای خیلی از برند های معروف دنیا فعالیت خود را آغاز کرد که این برند ها عکس های جذابی با لوکیشن‌ های مختلف، از Georgina گرفته اند که تمام این عکس‌ ها در شبکه‌ های مجازی و هم چنین گوگل موجود می باشد.

این موضوع را هم باید افزود که عکس های مختلفی از این مدل مشهور را می‌ توانید در گوگل مشاهده نمایید. به عنوان مثال می توانید عکس های جورجینا رودریگز بدون آرایش و یا عکس های فرزندان جورجینا رودریگز را در اینترنت جستجو و مشاهده کنید. هم چنین اگر در گوگل عبارتی مانند عکس همسر رونالدو در استخر را جستجو کنید با نتایج زیادی رو به‌ رو می شوید. در نهایت باید افزود که شما با مراجعه به اینستاگرام این مدل مشهور می توانید جدید ترین عکس های او را مشاهده نمایید.

آدرس اینستاگرام جورجینا رودریگز چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه های محبوب در سرتاسر دنیاست که خیلی از افراد مشهور و سرشناس در این شبکه فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل Georgina نیز می‌ باشد. از زمانی که این مدل مشهور در شبکه اینستاگرام فعالیت خود را آغاز کرده است، به دلیل شهرت و معروفیت دوست پسرش یعنی رونالدو توانسته از همان ابتدا فالووران بسیار زیادی را به دست آورد. به همین دلیل امروزه جورجینا رودریگز اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و عکس‌ ها و فیلم‌ های مختلفی از خود در کنار همسر و فرزندانش را در این شبکه منتشر می‌ کند.

جالب است که بدانید عکس‌ ها و فیلم‌ هایی که این مدل مشهور منتشر می کند با طرفداران بسیار زیادی نیز رو به رو می‌ شوند. این موضوع را هم باید افزود که امروزه از Georgina به عنوان چهره اینستاگرامی نیز یاد می شود. مدتی قبل این مدل مشهور در اینستاگرام خود بیان کرد که عضو کلاب هاوس نیز شده است که برای پیدا کردن آدرس کلاب هاوس جورجینا رودریگز می توانید به گوگل مراجعه نمایید. در نهایت باید افزود که اگر تمایل به پیدا کردن آدرس صفحه اینستاگرام این مدل مشهور را دارید می توانید عبارت مورد نظر خود را در گوگل جستجو کنید تا با نتایج عالی رو به رو شوید. از آن جایی که جورجینا در اینستاگرام بیش از 27.3 میلیون فالوور و هم چنین تیک آبی دارد، پیج اینستاگرام جورجینا رودریگز نسبت به پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص می باشد.

یوتیوب جورجینا رودریگز فعال است؟

یوتیوب یکی دیگر از شبکه‌ های محبوب و پرطرفداری است که اکثر افراد مشهور در این شبکه به صورت گسترده ای فعالیت می کنند. جالب است که بدانید افراد معروف با فعالیت در یوتیوب به دلیل این که کلیپ های آن ها از بازدید بالایی برخوردار هستند، می‌ توانند درآمدزایی کنند و مبالغ هنگفتی را از طریق یوتیوب به دست آورند. البته این موضوع را هم باید افزود که هنوز جورجینا به خبر این که عضو یوتیوب شده است، واکنشی نشان نداده است. البته باید افزود که ویدیو هایی که در مورد جورجینا در یوتیوب منتشر می‌ شود از بازدید بسیار بالایی برخوردار هستند.

درآمد این مدل چقدر است؟

درآمد این مدل چقدر است؟

از زمانی که جورجینا با رونالدو دوست شده است به دلیل شهرت و معروفیت زیادی که از طریق دوست پسر معروفش به دست آورده به عنوان مدل خیلی از برند های معروف دنیا فعالیت می کند. برخی از منابع بیان کرده اند که Georgina توانسته از طریق این حرفه درآمد بسیار زیادی بدست آورد تا جایی که در سال های اخیر از طریق مدلینگ چندین میلیون دلار به دست آورده است. هم چنین باید افزود از آن جایی که او در اینستاگرام فعالیت زیادی انجام می‌ دهد و فالووران میلیونی دارد به عنوان مدل اینستاگرامی نیز فعالیت می کند و از طریق این شبکه هم توانسته درآمدزایی کند. بیان شده است که جورجینا با هر تبلیغ در اینستاگرام، مبالغ هنگفتی را دریافت می کند.

البته در نهایت باید افزود که از آن جایی که دوست پسر او یکی از ثروتمند ترین افراد مشهور دنیا می باشد و ثروت بسیار زیادی در بین تمام فوتبالیست‌ ها دارد، به همین دلیل او نیازی به کار کردن ندارد. اما با این حال برای این که او بتواند درآمد شخصی داشته باشد و خود را به حرفه‌ ای مشغول کند به کار مدلینگ روی آورده است و از این طریق توانسته برای خود یک منبع درآمد خوب به وجود آورد.

حاشیه های جورجینا رودریگز درباره چه موضوعاتی است؟

به طور معمول برای تمام افراد مشهور در سرتاسر دنیا حواشی به وجود می‌ آید، اما در مورد این مدل معروف باید بگوییم که Georgina از آن دسته از افراد آرام و بدون حاشیه است که سعی کرده است تمام تمرکز خود را بر روی زندگی و فرزندانش قرار دهد. به همین دلیل تا به امروز حواشی زیادی برای این چهره معروف به وجود نیامده است. اما با این حال پاپاراتزی ها تحت هر شرایطی سعی کردند تا از رفتار و صحبت‌ های این مدل مشهور حواشی را برای او به وجود آورند.

از یکی از حواشی این مدل مشهور می‌ توان به یکی از مصاحبه‌ های او اشاره کرد، چرا که این مدل معروف در یکی از مصاحبه هایش بیان کرده بود که قوانینی را در خانه‌ اش وضع کرده است که باید رونالدو و فرزندانشان این قوانین را رعایت کنند که یکی از این قوانین این است که رونالدو به هیچ عنوان نباید به لامپ دست بزند و آن ها را تعویض کند، چرا که شاید این کار برای او خطرناک باشد. هم چنین او در ادامه صحبت های خود بیان کرده بود که رونالدو در خانه دست به سیاه و سفید نمی زند و هیچ گاه آشپزی نمی‌ کند و آشپزی خانه به عهده یک آشپز و خود جورجینا می باشد.

هم چنین در ادامه افرود که زمانی که رونالدو بدون برد به خانه برمی‌ گردد زیاد خوشحال نیست! این صحبت‌ های جورجینا باعث به وجود آمدن حواشی زیادی شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید این قسمت از مصاحبه این مدل معروف را در گوگل جستجو و مشاهده نمایید.

آیا تابحال مصاحبه ای با وی انجام شده است؟

آیا تابحال مصاحبه ای با وی انجام شده است؟

از زمانی که عکس هایی از Georgina در کنار رونالدو منتشر شد و بعد از آن دوستی آن ها علنی شد، Georgina به یکی از افراد معروف تبدیل شد که تا مدت‌ ها نام او در شبکه‌ های مجازی ترند شد و خیلی از افراد تمایل داشتند تا اطلاعات بیشتری در مورد دوست دختر جدید رونالدو بدست آورند. به همین دلیل او در مدت زمان کمی به یکی از افراد سرشناس و معروف دنیا تبدیل شد. از زمانی که جورجینا به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است، مصاحبه‌ های متعددی توسط مجلات معروف و شبکه‌ های مختلف با او انجام شده است.

از آن جایی که Georgina یکی از اشخاص معروف و دوست دختر رونالدو یکی از فوتبالیست های مطرح و سرشناس دنیا می باشد و هم چنین در مصاحبه های خود مورد موضوعات جذابی مانند: کار هایی که انجام می دهد، فرزندانش، رابطه اش با رونالدو، اهدافش و … صحبت می کند، تمام مصاحبه‌ های او با طرفداران بسیار زیادی رو به رو می شوند. می‌ توانید برای مشاهده این مصاحبه ها به پلتفرم های ویدیویی مانند یوتیوب و یا آپارات مراجعه نمایید.

جورجینا رودریگز اصالتا اهل کجاست؟

Georgina مدل اسپانیایی است که بیشتر به عنوان شریک فوتبالیست مشهور پرتغالی یعنی کریستیانو رونالدو شناخته می شود. این مدل معروف اهل بوئنوس آیرس، آرژانتیند می باشد. جورجینا و رونالدو چندین سال است که با هم زندگی می کنند و هم چنین دارای یک دختر کوچک به نام آلانا مارتینا هستند. Georgina حرفه خود را در زمینه مدلینگ دنبال می کند، هم چنین باید افزود که او یک رقصنده آموزش دیده نیز می باشد. به لطف رابطه پر سر و صدا و هم چنین حرفه اش، او امروزه به یکی از افراد مشهور در سرتاسر دنیا تبدیل شده است.

عکس جورجینا رودریگز روی مجلات

هم چنین بهتر است که بدانید Georgina مدتی قبل بر روی جلد مجله (سلامت زنان) اسپانیایی در شماره ژوئیه-آگوست 2018 ظاهر شده است و در شماره ژوئیه 2018 شماره (Harper’s Bazaar) اسپانیا عکاسی کرده است. هم چنین او بر روی جلد چندین مجله دیگر در گذشته ظاهر شده است که از این مجلات می توان به مجله VIP (پرتغال)، مجله نوا جنته (پرتغال)، مجله LOVE (اسپانیا)، مجله لوکس (پرتغال) و مجله Diva E Donna (ایتالیا) اشاره کرد.

رژیم غذایی جورجینا رودریگز چگونه است؟

رژیم غذایی جورجینا رودریگز چگونه است؟

اگر عکس های Georgina نامزد رونالدو را مشاهده کرده باشید متوجه اندام خوب او خواهید شد. او در یکی از صحبت های خود بیان کرده است که برای تناسب اندام برنامه ورزش و تغذیه ویژه‌ ای را در نظر گرفته است. چارلز اوریکو متخصص تغذیه برنامه غذایی خاصی را برای این مدل مشهور ارائه کرده است که او مطابق با این برنامه مواد غذایی که حاوی پروتئین هستند و کمک به عضله سازی می‌ کنند را استفاده می‌ کند. جالب است که بدانید جورجینا با توجه به این برنامه غذایی، استفاده از غذا های مصنوعی و فست فود را به شدت کم کرده است و بیشتر از غذا های سالم استفاده می کند.

جورجینا رودریگز و ورزش

هم چنین Georgina بیان کرده است از مهم ترین حرکات ورزشی او اسکات است. او در این حرکت به سمت بالا می‌ پرد و در هنگام فرود بر روی عضلات خود فشار می آورد این حرکت از مهم ترین حرکات ورزشی نامزد رونالدو به شمار می‌ رود که باعث برجستگی و عضلانی شدن باسن او شده است. البته خیلی از کاربران بعد از مشاهده عکس های جدید این مدل مشهور بیان کرده اند که اندام او نسبت به قبل تغییرات زیادی کرده است و آن ها بر این باورند که جورجینا عمل سینه و باسن انجام داده است. به هر حال این مدل معروف امروزه با توجه به اندام جذابش عکس های بسیار جنجالی از خود منتشر می کند که گاهی اوقات این عکس ها حواشی زیادی را به وجود می‌ آورند. اگر شما در گوگل عبارت عکس های زن رونالدو بی حجاب را جستجو کنید، می توانید عکس های جنجالی این مدل مشهور را مشاهده نمایید.

جدایی رونالدو از جورجینا واقعیت دارد؟

مدتی قبل شایعه جدایی رونالدو از دوست دخترش یعنی جورجینا منتشر شد که این شایعه، حواشی زیادی را به وجود آورد. اما بعد از مدتی جورجینا در یکی از صحبت های خود بیان کرد که از رونالدو جدا نشده است و این موضوع حاشیه ای بیش نیست که توسط دشمنان آن ها منتشر شده است. هم چنین او در ادامه صحبت‌ های خود بیان کرد رونالدو و من هیچ گاه از یکدیگر جدا نمی شویم، چرا که عاشق هم هستیم و قرار است که آینده زیبایی در کنار هم و فرزندانمان داشته باشیم. این صحبت‌ های جورجینا باعث شد تا این حواشی از بین بروند.

نحوه آشنایی جورجینا با رونالدو چطور بود؟

نحوه آشنایی جورجینا با رونالدو چطور بود؟

Georgina در مورد چگونگی آشنایی اش با رونالدو بیان کرده است که من اولین بار او را در یکی از مغازه های برند گوچی در اسپانیا دیدم که در آن زمان در این مغازه کار می کردم. چند روز بعد از آن دیدار در مراسم معرفی یک برند دیگر دوباره او را ملاقات کردم. این بار توانستم خیلی آسان تر از قبل با رونالدو صحبت کنم، از آن جایی که من در این مراسم درگیر کار دیگری نبودم صحبت ما خیلی خوب پیش رفت و همه چیز بین من و رونالدو به سرعت اتفاق افتاد تا جایی که دوستی ما شکل گرفت.

خیانت های رونالدو به جورجینا واقعیت دارد؟

مدتی قبل خبر خیانت رونالدو به جورجینا منتشر شد که این اخبار، حواشی زیادی را به وجود آورده بود. با توجه به این اخبار بیان شده بود که رونالدو با یک مدل معروف در رابطه است. بعد از این جریان سوال خیلی از مردم این بود که رابطه جورجینا رودریگز و رونالدو چگونه است؟ در این باره باید بگوییم که در ابتدا جورجینا به این اخبار واکنشی نشان نداد، اما بعد از گذشت مدتی او در یک از صحبت‌ های خود بیان کرد که تمام این اخبار دروغی بیش نیست و رونالدو هیچ گاه به او خیانت نکرده است و آن ها رابطه عاشقانه ای با هم دارند. می توانید عکس های متعددی از این زوج، به عنوان مثال عکس های رونالدو و همسرش بدون سانسور و یا با سانسور را در گوگل جستجو و مشاهده نمایید.

سوالات متداول

 1. جورجینا رودریگز کیست؟

  جورجینا رودریگز متولد سال 1994 در Jaca, Spain، یکی از مدل های معروف و هم چنین نامزد فوتبالیست مشهور دنیا یعنی کریستیانو رونالدو می باشد.

 2. نحوه آشنایی جورجینا با رونالدو چگونه بوده است؟

  زمانی که رونالدو برای خرید به یکی از مغازه های برند گوچی که جورجینا در آن مغازه کار می کرده رفته است با یکدیگر آشنا می‌ شوند و بعد از مدتی در یکی از مراسم ها دوباره همدیگر را ملاقات می کنند و به این گونه دوستی آن ها شکل می گیرد.

 3. شغل جورجینا رودریگز چیست؟

  جورجینا رودریگز در زمینه مدلینگ فعالیت می کند و از طریق این حرفه توانسته برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورد.

 4. آیا جورجینا و رونالدو از هم جدا شده اند؟

  تا به امروز اخبار متعددی در مورد این که جورجینا و رونالدو از هم جدا شده اند منتشر شده است. اما در این باره باید بگوییم که این اخبار شایعه ای بیش نیستند، چرا که جورجینا و رونالدو هم اکنون با هم زندگی می‌ کنند و رابطه خوبی نیز دارند.سوالی اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید