نورا فاتحی کیست؟ عکس های جنجالی که زندگی این مدل را خراب کردند

نورا فاتحی، یکی از بازیگران و مدل های اینستاگرام بسیار مطرح هند می باشد که از کودکی در سر رویای بازیگری می پرورانده است. این شخص موفق شد که در بسیاری از فیلم های بسیار مطرح در هند و در کنار بازیگران بسیار خوب بازی کند و هم چنین بتواند که در این مسیر بسیار درخشان عمل کند. او در فیلم های مختلف و بسیار خوبی بازی کرده است و اکنون می خواهیم در مورد این شخص بیشتر بدانیم و بیوگرافی نورا فاتحی را منتشر کنیم.

نورا فاتحی کیست؟

نورا فاتحی کیست؟

سلبریتی های زیادی وجود دارند که در دنیای امروز با اینکه بسیار معروف می باشند و مشهور هستند اما هنوز افرادی هستند که آنان را نمی شناسند. این سلبریتی ها می توانند در همه جا باشند و متعلق به هر کشوری باشند. این سلبریتی ها هر چند معروف باشند اما هنوز به دیده شدن بیشتر نیازمند می باشند. اکنون می خواهیم در مورد یکی از این افراد صحبت کنیم و ببینیم که زندگی این شخص چگونه می باشد. این شخص نورا فاتحی می باشد که یک بازیگر بسیار خوب در هند است. این شخص یک بازیگر می باشد که در کنار بازیگری رقصندگی نیز می کند. این شخص بسیار هنرمند متولد ششم ماه فوریه در سال هزار و نهصد و نود و می باشد. در مورد محل تولد وی اگر بخواهیم بدانیم باید گفت که او در شهر کبک کانادا به دنیا آمده است. این شخص هم اکنون دارای بیست و هشت سال سن می باشد.

باید گفت که نورا فاتحی به زبان های بسیاری مسلط باشد اما با این وجود هند را برای بازیگری و فعالیت خودش انتخاب نمود. در مورد خانواده این دختر هنرمند اگر بخواهیم بگوییم باید گفت که او از یک خانواده مراکشی کانادایی می باشد. مادر این شخص یک هندوستانی نسل سوم می باشد.

در مورد اولین کار های هنری نورا فاتحی می توان گفت که این شخص اولین کار های هنری خود را با بازی کردن در فیلم Tigers of the Sundarbans اغاز کرد. اما باید گفت که فروش این فیلم چندان چنگی به دل نمی زد اما شروعی مناسب برای فعالیت های این شخص بود. بعد از بازی کردن در این فیلم فعالیت او در سری فیلم های telugu اغاز شد و بعد از ان در سال دو هزار و نوزده در یک فیلم بسیار معروف که Starrer Bharat نام داشت در کنار بازیگران بسیار معروف بازی کرد. این بازیگران، سلمان خان و کاترینا کایف بودند.

اگر بخواهیم کمی زندگی شخصی این فرد را کنکاش کنیم باید گفت که نورا فاتحی به زبان های متعدد بسیار زیادی همچون انگلیسی، هندی، عربی و فرانسوی تسلط دارد. این شخص هم چنین یک برادر دارد که از خودش کوچکتر می باشد. نام برادر وی عمر فاتحی می باشد. اینکه چرا این شخص به بازیگری روی اورد را می توان گفت که او از کودکی سودای بازیگری را در سر داشته است و می خواسته که حتما به این عنوان دست پیدا کند. به همین دلیل و برای رسیدن به خواسته خود به شهر بمبئی رفت. این شخص برای یادگیری رقص نزد هیچ استادی نرفت و تنها با تمرین کردن در خانه توانست که یک رقصنده حرفه ای شود و بتواند که هر نوع رقصی را انجام بدهد. او در کنار رقص و بازیگری نیز تحصیلات خود را ادامه داد. او هم چنین در مدرسه Westview Centennial، که در تورنتو می باشد تحصیلات خود را به پایان رسانید. بعد از ان تحصیلات دانشگاه خود را در یک دانشگاه که یورک نام دارد، در تورنتو به پایان رساند. در مورد روابط عاشقانه این شخص نیز باید گفت که او با یک بازیگر به نام Angad Bedi رابطه داشته است اما با یک شخص دیگر به نام Neha Dhupia ازدواج کرد.

این شخص بازیگر و یک مانکن بسیار قابلی می باشد و بسیار زیاد معروف است. این شخص هم چنین یک فرد بسیار مستعد در زمینه بازیگری می باشد و تا کنون جوایز مختلفی را دریافت کرده است. او کار در سینمای هند را با بازی کردن در فیلم Roar: Tigers of the شرروع کرد. هم چنین او به فیلم بسنده نکرده است و در یک کلیپ ویدیویی نیز در تلوگو بازی کرده است.

او هم چنین در سریال ها و فیلم های بسیار مطرحی بازی کرده است. می توان گفت که از دیگر فیلم های مطرحی که این شخص بازی کرده است فیلم Emraan Hashmi Mr. X می باشد که کارگردان ان ویکرام بات است. هم چنین تهیه کنندگی این کار بر عهده ماهش بات بوده است. او هم چنین از دیگر فیلم های مطرحی برخوردار می باشد که نام ان ها به ترتیبBaahubali و Kick 2 ,Sher ,Loafer ,Oopiri ,Bigg Boss است.

او از خودش ویدیو هایی منتشر می کند که در آن می رقصد. آخرین ویدیوی رقصی که این شخص از خودش منتشر کرده است نسخه ای عربی دارد که نام ان Swag Se Swagat می باشد. بعد از انتشار این ویدیو در یوتیوب، استقبال زیادی از آن شد. هم چنین تبلیغ این پست یوتیوب خود را این شخص در اینستاگرامش قرار داده است و می توان متن موسیقی این کلیپ را در کپشن مشاهده نمود.

این شخص هم چنین یک آهنگ معروف دارد که بسیار نوستالژی می باشد. نام این آهنگ DILBAR است که متعلق به فیلم Satyameva Jayate می باشد. باید گفت که این آهنگ تا کنون بیش از دویست و بیست و پنج میلیون بازدید داشته است. هم چنین باید گفت که این آهنگ یک روز بعد از اینکه متشر شد حدود بیست میلیون بازدید را از آن خود کرد. دلیل بازدید زیادی این موزیک ویدیو مربوط به حرکات رقص این شخص بود که جدید طراحی شده بود و توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب نمود.

بیشترین کسب در امد و منبع در امد این شخص معروف از طریق بالیوود می باشد. در مورد طریقه دستمزد گرفتن او باید گفت که این شخص برای هر آهنگ حدود 40 روپیه هزینه دریافت می کند. این حتی بیشتر از دستمزد هر بازیگر دیگری می باشد. یک آهنگ بسیار زیبا از این شخص در بالیوود منتشر شد و از آن موقع به بعد این شخص در هند مشهور شد. او برای هر تبلیغی که می خواهد شرکت کند حدود پنج لک روپیه پول دریافت می کند.

این شخص با اینکه بسیار معروف می باشد اما در ایران زیاد معروف نیست و گویا بازیگران جدید روی کار آمده به سختی در ایران معروف می شوند. بر طبق گزارش های انجام شده، این شخص یکی از پر پیشنهاد ترین بازیگران در بخش رقص های بالیوود به شمار می اید. این پیشنهاد ها ارزشی خالص برابر با یک و نیم میلیون دلار را دارا می باشند. اما همانطور که گفته شد بیشترین درآمد وی از طریق موزیک ویدیو های این شخص است که حق کپی رایت دارد. تقریبا می توان گفت که ثروت تقریبی این شخص در سال کنونی یعنی دو هزار و بیست و یک، یک و نیم میلیون دلار تخمین زده شده است. از دیگر فیلم هایی که این شخص بازی کرده است می توان به باهوبالی اشاره نمود.

دانلود آهنگ ساکی ساکی نورا فاتحی و هم چنین آهنگ زندگانی و بپر بالا این شخص بسیار زیاد مورد استقبال قرار گرفت. هم چنین عکس های بدون آرایش او در مجازی موجود می باشد.

اینستاگرام نورا فاتحی

اینستاگرام نورا فاتحی

اینستاگرام در این روزها قطب اجتماع سلبریتی ها و بلاگر ها می باشد. این افراد نه تنها در دنیای حقیقی بلکه در دنیای مجازی نیز به دنبال شناسایی طرفداران خود می باشند. قطعا هر بازیگری دنبال کنندگان بیشتری داشته باشد از طرفداران بسیار زیادی برخوردار می باشد. هم چنین می توان گفت که نورا فاتحی یکی از افرادی است که در دنیای مجازی نیز بسیار پر بازدید است و از طرفداران بسیار زیادی برخوردار می باشد. این شخص هم چنین در اینستاگرام خود دارای سی و یک میلیون دنبال کننده می باشد. این دنبال کنندگان از سراسر ایران هستند و باید گفت که بیشتر آن ها هندی و بالیوودی می باشند. هم چنین در حوزه تعداد پست هایش باید گفت که او حدود هزار و پونصد پست دارد و تعداد فالوئینگ های این شخص پنصد و پنجاه نفر می باشد. همچنین می توان دید که وارون داهوان نیز این شخص را دنبال کرده است.

یوتیوب نورا فاتحی

یوتیوب nora fatehi

نورا فتحی همانطور که در اینستاگرام فعالیت بسیار زیادی دارد در یوتیوب نیز از فعالیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. این شخص هم چنین در یوتیوب پست های زیادی از خود منتشر می کند. گفته بودیم که این شخص بیشتر از طریق موزیک ویدیو شهرت پیدا کرده است و پیشنهاد های بسیار زیادی دارد. این شخص موزیک ویدیو های خود را در یوتیوب منتشر می کند. هم چنین می توان گفت که یوتیوب این شخص از بازدید ها و سابسکرایب های بسیار زیادی برخوردار می باشد. هم چنین باید گفت یکی از دلایل بسیار عمده مشهوریت این شخص بازدید های میلیونی موزیک ویدیو های وی در یوتیوب می باشد که او را به یک رقاص هندی بسیار هنرمند تبدیل کرده است.

کلاب هاوس نورا فاتحی

کلاب هاوس نورا فاتحی

امروزه فضای مجازی جایی بسیار نزدیک را در بین افراد دنیا برای خود کسب کرده است. افراد مختلف در فضای مجازی بسیار زیاد گردش می کنند تا از طریق هر کدام بتوانند برای خود سودی کسب کنند و هم چین از خبر های مختلف عقب نمانند. هم چنین باید گفت که اپلیکیشن های مختلفی در حال آمدن به عرصه وجود می باشند و این باعث می شود که این افراد در تمامی شبکه های مجازی از نوع جهانی حضور داشته باشند. در مورد کلاب هاوس نیز باید گفت که یکی از اپلیکیشن های تازه به دوران رسیده است که باعث می شود بتواند همانند اینستاگرام افراد را در خود جمع کند. سلبریتی های مختلف نیز این اپلیکیشن را دارا می باشند و از آن استفاده های زیادی می کنند. نورا فاتحی نیز یکی از افرادی می باشد که در کلاب هاوس فعالیت دارد. او در این شبکه نیز دنبال کنندگان زیادی دارد و به دنبال گسترش و نشان دادن هنر هایش از طریق شبکه های اجتماعی می باشد.

مصاحبه با nora fatehi

نورا فاتحی یکی از افرادی می باشد که یک بازیگر بسیار توانمند و توانا و هم چنین یک رقاص خوب هندی در بالیوود است. قطعا با این سلبریتی محبوب مصاحبه هایی انجام شده است. هم چنین باید گفت که او در برنامه های تلوزیونی که مختص شبکه هند می باشد نیز شرکت کرده است و این امر موجب شده است که مصاحبه های زیادی با او انجام بشود. هم چنین باید گفت که این شخص با مجله های مختلف و هم چنین افرادی که در این حرفه می باشند نیز مصاحبه های زیادی را انجام داده است که هر کدام به نوعی بخشی از زندگی این سلبریتی را کشف کرده اند. در مورد این شخص نیز می توان گفت که او یکی از افرادی می باشد که تا کنون به دلیل شهرت بسیار زیادش پیشنهاد های کاری زیادی به او شده است. همین موضوع باعث می شود که توجه طرفداران مختلف به خودش جلب بشود و با او مصاحبه های زیادی انجام بشود.

حاشیه های نورا فاتحی

تقریبا می توان گفت که تمام سلبریتی ها حتی برای یک بار در زندگی خود دچار حاشیه شده اند. این حواشی عموما مربوط به زندگی شخصی این افراد می باشد و خب زندگی شخصی این افراد را نیز نشانه رفته است. هم چنین می توان گفت که زندگی کاری افراد نیز در اکثر اوقات زیر ذره بین می رود و از این طریق می توانند که برای افراد مشهور حاشیه ایجاد کنند. نورا فاتحی نیز یکی از سلبریتی های بسیار محبوب می باشد که قطعا از حاشیه دور نبوده است. هم چنین می توان گفت که این حاشیه ها قطعا برای زندگی او دچار بالا و پایین هایی شده است. اما خب همانطور که پیداست این حواشی انقدر بزرگ نبوده اند که بتوانند جلوی روند کاری این بازیگر بسیار خوب را بگیرند. زیرا او هم چنان به عنوان یک ستاره بالیوودی شناخته می شود و هم چنان پیشنهاد های کاری پر هزینه ای را برای خود جذب می کند. این شخص به معنای واقعی تحقق یک رویا و یک ارزو را به تصویر می کشد.

اصولا حاشیه برای افراد موفق شکل می گیرد. این حاشیه ها می تواند در گاهی اوقات سبب رشد این شخص بشود. گاهی می شود حاشیه ای در مورد یک شخص ایجاد می شود که کسی او را نمی شناسد اما بعد از ایجاد آن حاشیه افراد زیادی برای کنجکاوی به آن شخص سر می زنند و گاهی از طرفدار های بسیار زیاد این شخص می شوند. این گونه می توان حاشیه ها را به فرصت تبدیل کرد. هم چنین می توان گفت که نورا فاتحی را می توان در قالب ویدیو هایی از این شخص در یوتیوب تماشا نمود. هم چنین ویدیو هایی از این شخص وجود دارد که او را در حال مصاحبه نشان می دهد و می توان این ویدیو ها را با سرچ کوچکی در اینترنت مشاهده نمود.

عکس های نورا فاتحی را در کجا ببینیم؟

عکس های نورا فاتحی را در کجا ببینیم؟

سلبریتی ها و افراد معروف مختلف عکس های بسیار زیادی از خود منتشر می کنند. اگر بعضی از این افراد نیز جزو مانکن ها و در عرصه مد و فشن باشند نیز به راحتی می توان عکس های آنان را پیدا نمود. نورا نیز از دسته افرادی است که از وی عکس های متعددی منتشر شده است. او علاوه بر یک رقاص و بازیگر یک مانکن و یک مدل هندی می باشد. در پیج او حدود هزار پست منتشر شده است که نود در صد این پست ها عکس هایی از این شخص می باشد.

نورا فاتحی و همسرش

همسر نورا فاتحی هیچ نام و نشانی از او در دسترس نمی باشد. البته در مورد رابطه عاشقانه نورا فاتحی نیز حرف هایی زده است. تنها اطلاعات موجود و در دسترس در مورد این شخص این باشد که او ازدواج کرده است و متاهل است. البته در این مورد نیز هنوز خبری قطعی منتشر نشده است.

نورا فاتحی قبل از عمل

عمل های زیبایی این روز ها به یکی از پرطرفدار ترین ترند های امروزی تبدیل شده است. باید گفت که عمل های زیبایی هر کدام از معایب و محاسن خود بر خوردار می باشند. هم چنین این نوع عمل ها در میان سلبریتی ها بسیار زیاد رواج دارد و سلبریتی های زیادی از این نوع عمل ها استفاده می کنند.

در مورد نورا فاتحی باید گفت که این شخص بسیار زیاد به یک چهره نچرال و طبیعی اعتقاد دارد و تا کنون از این فرد عکسی بعد از عمل منتشر نشده است. تمامی اجزای صورت و بدن این فرد طبیعی می باشند و این فرد تا کنون از هیچ عملی در زندگی خودش استفاده نکرد است و زیر تیغ جراحی نرفته است. او همین چهره و بدن بدون عمل خودش را بسیار زیادی دوست دارد و می گوید که می خواهد همین گونه طبیعی بماند.

نورا فاتحی در برنامه دنس پلاس

نورا فاتحی در برنامه دنس پلاس

یکی از مسابقات و برنامه های بسیار شاد و جذاب تلوزیون هند برنامه دنس پلاس می باشد. این برنامه یک مسابقه رقص می باشد که افراد مختلف به آن آمده و در آن می رقصند. این برنامه یک برنامه شاد و پرهیجان است و تا کنون توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب کرده است. هم چنین می توان گفت که این برنامه هر سری با حضور یکی از افراد سینمای هند و بالیوود برگزار می شود. این بار قرعه به نام نورا فتحی افتاد و این شخص تصمیم گرفت که در این برنامه شرکت کند. هم چنین باید گفت که این شخص در این برنامه بسیار زیاد درخشید و هم چنین این شخص بسیار خوب در این برنامه ظاهر شد و رقص خوبی را از خود به نمایش گذاشت.

رقص نورا فاتحی با آهنگ دلبر

آهنگ دلبر یکی از آهنگ هایی می باشد که بسیار زیاد در بین افراد مختلف شنید شد و با بازخورد بسیار خوبی همراه بود. این آهنگ، یک آهنگ بسیار زیبا می باشد که توانست بازدید های نورا فاتحی را به حد بسیار زیادی برساند. این آهنگ که با رقص بسیار زیبای نورا فاتحی اجرا شد توانست بازدید های بسیار زیاد و میلیونی را از ان خود کند. هم چنین باید گفت که رقص این شخص بسیار مورد استقبال تمام مردم جهان قرار گرفت چراکه این رقص از حرکات جدید برخوردار بود.

دانلود موزیک ویدیو های نورا فاتحی

دانلود موزیک ویدیو های نورا فاتحی

نورا فاتحی از افرادی می باشد که بسیار زیاد عاشق بازیگری می باشد. هم چنین این شخص یک رقاص ماهر و بسیار حرفه ای است و توانسته است که در این راه بسیار زیاد موفق باشد. او علاوه بر بازیگری موزیک ویدیو های مختلفی را از خود ارائه داده است که این موزیک ویدیو ها تماما از بازدید های میلیونی در یوتیوب برخوردار هستند. هم چنین می توان گفت که رقص های نورا فاتحی بسیار جذاب می باشد و او انقدر در این رقص ها تبحر دارد که حرکات بسیار جدید را اختراع می کند و از خود به نمایش می گذارد. در مورد چگونگی دانلود فیلم های نورا فاتحی باید گفت که این فیلم ها هرکدام از خصوصیت های خاص خود برخوردار می باشد. تمامی موزیک ویدیو های این شخص در فضای مجازی و یوتیوب این شخص وجود دارد و می توان که آن ها را مشاهده نمود. هم چنین می توان گفت که این شخص در فضای مجازی بسیار زیاد فعال می باشد و می توان فیلم های این شخص را گاهی از اینستاگرام دانلود کرد. منظور از فیلم های وی موزیک ویدیو های او می باشد.

معرفی فیلم های این شخص

نوارا فاتحی به عشق بازیگری و بازیگر شدن کانادا ترک نمود و به هند رفت. هم چنین او می توانست نقش های بسیار خوبی را در سینمای کانادا بازی کند اما باید گفت که این شخص به هند علاقه بسیار زیادی دارد و تصمیم گرفت که به هند برای بازیگری برود. هم چنین می توان گفت که این شخص از یک مادر هندی برخوردار است که این موضوع به انتخاب او بسیار مربوط است. او فیلم های بسیار زیادی را بازی کرده است که به او کمک می کند که در بازی کردن فیلم تجربه کسب کند.

 • اطلاعات بیشتر در مورد این بازیگر هندی را می توانید با مطالعه ویکی پدیا nora fatehi دنبال کنید.

سوالات متداول

 1. نورا فاتحی در کدام کشور به دنیا امده است؟

  این شخص در کشور کانادا متولد شده است.

 2. نورا فاتحی چقدر ثروت دارد؟

  در سال دو هزار و بیست و یک ثروت این شخص یک و نیم میلیون دلار گفته شده است.

 3. این شخص در کدام فیلم با وارون داوان بازی کرده است؟

  او در فیلم رقص در خیابان سوم بازی کرده است.

 4. او در کدام دانشگاه تحصیل کرده است؟

  این شخص در دانشگاه یورک در تورنتو تحصیل کرده است اما رشته تحصیلی او مشخص نیست.

دیدگاهتان را بنویسید