10 بلاگر تکنولوژی اینستاگرام که به درآمد میلیون دلاری رسیده اند

بلاگر تکنولوژی یکی از جدید ترین شغل های ایران است که امروزه درآمد نسبتا بالایی در فضای مجازی را از آن خود کرده است. تصور می شود که در فضای مجازی و اینستاگرام هر کس بیشتر پست بگذارد و تعداد دنبال کننده هایش بالا تر برود بلاگر است! در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است و اصلا اینگونه نیست. ما در این مقاله قصد داریم که بگوییم بلاگر کیست و درباره بهترین بلاگر های تکنولوژی به شما اطلاعاتی را ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات دقیق و جذابی درباره این موضوع بهره مند شوید.

بلاگر تکنولوژی در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

بلاگر تکنولوژی در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

در اولین قسمت از مقاله می خواهیم درباره شغل بلاگری به شما اطلاعاتی ارائه دهیم. بلاگر ها افرادی هستند که در هر زمینه خاصی مهارت بالا دارند و بیشتر آن ها از ارتباط عمومی خوبی نیز بهره مند می باشند. بیشتر بلاگر ها افرادی هستند که با مردم رابطه بسیار نزدیکی دارند و می توانند به واسطه اطلاعاتی که دارند روی تصمیمات آن ها تاثیر گذار باشند. آن ها می توانند به وسیله علم خود در بسیار از انتخاب ها مردم را راهنمایی کنند. یک بلاگر شخصی است که کار تولید محتوا را نیز انجام می دهد. این تولید محتوا در زمینه ای است که یک بلاگر در آن فعالیت می کند. مثلا بلاگر تکنولوژی در زمینه تکنولوژی و بلاگر اقتصادی در زمینه اقتصادی فعالیت خود را به صورت گسترده در فضای مجازی دنبال می کند. یک بلاگر واقعی می داند که قدرتش به وسیله اعتماد و توجه مردم افزایش پیدا می کند، پس همواره به دنبال آن است که رضایت همه را جلب کند. به همین علت است که اگر یک بلاگر محصولی را بخواهد تبلیغ کند، سعی دارد که همه نقاط قوت و ضعف آن ها را بیان کند و به این شیوه اعتماد و توجه مردم را به خود جلب کند.

امروزه دوره تکنولوژی و عصر ارتباطات می باشد و اینترنت یک جزء جدا نشدنی از زندگی روزانه شده است. برخی از مردم برای اینکه از تکنولوژی و وقت خود استفاده کامل را ببرند، سعی می کنند که کالا یا محصول خود را به این وسیله تبلیغ و یا به اصطلاح بلاگ کنند. مد نویسی دیجیتالی نیز از سال 2012 میلادی وارد یک فضای جدید شده است و به صورت روزانه افراد زیادی را به خود جذب می کند. این روز ها، رایج ترین و پیش پا افتاده ترین روش برای تبلیغ، بلاگ کردن است. افرادی که از راه تبلیغ کردن و تکنولوژی معروف می شوند، بلاگر تکنولوژی نام دارند. آن ها بیشتر در فضای مجازی و اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام و تلگرام فعالیت می کنند. البته در کشور ایران، بیشترین برنامه ای که مورد استفاده قرار می گیرد اینستاگرام است.

به شما پیشنهاد می شود که اگر به دنبال هیجان و یک جادوی بی پایان هستید وارد دنیای بلاگری تکنولوژی شوید. بلاگر های تکنولوژی بیشتر در یک یا چند شاخه به فعالیت می پردازند. آن ها معمولا در شاخه هایی مانند موبایل، کامپیوتر، وبلاگ ها و یا اخبار جدید فعالیت می کنند. بلاگر ها در زمینه های مختلف تحقیق کرده و جدید ترین اطلاعات را درباره آموزش ها، ایده ها و اخبار جدید در دسترس عموم قرار می دهند. بیشتر بلاگر ها اطلاعات شگفت انگیز و جالبی را در پیج های خود منتشر می کنند و به این وسیله دنبال کننده های زیادی را جذب خود می کنند. بیشتر بلاگر های تکنولوژی، برنامه نویس های موفق در حوزه کامپیوتر و توسعه دهنده های وب می باشند.

درآمد بلاگر تکنولوژی چقدر است؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره میزان درآمد بلاگری تکنولوژی به شما اطلاعاتی را بدهیم. اگر شما نگاهی به آمار و لیست پر درآمدترین شغل های جهان بیندازید قطعا یکی از این شغل ها، بلاگری می باشد. در دنیای امروزه، بلاگر ها در فضای مجازی درآمد نسبتا بالایی را از آن خود کرده اند و به همین دلیل است که اکثر جوانان به این شغل علاقه مند شده و به آن روی آورده اند. مثلا بلاگر هایی که در زمینه موبایل فعالیت دارند نسبت به بقیه شاخه ها درآمد بیشتری دارند و یا مثلا بلاگر های برنامه نویس کامپیوتر، سالانه نزدیک به چهار هزار و پانصد دلار حقوق و مزایا دریافت می کنند. همان طور که همه ما می دانیم بلاگر بودن با تعداد فالوورها ارتباط مستقیم دارد. هرچه تعداد افراد دنبال کننده بیشتر باشد، مقدار هزینه تبلیغ و تعرفه آن نیز بالا تر می رود. طی یک بررسی، مشخص شد که بلاگر های نه چندان معروفی که حتی یک میلیون فالوور هم ندارند، ماهانه بین 50 تا 200 میلیون تومان درآمد کسب می کنند. همچنین بقیه بلاگر هایی که از 100 هزار نفر کمتر دنبال کننده دارند، ماهیانه نزدیک به 10 میلیون تومان از طریق تبلیغات محصولات به دست می آورند.

بهترین بلاگر های تکنولوژی کدامند؟

بهترین بلاگر های تکنولوژی کدامند؟

افراد بسیار زیادی هستند که به وسیله شغل بلاگری و برنامه اینستاگرام به معروفیت رسیده اند. صفحه ای که این افراد در آن فعالیت می کنند برای آن ها دریچه ای رو به شناخته شدن، بازاریابی و موفقیت بیشتر می باشد. در این قسمت از مقاله می خواهیم بلاگر های موفق را در حوزه تکنولوژی به شما معرفی کرده و درباره آن ها اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم.

مهدی شجاری

مهدی شجاری، با برند موبو نیوز و با آدرس اینستای موبو نیوز یکی از بهترین پیج های اینستاگرامی ایرانی است که بیشتر از 5 هزار پست مفید در صفحه خود دارد. اما این تعداد دنبال کننده و پست ها در یک سال و دوسال به وجود نیامده است. این فرد بیشتر از 7 سال است که در زمینه تولید محتوا مشغول فعالیت می باشد و در این عرصه تلاش های زیادی کرده است. شاید باور نکنید ولی اگر به پیج این شخص مراجعه کنید متوجه می شوید که در آن صفحه حتی یک پست دلی و متفرقه وجود ندارد و همه آن ها اطلاعات مفید درباره تکنولوژی می باشد. این شخص در تاریخ 22 تیر ماه سال 1393 در ماه مبارک رمضان پیج موبو نیوز را تاسیس کرد و تاکنون نزدیک به 7 سال است که در آن فعالیت می کند. یکی از نکات جالب توجه این است که مهدی شجاری با دنبال کننده هایش، رابطه صمیمانه و نزدیکی دارد. او این طور عنوان می کند که این ها فالوور های من نیستند، دوستان نزدیک و رفقای من هستند.

محسن حبیبی راد

محسن حبیبی راد از سال 1385 وارد فضای اینترنت و شغل بلاگری شد. او با ایجاد یک وبلاگ در زمینه گیم فعالیت خود را آغاز کرد. محسن حبیبی پس از چند سال کسب تجربه و فعالیت کافی در سایت های مطرح و فروشگاه های اینترنتی به عنوان نویسنده مشغول به کار شد. او در سال 1389 با سایتی که افتتاح کرد طی یک ماه نزدیک به 45 میلیون تومان درآمد کسب کرد. همین موضوع باعث شد که به صورت جدی و حرفه ای فعالیت خود را در دنیای مجازی آغاز کند و شروع به یادگیری مهارت های مختلف در این زمینه کند. محسن حبیبی در سال 1393 رسما در دنیای دیجیتال مارکتینگ شروع به کار کرد و سایت های خصوصی خود را ساخت و پروژه های بسیاری را در این زمینه به عهده گرفت.

سپهر زمانی

سپهر زمانی دانشجوی بیست ساله در رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه اصفهان می باشد که به تولید محتوا و وبلاگ نویسی علاقه زیادی دارد. او کار خود را در مهر ماه سال 1399 در آژانس گردشگری پرستوی مهاجر آغاز کرد. وی در تیر ماه سال 1399 به عنوان تولید کننده محتوا و ایده پرداز در صنایع مفتولی تولید سپاهان شروع به کار کرد. البته لازم به ذکر است که سپهر زمانی در سال 1397 نیز به عنوان یک برنامه نویس در ایرانا فعالیت می کرد و 2 پروژه موفق هم در این شرکت دارد. سپهر زمانی توانسته است تاکنون با انتشار 141 پست، 163 کا دنبال کننده را جذب خود کند. موضوع پیج او بیشتر مربوط به اطلاعات تکنولوژی و برنامه نویسی می باشد.

آرین ابرونی

آرین ابرونی، از بلاگر های موفق تکنولوژی می باشد که نزدیک به 5 سال است در این زمینه فعالیت می کند و به این روش درآمد های زیادی نیز به دست آورده است. این شخص تاکنون توانسته است با انتشار 140 پست، نزدیک به 200 کا دنبال کننده را جذب خود کند. او در پیج اینستای خود درباره خلاقیت های کامپیوتری و اطلاعات جالب در زمینه رایانه پست های بسیاری را منتشر کرده است. آرین ابرونی در بهمن ماه سال 1395 کار خود را به صورت حرفه ای آغاز کرد و اکنون ماهیانه حدود 50 میلیون تومان درآمد به دست می آورد.

رامین عظیما

رامین عظیما

رامین عظیما یکی از بلاگر های معروف و موفق در زمینه تکنولوژی می باشد. این شخص نزدیک به 6 سال است که به صورت حرفه ای شغل بلاگری را انتخاب کرده است. او در پیج اینستای خود با انتشار 117 پست توانسته است که صد و سی و یک هزار دنبال کننده را به خود جذب کند. رامین عظیما در این صفحه آموزش های مختلف از اپلیکیشن های جدید و ترفند های جذاب تکنولوژی را به شما ارائه می کند. او همچنین در این صفحه بازی های خفن جدید را به شما معرفی می کند و راه کار های جذابی برای کسب درآمد از طریق آن ها به شما یاد می دهد. این فرد در تلگرام نیز کانال رسمی دارد و ممبر های بسیاری در آن عضو شده اند.

پیمان حسینی

پیمان حسینی از موفق ترین بلاگر هایی می باشد که سال هاست در برنامه اینستاگرام و تلگرام فعالیت می کند. این شخص توانسته است با انتشار صد پست، نزدیک به 19 کا دنبال کننده را جذب خود کند. او در برنامه تلگرام نیز فعالیت می کند و در آن ترفند های جالبی از تکنولوژی ارائه می کند.

پیمان جاجرمی

پیمان جاجرمی از بلاگر های موفق درحوزه تکنولوژی می باشد که آموزش های مختلفی را در این زمینه ارائه می کند. او با ارائه تکنیک های مختلف تدوین و فیلم برداری توانسته است درآمد های بسیار زیادی را به دست آورد. پیمان جاجرمی تاکنون با انتشار 105 پست نزدیک به 143 کا دنبال کننده را به خود جذب کند. او در پیج خود درباره شیوه های تدوین و فیلم برداری و آموزش های مختلف عکاسی صحبت می کند.

اهورا نیازی

اهورا نیازی، از فعالان حوزه تکنولوژی می باشد که آموزش های فراوانی را درباره گوشی های اندروید و کاربرد های مختلف آن را به شما یاد می دهد. او در سایت های مختلفی مانند آپارات و برنامه یوتیوب فیلم های آموزشی زیادی را منتشر می کند. اهورا نیازی توانسته است با انتشار 994 پست نزدیک به 411 کا دنبال کننده را جذب خود کند. شما می توانید با جست و جو در اینترنت فیلم های مختلف آموزشی اهورا نیازی را پیدا کرده و تماشا کنید.

محمد قلی پور

محمد قلی پور از بلاگر هایی می باشد که به کار میکس فیلم و آهنگ مشغول است. او تاکنون با انتشار 283 پست در اینستاگرام توانسته است نزدیک به چهل و نه هزار و ششصد کا دنبال کننده را به خود جذب کند. وی همچنین در فضاهای دیگری مانند سایت آپارات و برنامه یوتیوب فعالیت خود را دنبال می کند. شما می توانید برای یافتن ویدئو های آموزشی این شخص به اینترنت مراجعه کرده و آن ها را مشاهده کنید.

سینا عزتی

سینا عزتی از بلاگر هایی می باشد که به کار تولید محتوا در برنامه اینستاگرام مشغول می باشد. او آموزش های مختلفی ارائه می دهد که به وسیله گوشی های ساده و معمولی نیز انواع ادیت ها را بتوان زد. سینا عزتی در برنامه اینستاگرام تاکنون توانسته است با انتشار 211 پست، نزدیک به 702 کا دنبال کننده را به خود جذب کند. او به این وسیله درآمد زیادی را از آن خود کرده است. همچنین سینا عزتی از افرادی است که در برنامه تلگرام نیز دارای کانال است و ممبر های زیادی در آن عضو شده اند. شما می توانید با یک جست و جوی ساده کانال و پیج این فرد را پیدا کرده و از آموزش های مختلف آن بهره مند شوید.

پیج اینستاگرام بلاگر های تکنولوژی چیست؟

پیج اینستاگرام بلاگر های تکنولوژی چیست؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم پیج های معروف بلاگر های تکنولوژی را به شما معرفی کنیم. یکی از بهترین پیج های اینستاگرامی مربوط به تکنولوژی، برای مهدی شجاری می باشد. شما می توانید با جست و جوی موبو نیوز، پیج این فرد را پیدا کنید و در صورت تمایل او را دنبال نمایید. یکی دیگر از بهترین پیج های بلاگری تکنولوژی مربوط به محسن حبیبی راد است که می توانید با جست و جوی نام او، این پیج را پیدا کرده و از اطلاعات مفید آن بهره مند شوید. از دیگر پیج های مربوط به بلاگر تکنولوژی، پیج سینا عزتی، اهورا نیازی و محمد قلی پور می باشد. همچنین شما می توانید وارد برنامه اینستاگرام شده و عبارت بلاگر تکنولوژی را سرچ کنید و پیج های زیادی را در این رابطه پیدا کنید.

اینفلوئنسرهای تکنولوژی در یوتیوب نیز فعالیت دارند؟

بسیاری از افراد بلاگر هستند که در برنامه های مختلف مجازی فعالیت می کنند. برخی از آن ها علاوه بر فعالیت در اینستاگرام و تلگرام در اپلیکیشن های دیگری مانند یوتیوب نیز کار می کنند. یکی از این افراد محمد قلی پور می باشد که در یوتیوب نیز فیلم ها و کلیپ های آموزشی زیادی را منتشر می کند. از دیگر اینفلوئنسر هایی که در برنامه یوتیوب نیز مشغول به فعالیت هستند می توان به سینا عزتی و پیمان جاجرمی اشاره کرد. شما می توانید با یک جست و جوی ساده در برنامه یوتیوب کلیپ های آموزشی این بلاگر ها را در یوتیوب پیدا کرده و در صورت تمایل دانلود کنید.

کدام یک از شاخه های اینفلوئنسری در زمینه تکنولوژی طرفدار بیشتری دارد؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم به شاخه های پر طرفدار تکنولوژی اشاره کنیم. یکی از این شاخه ها مربوط به برنامه نویسی است که امروزه در میان جوانان از طرفداران بسیاری بهره مند می باشد. این رشته به دلیل هیجان انگیز بودن آن و درآمد بالایی که دارد از طرفداران زیادی برخوردار است. مقدار درآمد سالیانه برنامه نویس ها به طور میانگین نزدیک به 4500 دلار می باشد. از دیگر شاخه های پر طرفدار تکنولوژی در زمینه تدوین و ادیت های فیلم برداری است که تاکنون توانسته است جوانان بسیار زیادی را جذب خود کند. اگر بخواهیم یک شاخه پر طرفدار دیگر در زمینه تکنولوژی را نام ببریم قطعا بلاگری در زمینه موبایل و کامپیوتر است. این شاخه نسبت به بقیه شاخه ها طرفداران بیشتری دارد.

حاشیه های بلاگر های تکنولوژی درباره چه موضوعاتی است؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم به برخی از حاشیه هایی که بلاگر های تکنولوژی به وجود آورده اند اشاره کنیم. بلاگری یکی از شغل هایی است که از حاشیه های کمی برخوردار است اما بعضی از افراد این طور عنوان می کنند که این بلاگر ها به قصد خارج شدن از ایران مشغول به این کار شده اند. برخی دیگر نیز می گویند که این بلاگر ها اطلاعات کافی در زمینه تکنولوژی ندارند و فقط به قصد سرقت اطلاعات شما آموزش های اشتباهی را به افراد می دهند.

در مصاحبه هایی که با بهترین بلاگر های تکنولوژی انجام شد، راز موفقیتشان در چه چیزی بوده است؟

بلاگر هایی که در زمینه تکنولوژی توانسته اند موفق باشند تاکنون مصاحبه های زیادی را انجام داده اند. آن ها در این مصاحبه ها راز موفقیت خود را ابتدا تولید محتوای خوب می دانند. تولید یک محتوای عالی در زمینه تکنولوژی می تواند بسیار اثر بخش و جذاب واقع شود. از دیگر راز های موفقیت این بلاگر ها می توان به صبر و حوصله زیاد و داشتن برنامه ریزی مناسب اشاره کرد. همچنین آن ها از خریدن فالوور های فیک خود داری کرده و با راه کار های مناسب دنبال کننده های بسیاری را جذب پیج های خود کرده اند.

بلاگر های تکنولوژی از چه مطالبی برای خلق مطالب الهام می گیرند؟

به طور معمول بلاگر های تکنولوژی برای خلق یک مطلب با کیفیت از تصاویر مفهومی جذاب ایده می گیرند و توجه می کنند که مطلب مورد نظرشان، کپی از نوشته های دیگران نباشد. آن ها همچنین با همکاری کردن با سایر وبلاگ ها و خواندن مطالب آن ها سعی می کنند که راه کار های مناسبی برای نوشتن آموزش ببینند و از آن ها برای خلق مطلب خود استفاده کنند. از دیگر ایده هایی که بلاگر ها برای نوشتن یک مطلب جذاب از آن الهام می گیرند، فعالیت مداوم و مستمر می باشد. آن ها با پیدا کردن موضوعات جذاب و هیجان انگیز سعی می کنند که افراد زیادی را جذب خود کنند.

آیا این بلاگر ها به نشر خبر های خارجی نیز می پردازند؟

آیا این بلاگر ها به نشر خبر های خارجی نیز می پردازند؟

برخی از بلاگر ها هستند که برای تولید محتوای خود به انتشار خبر های خارجی نیز می پردازند. آن ها از ایده های مختلف در خارج از کشور، خبر های جذاب و هیجانی و آموزش های جالبی که در سراسر دنیا انجام می گیرد، الهام می گیرند و سعی می کنند که از آن ها نیز در تولید محتوا های خود بهره ببرند. این بلاگر ها، به این وسیله افراد زیادی را به خود جذب می کنند.

یوتیوب بلاگر های تکنولوژی فعال است؟

همان طور که در قسمت های قبل نیز گفتیم بسیاری از بلاگر های تکنولوژی، در برنامه یوتیوب نیز دارای صفحه می باشند. بلاگر هایی مانند سپهر زمانی، امیر حسین راد، مهدی شجاری و محسن حبیبی راد از افرادی هستند که علاوه بر اینستاگرام در برنامه یوتیوب نیز فعالیت جدی می کنند. این افراد در یوتیوب ویدئو های آموزشی خود را منتشر کرده و حتی از طریق آن درآمد زایی نیز می کنند. شما می توانید با جست و جوی نام این بلاگر ها در این برنامه، آن ها را پیدا کرده و کلیپ های آموزشی این افراد را تماشا کنید.

چرا آرش زاد دستگیر شد؟

آرش زاد، سر دبیر وبلاگینا و وبلاگ نویس حوزه تکنولوژی به هنگام خروج از ایران دستگیر شد. این طور گفته می شود که علت دستگیری این شخص توئیت ها و پست های جنجالی است که در وبلاگ خود منتشر می کرده است. وی در تاریخ 20 ژوئیه سال 2015 در حالی که قصد خروج از کشور را داشت در فرودگاه امام دستگیر شد.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. بلاگر های تکنولوژی، در چه فضایی فعالیت می کنند؟

    آن ها بیشتر در برنامه هایی مانند اینستاگرام و یوتیوب فعالیت می کنند.

  2. بهترین بلاگر تکنولوژی ایرانی کیست؟

    بهترین بلاگر در زمینه تکنولوژی، مهدی شجاری می باشد.

  3. پر درآمد ترین شاخه بلاگری تکنولوژی چیست؟

    از پر درآمد ترین رشته های تکنولوژی مربوط به تدوین و فیلم برداری و موبایل می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید