اسامی خوانندگان ترکی که بیشترین محبوبیت را در بین ایرانی ها دارند

بعد از بررسی لیست بازیگران ترکی قرار است به بررسی خوانندگان ترکی بپردازیم و اطلاعات جذابی را در این باره در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

بهترین خوانندگان ترکی چه افرادی هستند؟

بهترین خوانندگان ترکی چه افرادی هستند؟

برخی از خوانندگان ترکیه صدای بسیار خارق العاده و زیبایی دارند تا جایی که اکثر مردم ایران نیز به آهنگ های آن ها گوش می‌ دهند و از آهنگ های آن ها لذت می برند. البته این موضوع را هم باید افزود که برای برخی از افراد سوال به وجود می‌ آید که بهترین خوانندگان ترکی چه کسانی هستند؟ حال در این قسمت قرار است به معرفی بهترین و برترین خوانندگان ترکی بپردازیم، پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

ابراهیم تاتلیس

امروزه کمتر کسی است که ابراهیم تاتلیس را نشناسد، او حتی توانسته در ایران نیز جایگاه ویژه ای را از آن خود کند و مخاطبان و طرفداران زیادی را به دست آورد. ابراهیم تاتلیس یکی از فعال ترین و محبوب ترین خوانندگان ترکیه است که در حال حاضر از قدیمی ترین خوانندگان کشور ترکیه نیز به شمار می‌ رود. او در سال 1952 در کشور ترکیه به دنیا آمده است و یکی از خوانندگان قابل و محبوب ترکیه می باشد. بهتر است بدانید این خواننده معروف دوران کودکی سختی داشته است و فراز و نشیب‌ های زیادی را تجربه کرده تا به جایگاهی که امروزه دارد رسیده است. او در یک خانواده فقیر و با هفت برادر به دنیا آمده است، این خواننده محبوب هم اکنون در استانبول زندگی می کند. جالب است که بدانید او تا به اکنون 5 بار ازدواج کرده است و از هر کدام از همسر هایش یک الی دو فرزند دارد.

احمد کایا

به جرات می توان بیان کرد که احمد کایا یکی از بهترین و هم چنین محبوب ترین خوانندگان ترکیه است که در اکثر فیلم ها آهنگ های او را می‌ گذارند. احمد کایا در سال 1957 در شهر مالاتیا به دنیا آمده است و دوران نوجوانی و کودکی خود را در این شهر گذرانده است. او در شش سالگی موسیقی را آغاز کرد و در این حرفه فعالیت گسترده‌ ای انجام داده است. کنسرت های این خواننده بی نظیر بوده اند و با استقبال خوب طرفدارانش رو به رو می شده اند. این خواننده معروف دو بار ازدواج کرده است و دو دختر به نام ملیسا و چیده دارد. او یکی از خوانندگان محبوب و سرشناس ترکیه به شمار می‌ رود که در حال حاضر در قید حیات نیست، او در سال 2000 در پاریس از دنیا رفت.

حلیل سزایی

حلیل سزایی یکی از خوانندگان مشهور و سرشناس ترکیه است که علاوه بر خوانندگی در عرصه بازیگری نیز فعالیت گسترده ای انجام می دهد. او در سال 1979 در اسکی شهیر ترکیه به دنیا آمده است. بهتر است که بدانید این خواننده معروف از سال 2011 تا به اکنون 5 آلبوم به نام های در انتظار تو، به هر حال، انتظار تو، ای عشق و از ارواح عزل را ساخته و منتشر کرده است که تمام آلبوم های او با طرفداران زیادی رو به رو شده اند. امروزه از حلیل سزایی به عنوان یکی از بهترین و موفق ترین خوانندگان ترکیه یاد می‌ شود.

تارکان

تارکان

از یکی دیگر از خوانندگان ترکی پرطرفدار و محبوب می توان به تارکان اشاره کرد. او متولد سال 1972 می باشد و با توجه به صدای شگفت انگیز و موسیقی‌ های جذابش توانسته به یکی از خوانندگان مشهور تبدیل شود. بهتر است که بدانید آلبوم های این خواننده از پرفروش ترین آلبوم های خوانندگان ترکیه می باشد و از یکی از پرفروش‌ ترین آلبوم‌ های او می‌ توان به آلبوم واست می میرم اشاره کرد. تارکان در سن 25 سالگی و با توجه به تلاش بی وقفه و فعالیت‌ های گسترده اش در عرصه خوانندگی، توانسته لقب مگا استار را از آن خود کند. او تا به اکنون موفقیت ها و افتخارات زیادی را به دست آورده است و در حال حاضر این خواننده معروف ازدواج کرده و با همسرش زندگی می کند.

باریش مانچو

باریش مانچو متولد سال 1943 خواننده، آهنگساز و برنامه ساز تلویزیونی بوده است. او یکی از خوانندگان سرشناس و مشهور ترکیه بوده است که در زمان فعالیتش با توجه به آهنگ های بی نظیر و صدای خاصش توانسته بود تا طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد. این خواننده معروف در دوران فعالیتش حدود 200 آهنگ ساخته و منتشر کرده است که اکثر آهنگ های او به زبان های گوناگون ترجمه و خوانده شده اند. این خواننده معروف در سال 1999 بر اثر سکته قلبی درگذشت.

سیمگه

یکی از معروف ترین خوانندگان زن ترکیه سیمگه است که صدای بسیار زیبا و خاصی دارد. نام اصلی این خواننده سیمگه ساگین است و در سال 1981 به دنیا آمده و به ساز گیتار نیز مسلط است. سیمگه تا به اکنون آلبوم های بسیار خوبی را منتشر کرده است و تمام آلبوم های او با مخاطبان زیادی نیز رو به رو شده اند.

مصطفی ججلی

یکی از خوش صدا ترین و مشهور ترین خوانندگان ترکی مصطفی ججلی است که در عرصه پاپ فعالیت می کند و تا به اکنون آلبوم های بسیار زیبایی را منتشر کرده است. می‌ توان به این گونه بیان کرد که او یکی از بهترین خوانندگان پاپ ترکیه می باشد. مصطفی ججلی به دلیل علاقه زیادی که به موسیقی و خوانندگی داشته است، به همین دلیل از سن شش سالگی فعالیت خود را در این عرصه آغاز کرده است و به ساز پیانو نیز مسلط است. از او به عنوان یکی از خوانندگان شایسته ترکی یاد می‌ شود و از بهترین ترک های او نیز می‌ توان به مادر اشاره کرد.

اتیا سوزری

اتیا سوزری در سال 1976 به دنیا آمده است، او یکی از خوانندگان مطرح و سرشناس ترکیه است که علاقه زیادی به بازیگری نیز دارد، هم چنین از او به عنوان یکی از موسیقیدان های معروف ترکیه یاد می‌ شود. این فرد مشهور در خیلی از فیلم های ترکی نقش‌ آفرینی کرده است و با توجه به فعالیت در عرصه بازیگری نیز توانسته موفقیت‌ های چشمگیری به دست آورد. اتیا سوزری یکی از مطرح ترین و سرشناس ترین خوانندگان ترکیه به شمار می‌ رود و به ورزش نیز علاقه زیادی دارد.

سردار اورتاچ

از یکی دیگر از خوانندگان ترکی می توان به سردار اورتاچ اشاره کرد، او در سال 1970 به دنیا آمده است و به دلیل علاقه زیادی که به خوانندگی داشته است، در این حرفه فعالیت خود را به صورت جدی آغاز کرده است. سردار اورتاچ تا به اکنون همکاری های زیادی نیز با خوانندگان سرشناس دیگر داشته است.

سرتاب ارنر

سرتاب ارنر

از یکی دیگر از خوانندگان ترکی معروف و سرشناس می‌ توان به سرتاب ارنر اشاره کرد که در سال 1964 در استانبول به دنیا آمده است. او یکی از موفق ترین و محبوب ترین خوانندگان ترکی است که شهرتش به اروپا نیز رسیده است.

زحل اولجای

زحل اولجای بازیگر و خواننده سرشناس ترکیه است که در سال 1957 به دنیا آمده است و تا به اکنون در فیلم‌ های متعددی بازی کرده است و هم چنین آلبوم های زیادی را نیز منتشر کرده است.

مراد بز

مراد بز یکی از خوانندگان محبوب و سرشناس ترکیه است که در سبک پاپ فعالیت می‌ کند و در شهر کارادنیز به دنیا آمده است. او تا به اکنون همکاری های جذابی با تارکان و سایر خوانندگان داشته است. مراد بز داور مسابقات او سس ترکیه است. جالب است که بدانید او به همراه بوراک اوزچیویت در فیلم برادر من نیز حضور داشته است.

دمت آکالین

دمت آکالین یکی از خوانندگان محبوب زن ترکیه به شمار می‌ رود که در سال 1972 به دنیا آمده است. او در سبک پاپ فعالیت می کند و جز بهترین خوانندگان ترکی می باشد. دمت آکالین علاقه زیادی به خوانندگی داشته است و به همین دلیل در این حرفه فعالیت خود را آغاز کرده است. جالب است که بدانید او در سال 1990 به عنوان زیبا ترین دختر ترکیه معرفی شده است.

ایلا الگان

ایلا الگان متولد سال 1964 یکی از قدیمی ترین و مشهور ترین خوانندگان ترکیه به شمار می‌ رود که با این که سن زیادی دارد، اما هنوز هم طرفداران بسیار زیادی دارد. او در استانبول زندگی می‌ کند و علاوه بر خوانندگی، موسیقیدان و بازیگر نیز می باشد.

عکس خوانندگان ترکی را در کجا ببینیم؟

هولیا افشار

هولیا افشار یکی از مشهور ترین و محبوب ترین خوانندگان ترکیه به شمار می‌ رود که در سال 1963 به دنیا آمده است، او علاقه زیادی به خوانندگی در رشته پاپ و فولکلور دارد. بهتر است که بدانید هولیا افشار علاوه بر خوانندگی یکی از بازرگانان مشهور و مطرح ترکیه می باشد و هم چنین در زمینه مد و طراحی لباس نیز فعالیت گسترده ای انجام می دهد. او مدت ها قبل به عنوان ملکه زیبایی ترکیه نیز انتخاب شده است.

عکس خوانندگان ترکی را در کجا ببینیم؟

امروزه برخی از خوانندگان ترکی در بین مردم ایران نیز جایگاه ویژه‌ ای را از آن خود کرده اند و طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را نیز به دست آورده اند. حال خیلی از مردم به ویژه علاقه مندان به خوانندگان ترکی تمایل دارند تا عکس های متعدد از خواننده مورد نظر خود را جستجو و مشاهده کنند اما روش های جستجوی عکس های آن ها را نمی‌ دانند. در این باره باید بگوییم که با توجه به شبکه‌ های مجازی مشاهده عکس ها و حتی کلیپ های هر کدام از خوانندگان ترکی کار راحت و آسانی می باشد. می توان این گونه بیان کرد که برای مشاهده عکس هر کدام از خواننده مورد نظر خود کافیست تا به شبکه اینستاگرام او مراجعه کنید تا به این گونه عکس های متعددی از او را مشاهده نمایید.

هم چنین این موضوع را هم باید افزود اگر به اینترنت مراجعه کنید و نام خواننده مورد نظر خود را جستجو کنید، با نتایج عالی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از خواننده مورد نظر برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین می‌ توانید در اینترت عکس‌ های متعددی از خوانندگان مرد جوان ترکیه و یا حتی خوانندگان ترکی باکو را نیز به راحتی جستجو و مشاهده کنید.

برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام خوانندگان ترکی چه کاری باید انجام داد؟

در رابطه با اینستاگرام باید بگوییم که یکی از شبکه‌ های محبوب و کاربردی است که امروزه خیلی از مردم اعم از افراد مشهور و یا غیر مشهور در این شبکه فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل خوانندگان ترکی نیز می‌ باشد. به این گونه می توان بیان کرد که خیلی از خوانندگان ترکی اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده اند و این شبکه را به یک پل ارتباطی قوی بین خود و مخاطبان و فالوورانشان تبدیل کرده اند تا به این گونه بتوانند آهنگ ها و آلبوم های جدیدشان را به مخاطبان و طرفداران خود معرفی و تبلیغ کنند.

اگر به صفحه اینستاگرام خواننده ترکی مورد نظر خود مراجعه کنید، می توانید عکس ها و کلیپ های متعددی از او را مشاهده کنید و حتی می توانید از جدید ترین اخبار و آهنگ های خواننده مورد نظر خود مطلع شوید. هم چنین می توانید در صفحات آن ها همخوانی خوانندگان ترکی با یکدیگر را نیز مشاهده کنید. برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام خوانندگان ترکی کافیست تا به اینستاگرام مراجعه نمایید و نام خواننده مورد نظر خود را به انگلیسی در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که اکثر خوانندگان ترکی فالووران زیادی دارند، به همین دلیل پیج آن ها نسبت به سایر پیج ها به راحتی قابل تشخیص می باشد. هم چنین باید افزود برای پیدا کردن آدرس یوتیوب خوانندگان ترکی و یا حتی آدرس کلاب هاوس خوانندگان ترکی نیز می توانید همانند اینستاگرام به قسمت جستجوی این برنامه ها مراجعه کنید.

درآمد خوانندگان ترکی چقدر است؟

برای خیلی از مردم به ویژه طرفداران این خوانندگان سوالی که به وجود می‌ آید، این است که منبع درآمد آن ها چیست و هم چنین میزان ثروت خوانندگان ترکیه چقدر می باشد؟ در ابتدا باید بگوییم که در مورد میزان ثروت این خوانندگان در اینترنت اطلاعات دقیق و کاملی در دسترس نمی باشد. اما خوانندگان ترکیه مانند سایر خوانندگان در سرتاسر جهان، با توجه به فروش آلبوم ها و آهنگ هایشان و هم چنین برگزاری کنسرت درآمدزایی می‌ کنند. می‌ توان این گونه بیان کرد که منبع درآمد اصلی آن ها از طریق خوانندگی است. البته برخی از آن ها در کنار خوانندگی فعالیت‌ های دیگری نیز انجام می‌ دهند که از طریق این فعالیت ها نیز درآمدزایی می‌ کنند. می توان بیان کرد که اکثر خوانندگان ترکیه در کنار شهرت و معروفیتشان از ثروت بسیار خوبی نیز برخوردار هستند.

خوانندگان ترکی زن معروف چه افرادی هستند؟

خوانندگان ترکی زن معروف چه افرادی هستند؟

در این قسمت قرار است به معرفی برترین و بهترین خوانندگان ترکی زن بپردازیم و اطلاعات کامل و جذابی را در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم، حال پیشنهاد می‌ کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

سبیل جان

در میان تمام خوانندگان زن ترکی سبیل جان از شهرت و معروفیت بسیار بالایی برخوردار است، او در سال 1970 به دنیا آمده و در ابتدا فعالیتش را به عنوان رقاص پا شروع کرده است و بعد از آن تصمیم گرفت تا به خوانندگی روی بیاورد. امروزه از او به عنوان یکی از مشهور ترین و محبوب ترین خوانندگان زن ترکیه یاد می شود. سبیل جان تا به اکنون دو بار ازدواج کرده است و از همسران سابقش نیز جدا شده و در حال حاضر با فرزندانش زندگی می‌ کند.

حادثه

حادثه خواننده، رقاص، ترانه سرا و مجری معروف اهل ترکیه است که خوانندگی خود را در سال 2004 آغاز کرده است و تا به اکنون توانسته موفقیت و افتخارات متعددی را کسب کند. حادثه در سال 1985 در مول، بلژیک به دنیا آمده است.

ابرو گوندیش

یکی دیگر از خوانندگان معروف ترکیه ابرو گوندیش نام دارد که در سال 1974 به دنیا آمده است؛ از او به عنوان یکی از چهره های معروف و محبوب ترکیه یاد می‌ شود که فعالیت خود را در دهه 90 آغاز کرده است.

سزن آکسو

فاطمه سزن ییلدیریم با نام هنری سزن آکسو یکی از خوانندگان قدیمی و محبوب ترکیه به شمار می‌ رود که در سال 1954 به دنیا آمده است. جالب است که بدانید در حال حاضر سزن آکسو یکی از پرکار ترین و محبوب ترین خوانندگان زن ترکیه به شمار می‌ رود، چرا که تا به اکنون حدود 40 میلیون آلبوم منتشر کرده است و لقب ملکه موزیک ترکیه را نیز از آن خود کرده است.

خوانندگان ترکی ایرانی چه کسانی می باشند؟

بولنت ارسوی

بولنت ارسوی بازیگر و خواننده معروف و مشهور اهل ترکیه است که با خواندن آهنگ های کلاسیک عثمانی به شهرت زیادی رسیده است. او از زمان کودکی فعالیت خود را در حرفه موسیقی و خوانندگی آغاز کرده است.

خوانندگان ترکی ایرانی چه کسانی می باشند؟

در کشور ایران نیز خوانندگان ترک زبان بسیار زیادی فعالیت می کنند که اکثر آن ها صدای بسیار خوبی دارند و آهنگ های بسیار جذابی را نیز تا به اکنون منتشر کرده اند که برخی از آن ها اهل آذربایجان و تبریز هستند. حال برای اطلاع از خوانندگان ترکی آذربایجانی و هم چنین خوانندگان ترکی تبریز کافیست تا به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید تا با نتایج خوبی رو به رو شوید.

چه حاشیه هایی برای خوانندگان ترکی به وجود می آید؟

به طور معمول برای اکثر افراد مشهور و سرشناس ترکیه حواشی و جنجال‌ های زیادی به وجود می‌ آید که این موضوع شامل خوانندگان اهل ترکیه نیز می‌ باشد. باید افزود از آن جایی که تمام رفتار و حرکات این خوانندگان زیر ذره بین خیلی از مردم و رسانه‌ ها قرار گرفته است، به همین دلیل برای آن ها نیز حاشیه‌ هایی به وجود می‌ آید. حال از رایج ترین حاشیه هایی که تا به اکنون در پیرامون این خوانندگان وجود داشته است می توان به زندگی حرفه ای آن ها و هم چنین زندگی خصوصی و روابط شخصیشان اشاره کرد.

خوانندگان ترکی قدیمی

کدام یک از خوانندگان ترکی مصاحبه ای جنجالی داشتند؟

با تمام خوانندگان ترکیه توسط برنامه ها، شبکه ها و مجلات مختلف مصاحبه‌ های متعددی انجام شده است. حال این موضوع را هم باید افزود برخی از خوانندگان که از شهرت و معروفیت بیشتری برخوردار هستند، اکثر مصاحبه‌ های آن ها به دلیل موضوعاتی که در این مصاحبه ها بین خواننده و مجری و یا خبرنگار رد و بدل می‌ شود، بسیار جنجالی و هیجان انگیز است. حال می توانید در اینترنت اسامی خواننده های مرد ترکیه و یا زن ترکیه که تا به اکنون مصاحبه های جنجالی داشته اند را جستجو کنید تا با نتایج دلخواه رو به رو شوید.

خوانندگان ترکی قدیمی

امروزه برخی از خوانندگان قدیمی ترکیه به دلیل صدای بی نظیر و آهنگ های بسیار جذاب و خاصشان توانسته اند هنوز جایگاه ویژه‌ ای را در بین مردم ترکیه و یا حتی سایر کشور های دیگر از آن خود کنند و هنوز هم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. حال برخی از خوانندگان ترکی قدیمی معروف را در قسمت قبل معرفی کردیم که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره به قسمت های قبل مقاله مراجعه کنید. این موضوع را هم باید افزود که برای دانلود آهنگ های خوانندگان ترکی شاد و یا غمگین که توسط افراد قدیمی خوانده و منتشر شده‌ اند، به اینترنت مراجعه نمایید، چرا که در اینترنت خیلی از سایت های موسیقی لینک دانلود این آهنگ ها را برای مخاطبان و علاقه‌ مندان در صفحات خود قرار داده‌ اند.

سوالات متداول

 1. معروف ترین خوانندگان ترکی مرد چه کسانی هستند؟

  از معروف ترین خوانندگان ترکی مرد می توان به افرادی مانند: ابراهیم تاتلیس، احمد کایا، حلیل سزایی، تارکان، باریش مانچو، مصطفی ججلی، سردار اورتاچ، مراد بز اشاره کرد.

 2. معروف ترین خوانندگان ترکی زن چه کسانی هستند؟

  از معروف ترین خوانندگان ترکی زن می توان به افرادی مانند: سبیل جان، حادثه، ابرو گوندیش، سزن آکسو، بولنت ارسوی اشاره کرد.

 3. افراد چگونه می توانند عکس های خوانندگان ترکی مورد نظر خود را جستجو و مشاهده کنند؟

  برای مشاهده عکس های هر کدام از خوانندگان ترکی مورد نظر خود می‌ توانید به شبکه‌ های مجازی آن ها مانند اینستاگرام مراجعه کنید. هم چنین با مراجعه به اینترنت نیز می توانید عکس های خوانندگان ترکی را جستجو و مشاهده کنید.

 4. منبع اصلی درآمد خوانندگان ترکی چیست؟

  منبع اصلی درآمد خوانندگان ترکی مانند سایر خوانندگان از طریق فروش آهنگ ها و آلبوم ها و هم چنین برگزاری کنسرت می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید