لیست بازیگرانی که گرین کارت دارند (آخرین آپدیت آذر 1400)

قصد داریم به یکی از موضوعات جذاب و بحث برانگیز یعنی بازیگرانی که گرین کارت دارند بپردازیم، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

لیست بازیگرانی که گرین کارت دارند

لیست بازیگرانی که گرین کارت دارند

امروزه برخی از بازیگران مشهور و سرشناس کشور که توانسته اند با فعالیت در صنعت بازیگری برای خود به شهرت خوبی برسند، گرین کارت دارند. حال در این قسمت قرار است به لیست بازیگرانی که گرین کارت دارند بپردازیم، پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

حمید فرخ نژاد

حمید فرخ‌ نژاد متولد 28 فروردین سال 1348 هنرپیشه، فیلم‌ نامه‌ نویس و کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون اهل شهر آبادان می باشد. او از سال 1369 فعالیت خود را به صورت رسمی در صنعت بازیگری آغاز کرده است. او تا به اکنون در فیلم‌ ها و سریال‌ های متعددی نقش آفرینی کرده است؛ جالب است که بدانید اکثر فیلم هایی که حمید فرخ نژاد در آن ها حضور داشته است با استقبال بی‌ نظیر مردم رو به رو شده اند. او یکی از بازیگران معروف و سرشناس ایرانی به شمار می رود که تا به اکنون جایزه و افتخارات بی شماری را دریافت کرده است. حال جالب است که بدانید حمید فرخ نژاد و یا همان قاسم ارتفاع پست به واسطه بازیگری توانسته سرمایه و شهرت بسیار خوبی را برای خود به دست آورد. به قول خودش گرین کارت آمریکا دارد و برخی از منابع بیان کرده اند که او توانسته ثروت بسیار زیادی را در ایالات متحده سرمایه گذاری کند. حمید فرخ‌ نژاد علاقه زیادی به دخالت در امور سیاسی دارد و به نظر می‌ رسد که طعنه های اینستاگرامی او به مذاق شبکه من و تو خوش آمده و در آن برنامه از پست هایش استفاده شده است.

نسرین مقانلو

نسرین مقانلو

نسرین مقانلو متولد 1 تیر 1347 هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است که از سال 1370 فعالیت حرفه‌ ای خود را در صنعت بازیگری آغاز کرده‌ است. او فعالیت خود را با نقش کوتاهی در فیلم (دو نیمه سیب) در سال 69 آغاز کرد، البته در واقع با فیلم سینمایی (امید) به سینمای ایران معرفی شد. او با بازی در فیلم (همسر) مورد توجه مردم قرار گرفت. نسرین مقانلو بعد از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را در خارج از کشور گذراند. او در یکی از صحبت های خود بیان کرده است که سر فیلم همسر آقای فخیم زاده بود که به خاطر اسمش سرنوشت من را رقم زد و در حال ساختش بودیم که برای خواستگاری از من به منزلمان آمدند و بعد از 6 سال کار مداوم در زمینه های مختلف، با همسرم ازدواج کردم و به آمریکا رفتیم. نسرین مقانلو نیز از بازیگرانی است که گرین کارت دارد.

شهاب حسینی

سید شهاب‌ حسینی متولد 14 بهمن 1352 بازیگر، فیلم‌ ساز و مجری ایرانی است. او فعالیت خود را از سال 77 آغاز کرده است و تا به اکنون جوایز و افتخارات زیادی را از آن خود کرده است. او در 87 با بازی در فیلم سوپر استار، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را دریافت نمود. هم چنین او در جشنواره فیلم کن 2016 با ایفای نقش در فیلم فروشنده، توانست جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن را به خود اختصاص بدهد. امروزه از او به عنوان یکی از معروف ترین و پولسازترین بازیگران ایرانی یاد می شود. حال بیان شده است که شهاب حسینی به همراه خانواده‌ اش به آمریکا با هدف دریافت اقامت در این کشور رفته اند و مدتی است که توانسته اند گرین کارت خود را دریافت کنند.

پارسا پیروزفر

پارسا پیروزفر متولد 22 شهریور 1351 بازیگر سینما و تلویزیون، مدرس، کارگردان نمایش، نقاش، نمایشنامه‌ نویس و هم چنین مترجم ایرانی است. او فعالیت رسمی خود را از سال 1370 آغاز کرده است و تا به اکنون در فیلم های متعددی نقش آفرینی کرده است. حال این موضوع را هم باید افزود که پارسا پیروزفر از آن دسته از بازیگرانی که گرین کارت دارند، می باشد. البته گفته شده است که مدتی است به ایران آمده است.

ایرج طهماسب

ایرج طهماسب متولد 30 اردیبهشت 1338 در تهران است. او مجری تلویزیون، هنرپیشه، عروسک گردان، صدا پیشه کارگردان و هم چنین فیلم‌ نامه‌ نویس ایرانی می باشد. ایرج طهماسب فارغ‌ التحصیل رشتهٔ تئاتر است، او فعالیت رسمی اش را با بازی در فیلم آن سوی مه در سینما آغاز کرد. ایرج طهماسب بازیگری، کارگردانی و هم چنین نویسندگی فیلم‌ هایی مانند کلاه‌ قرمزی و پسرخاله، دختر شیرینی‌ فروش، یکی بود یکی نبود، کلاه‌ قرمزی و سروناز، زیر درخت هلو و کلاه‌ قرمزی و بچه‌ ننه را در کارنامه هنری‌ خود دارد. بهتر است که بدانید ایرج طهماسب در زمستان 95 اولین کتاب داستان خود را با نام سه قصه منتشر کرد. حال این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل این بازیگر معروف بیان کرد که گرین کارت دارد.

حمید جبلی

حمید جبلّی متولد 1337 در تهران است، او بازیگر، صدا پیشه، کارگردان، استاد دانشگاه و فیلمنامه‌ نویس ایرانی می باشد که فعالیت خود را از سال 57 با تئاتر آغاز کرد. او فعالیت در تلویزیون ایران را از اوایل دهه 60 با بازی در مجموعه تلویزیونی محله بر و بیا شروع کرد. یکی از دلایل معروفیت او خلق شخصیت کلاه قرمزی به همراه ایرج طهماسب و صحبت به‌ جای شخصیت‌ های عروسکی کلاه‌ قرمزی و پسرخاله بوده‌ است. او درسال 96 یک نمایشگاه‌ نقاشی با عنوان (کابوس‌ های شیرین) و در سال 97 نمایشگاه عکس (ماسوله 67) را در گالری آتبین برپا کرد و حتی نمایشگاه‌ های عکس در کانادا و انگلستان داشته‌ است. حال این موضوع را هم باید افزود که حمید جبلی مدتی قبل عازم کانادا شد و بیان شده است که او گرین کارت خود را نیز دریافت کرده است.

بازیگرانی که گرین کارت دارند زندگی مرفهی دارند؟

حامد بهداد

حامد بهداد متولد 26 آبان 1352 بازیگر ایرانی است که فعالیت خود را با فیلم آخر بازی در سینمای ایران آغاز کرد و برای همین فیلم نیز کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنواره فیلم فجر شد. این موضوع را هم باید افزود که او در سال 2019 جایزه معتبر بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌ المللی فیلم شانگهای را برای بازی در فیلم قصر شیرین دریافت کرد. حال مدتی قبل او خبر دریافت گرین کارتش را در صفحه اینستاگرام با طرفداران و فالوورانش در میان گذاشت که این موضوع با واکنش خیلی از مردم رو به رو شد. حامد بهداد یکی از مشهور ترین و هم چنین پرحاشیه ترین بازیگران ایرانی است که تا به اکنون در فیلم های متعددی نقش آفرینی کرده است و اکثر فیلم های او با استفبال خوب مردم رو به رو شده است.

فریبرز عرب نیا

فریبرز عرب‌ نیا متولد 25 فروردین 1343 بازیگر و کارگردان ایرانی است. او تا به اکنون با کارگردانان نامدار و معروفی مانند: بهرام بیضایی، مسعود کیمیایی، ابراهیم حاتمی‌ کیا، ایرج قادری، داوود میرباقری، فرزاد مؤتمن بازی کرده‌ است. فریبرز عرب‌ نیا فعالیت خود را از سال 68 آغاز کرده است و از آن سال به بعد در فیلم های بسیار زیادی نقش آفرینی کرده است که به دلیل بازی خوبش مورد تعریف و تمجید خیلی از مردم و هم چنین افراد اهل سینما قرار گرفته است. حال مدتی قبل بیان شد که فریبرز عرب‌ نیا نیز در دسته ای از بازیگرانی که گرین کارت دارند، قرار گرفته است که این موضوع با موجی از واکنش های مردم رو به رو شد.

عکس بازیگرانی که گرین کارت دارند را در کجا مشاهده کنیم؟

بازیگران از آن دسته از افراد مشهور و سرشناس به شمار می روند که به معمول اکثر مردم آن ها را می شناسند، چرا که در فیلم‌ ها و سریال‌ های متعددی نقش آفرینی کرده اند. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا عکس هایی از آن دسته از بازیگرانی را که گرین کارت دارد، مشاهده کنند اما روش های جستجو و مشاهده عکس های آن ها را نمی دانند. در این باره باید بگوییم از آن جایی که بازیگران از افراد مشهور هر کشور به شمار می‌ روند، به همین دلیل دسترسی به عکس های آن ها کار راحت و آسانی می باشد؛ چرا که آن ها عکس های متعددی را از خود در شبکه های مجازی منتشر می کنند و یا این که پاپاراتزی ها از آن ها می گیرند و در اینترنت منتشر می‌ کنند.

حال باید افزود برای مشاهده عکس های هر کدام از بازیگرانی که گرین کارت دارند، کافیست به صفحات مجازی آن ها به ویژه اینستاگرام مراجعه نمایید. از آن جایی که آن ها طرفداران زیادی دارند به همین دلیل به صورت روتین عکس و کلیپ های متعددی را از خود برای طرفداران و فالوورانشان منتشر می‌ کنند که تمام پست های آن ها با طرفداران زیادی نیز رو به‌ رو شده‌ اند. حال این موضوع را هم باید افزود که علاوه بر اینستاگرام، اگر به سایت گوگل مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید، می‌ توانید با نتایج خوبی رو به رو شوید و عکس های متعددی از بازیگر مورد نظر خود را جستجو و مشاهده نمایید.

از آن جایی که بازیگران، از افراد مشهور به شمار می روند به همین دلیل عکس های متعددی از آن ها در اینترنت نیز برای مخاطبان و علاقه‌ مندان منتشر شده است. حتی می توانید عکس هایی از بازیگر زن ایرانی که در خارج بازی می کند مانند گلشیفته فراهانی را نیز به راحتی در اینترنت جستجو و مشاهده کنید. در نهایت این موضوع را هم باید افزود از آن جایی که اکثر این بازیگران در اینستاگرام فن پیج دارند، شما با مراجعه به فن پیج های آن ها نیز می‌ توانید عکس‌ ها و هم چنین فیلم‌ های متعددی از بازیگر مورد نظر خود را به راحتی مشاهده نمایید.

درآمد بازیگرانی که گرین کارت دارند از کجاست؟

درآمد بازیگرانی که گرین کارت دارند از کجاست؟

بهتر است که بدانید اکثر بازیگرانی که در این صنعت بازی می‌ کنند به واسطه شغل و حرفه شان توانسته اند، برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورند و درآمدزایی کنند. این دسته از افراد علاوه بر این که از طریق بازیگری به شهرت و معروفیت خوبی رسیده اند، ثروت خوبی را نیز برای خود جمع آوری کرده اند. حال جالب است که بدانید اکثر بازیگرانی که گرین کارت دارند، در دسته بازیگران مشهور و ثروتمند ایران قرار گرفته اند. برخی از منابع بیان کردند که این روز ها پولساز ترین و ثروتمند ترین بازیگران ایرانی، گرین کارت دارند که این موضوع با موجی از حواشی و واکنش های مردم رو به رو شده است.

اکثر بازیگرانی که گرین کارت دارند، گران‌ قیمت‌ ترین دستمزد ها را نیز در میان سایر بازیگران دارند. به همین دلیل می‌ توان این گونه بیان کرد که این دسته از بازیگران توانسته اند در این سالیان طولانی که در صنعت بازیگری فعالیت می کنند، برای خود یک ثروت بسیار خوب را جمع‌ آوری کنند؛ به این گونه آن ها از لحاظ مالی دغدغه ای ندارند. هم چنین این موضوع را باید افزود که امروزه این دسته از بازیگرانی که گرین کارت دارند در کشور های خارجی توانسته اند با توجه به ثروتی که برای خود به دست آورده اند، سرمایه‌ گذاری‌ های خوبی بکنند و از طریق سرمایه‌ گذاری و بیزینس هایی که دارند، درآمدزایی می‌ کنند. هم چنین باید افزود خیلی از این بازیگران به دلیل بازی در فیلم و یا سریال به ایران می‌ آیند و بعد از اتمام فعالیتشان و دریافت دستمزد دوباره به کشور مورد نظر خود برمی گردند.

آیا بازیگرانی که گرین کارت دارند در خارج از کشور هم فیلم بازی می کنند؟

امروزه برخی از معروف ترین، پولساز ترین و سرشناس ترین بازیگران ایرانی با این که در سینمای ایران فعالیت می کنند، اما هم اکنون در خارج از کشور زندگی می‌ کنند. این افراد هم چنین گرین کارت نیز دارند که از معروف ترین این بازیگران می توان به حمید فرخ نژاد، نسرین مقانلو، شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، ایرج طهماسب، حمید جبلی، حامد بهداد و فریبرز عرب نیا اشاره کرد. با این که این دسته از بازیگران در خارج از کشور زندگی می‌ کنند، اما مشاهده شده است که هر از گاهی برای ایفای نقش در فیلم و یا سریالی به ایران سفر می کنند. آن ها بعد از اتمام کارشان دوباره به کشور مورد نظر خود بر می گردند. حال این موضوع را هم باید افزود که برخی از این بازیگران در خارج از کشور هم با توجه به فیلم های ایرانی که در لوکیشن های خارج از کشور ساخته شده اند، نیز بازی کرده اند؛ آن ها در این فیلم ها بسیار موفق عمل کردند و بازی خوبی را از خود نشان داده اند.

بازیگرانی که گرین کارت دارند زندگی مرفهی دارند؟

بازیگرانی که توانسته اند گرین کارت خود را دریافت کنند، در دسته بازیگران ثروتمند و مرفه قرار دارند که در طول سالیان فعالیتشان در صنعت بازیگری توانسته اند ثروت بسیار خوبی را برای خود جمع آوری کنند. جالب است که بدانید اکثر این بازیگران در بین سایر بازیگران برای بازی در هر فیلم و یا قسمتی از سریال بیشترین دستمزد را دریافت می کنند. به همین دلیل نمی‌ توان بیان کرد که آن ها زندگی متوسط و یا رو به پایینی دارند. بلکه اکثر این بازیگران توانسته اند زندگی لاکچری و مرفهی را برای خود و خانواده شان بسازند و این روز ها به خوبی و بدون هیچ گونه دغدغه ای در کنار خانواده هایشان زندگی می‌ کنند.

چه حاشیه هایی برای بازیگرانی که گرین کارت دارند به وجود آمد؟

معمولا اکثر بازیگران همانند سایر افراد مشهور گاهی اوقات در حاشیه ها و جنجال های متعدد فرو می‌ روند. حال جالب است که بدانید اکثر بازیگرانی که گرین کارت دارند در دسته بازیگران مشهور و سرشناس ایران قرار گرفته اند. البته به همین دلیل تمام رفتار و حرکات آن ها زیر ذره بین خیلی از مردم به ویژه رسانه ها قرار گرفته است و برای این دسته از بازیگران نسبت به سایر بازیگران تا به اکنون حاشیه های بیشتری به وجود آمده است. حال این موضوع را هم باید افزود که اکثر حاشیه هایی که در پیرامون این دسته از بازیگران قرار دارد؛ در مورد حرفه آن ها یعنی بازیگری، مهاجرتشان، درگیری‌ هایی که تا به اکنون به وجود آورده اند و یا در آن ها قرار گرفته اند، روابط شخصیشان و برخی از موضوعات دیگر می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام بازیگرانی که گرین کارت دارند چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام بازیگرانی که گرین کارت دارند چیست؟

این روزها کمتر کسی است که در شبکه محبوب اینستاگرام فعالیت نکند که این موضوع شامل اکثر افراد معروف و سرشناس مانند بازیگران نیز می‌ باشد. امروزه اکثر بازیگرانی که گرین کارت دارند و در دسته بازیگران معروف قرار گرفته اند نیز در شبکه اینستاگرام فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهند؛ آن ها جدید ترین اخبار از خود را و هم چنین تمام فعالیت هایی که انجام می دهند را از طریق صفحه اینستاگرامشان با مخاطبان، طرفداران و فالوورانشان به اشتراک می‌ گذارند. حال برخی از افراد تمایل دارند تا آدرس پیج اینستاگرام بازیگرانی که گرین کارت دارند را پیدا کنند، اما روش های جستجوی پیج آن ها را نمی دانند. در این باره باید بگوییم که برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام هر کدام از بازیگران مورد نظر خود کافیست تا به اینستاگرام مراجعه نمایید؛ شما باید در قسمت جستجوی این برنامه نام بازیگر مورد نظر خود را به انگلیسی تایپ کنید تا به این گونه پیج او برای شما نمایش یابد.

از آن جایی که اکثر این بازیگران فالووران بسیار زیاد و هم چنین تیک آبی دارند، به همین دلیل پیج آن ها نسبت به سایر پیج ها مانند فن پیج هایشان و یا حتی پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص می باشد. این روز ها خیلی از افراد برای اطلاع از اخبار هنرمندان ایرانی خارج از کشور صفحه اینستاگرام آن ها را دنبال می‌ کنند. هم چنین شما با دنبال کردن صفحه اینستاگرام این بازیگران می توانید عکس ها و کلیپ های متعددی از آن ها را نیز به راحتی مشاهده نمایید؛ اکثر بازیگران برای طرفدارانشان عکس ها و کلیپ های متفاوتی از خود را به اشتراک می گذارند. حال این موضوع را هم باید افزود برای پیدا کردن آدرس سایر شبکه‌ هایی که این دسته از بازیگران در آن ها فعالیت می‌ کنند، مانند آدرس یوتیوب بازیگرانی که گرین کارت دارند کافیست تا همانند اینستاگرام به قسمت جستجوی این برنامه ها مراجعه نمایید.

نگاه منتقدان درباره بازیگرانی که گرین کارت دارند

بهتر است که بدانید دنیای بازیگران سینمایی یک دنیای بسیار خاص و متفاوت است. برخی از آن ها بعد از چندین سال فعالیت در این عرصه به سراغ کسب تجربه های جدید می روند و یا این که فعالیت خود را در زمینه های دیگری آغاز می کنند. هم چنین باید افزود یکی از آپشن های تجربیات این دسته از افراد رفتن به خارج از کشور است. البته این موضوع را هم باید افزود که به طور معمول این رفتن ها به بازگشت منجر می‌ شود. البته ممکن است زمان آن متغیر باشد، برخی از بازیگران برای چندین ماه و برخی دیگر برای چندین سال از دنیای سینما و بازیگری فاصله می‌ گیرند و مهاجرت می‌ کنند اما در نهایت دوباره به کشور ایران باز می گردند.

حال امروزه مشاهده می‌ شود که برخی از بازیگران مشهور و سرشناس ایران گرین کارت دارند و این موضوع را با مخاطبان و طرفدارانشان به اشتراک گذاشته اند و با واکنش‌ های زیادی رو به رو شده اند. حتی برخی از منتقدان سینما بیان کردند که این بازیگران زمانی که به شهرت و معروفیت رسیدن و توانستند در صنعت بازیگری ثروت بسیار زیادی را برای خود بدست آورند. منتقدان خاطر نشان کردن حال بازیگران دیگر به فکر سینمای ایران نیستند و تمایل دارند بیشتر وقت خود را در خارج از کشور و در کنار خانواده‌ هایشان بگذرانند و این موضوع برای سینمای ایران نگران‌ کننده است.

سوالات متداول

 1. بازیگرانی که گرین کارت دارند چه افرادی هستند؟

  حمید فرخ نژاد، نسرین مقانلو، شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، ایرج طهماسب، حمید جبلی، حامد بهداد، فریبرز عرب نیا از جمله این افراد هستند.

 2. آیا حمید فرخ نژاد گرین کارت دارد؟

  حمید فرخ نژاد یکی از بازیگران مطرح و سرشناس ایرانی است که مدتی قبل بیان کرد گرین کارت دارد.

 3. افراد چگونه می توانند عکس های بازیگرانی که گرین کارت دارند را مشاهده کنند؟

  برای مشاهده عکس های این دسته از بازیگران کافیست تا به شبکه‌ های مجازی آن ها و یا اینترنت مراجعه نمایید.

 4. آیا بازیگرانی که گرین کارت دارند زندگی مرفه و خوبی دارند؟

  خیلی از بازیگرانی که گرین کارت دارند، از بازیگران معروف و ثروتمند ایران به شمار می‌ روند و به همین دلیل زندگی خوب و مرفهی دارند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید