گلوریا هاردی کیست؟ بررسی احتلاف سنی گلوریا و ساعد سهیلی

گلوریا هاردی از جمله بازیگران و سلبریتی های ساکن فرانسه می باشد که طی سال های اخیر به شهرت و محبوبیت بسیاری دست پیدا کرده است. این بازیگر در سال 1394 برای بازی در سریال کیمیا به عنوان نقش رها انتخاب شد و به خوبی در این نقش درخشید. همین درخشش سبب کسب شهرت و محبوبیت این بازیگر جوان شد. گلوریا هاردی متولد کشور فرانسه می باشد که از کودکی در این کشور رشد پیدا کرده است. وی در سال های ابتدایی دهه 1390 طی جشنواره ای در کشور فرانسه با ساعد سهیلی هنرمند کشورمان آشنا شد و سال 1395 ازدواج خود را به صورت رسمی اعلام کردند.

گلوریا هاردی کیست؟

گلوریا هاردی کیست؟

گلوریا هاردی از بازیگران سرشناس و محبوب کشور می باشد که متولد کشور فرانسه است. مادر گلوریا اصالت شیرازی دارد و پدرش نیز متولد کشور فرانسه می باشد و اصالت فرانسوی دارد. وی سال 1395 با ساعد سهیلی یکی از بازیگران دهه شصتی ازدواج کرد و برای ادامه زندگی به ایران آمد؛ او هم اکنون در حرفه بازیگری مشغول به کار می باشد و در فیلم و سریال های متعدد به ایفای نقش پرداخته است. گلوریا هاردی در سال 1394 در سریال کیمیا به ایفای نقش پرداخت و بسیار موفق و درخشان عمل کرد. گلوریا هاردی که پیش از این در کلاس های بازیگری آزیتا حاجيان حضور پیدا کرده بود از طرف این بازیگر با سابقه کشور به عوامل این سریال معرفی شد.

آدرس پیج اینستاگرام گلوریا هاردی چیست؟

برنامه اینستاگرام برنامه ای پر مخاطب و سرگرم کننده در سراسر دنیا می باشد که هم اکنون میلیون ها فعالیت کننده فعال دارد. این برنامه پلتفرمی در قالب به اشتراک گذاری عکس ها و ویدئو های شخصی افراد می باشد. افراد سلبریتی و مشهور از طریق این برنامه می توانند با هواداران خود ارتباط برقرار کنند. گلوریا هاردی نیز در این برنامه حضوری فعال دارد و دارای دو صفحه رسمی می باشد. آدرس صفحه رسمی اینستاگرامی این هنرمند به نشانی gloria_hardy می باشد که هم اکنون 335 هزار نفر دنبال کننده دارد و تا کنون 65 پست را در این صفحه با دنبال کنندگان خود به اشتراک گذاشته است. صفحه رسمی اینستاگرامی دیگری که این هنرمند دارد و در بیوی پیج اینستاگرام خود آن را حک کرده است به نشانی gloris.style می باشد که هم اکنون دوازده هزار و پانصد دنبال کننده دارد و صفحه کاری این هنرمند می باشد.

همسر گلوریا هاردی کیست؟

همسر گلوریا هاردی کیست؟

همسر گلوریا هاردی از بازیگران مطرح و فعال سینما و نمایش خانگی کشور می باشد. ساعد سهیلی از جمله بازیگران سرشناس کشور همسر گلوریا هاردی می باشد که در خانواده ای کاملا هنرمند در عرصه بازیگری در مشهد به دنیا آمد. پدر وی سعید سهیلی از کارگردانان مطرح و خوش نام شناخته شده سینما می باشد. برادر وی سینا مهراد نیز از جمله بازیگران مطرح کشور می باشد که با بازی در سریال پدر خوش درخشید و خود را به عنوان یک استعداد در حوزه بازیگری معرفی کرد. خواهران ساعد سهیلی به نام های صبا و سارا نیز در همین حرفه مشغول به فعالیت می باشند. ساعد سهیلی متولد 30 بهمن ماه سال 1366 در مشهد می باشد.

همسر وی ساعد سهیلی نیز در این برنامه حضوری فعال دارد و دنبال کنندگان به نسبت زیادی هم دارد. آدرس صفحه اینستاگرامی این هنرمند محبوب و مطرح کشور به نشانی saedsoheili می باشد که هم اکنون یک میلیون و سیصد هزار نفر دنبال کننده دارد و تا کنون 485 پست در زمینه های مختلفی را در صفحه رسمی خود با دیگران به اشتراک گذاشته است.

فیلم های برتر گلوریا هاردی کدامند؟

گلوریا هاردی تا کنون در فیلم و سریال های اندکی حضور پیدا کرده است؛ او با بازی در سریال کیمیا مطرح شد.

کیمیا

تولید سال 1394 می باشد که از شبکه دوم سیما پخش شد. گلوریا هاردی در نقش رها در این سریال حضور یافت و بسیار خوش درخشید.

پسر کشی

فیلمی سینمایی به کارگردانی محمد هادی کریمی تولید سال 1398 می باشد. این کار از پروژه های موفق سینمایی کارنامه هنری گلوریا هاردی می باشد.

شب های مافیا

مسابقه ای سرگرمی می باشد که تا کنون بازیگران متعددی در این مسابقه شرکت کرده اند. گلوریا هاردی نیز در این مسابقه حضور پیدا کرده است.

درآمد گلوریا هاردی از کجاست؟

این بازیگر به صورت جدی و حرفه ای در عرصه هنر بازیگری مشغول به فعالیت می باشد. این بازیگر که در فیلم و سریال های متعدد و مطرحی به ایفای نقش پرداخته است از این طریق کسب درآمد می کند. وی به تازگی در زمینه مد و تولید روسری و سال نیز به فعالیت مشغول می باشد. گلوریا هاردی صفحه اینستاگرامی نیز برای این فعالیت خود به نشانی gloris.style ایجاد کرده است که هم اکنون 12 هزار و 500 نفر دنبال کننده دارد.

عکس های این بازیگر را در کجا ببینیم؟

برای تماشای عکس های بازیگران سرشناس و محبوب چند گزینه موجود می باشد که در ادامه به مطرح کردن آن ها می پردازیم. انتخاب آسان و قابل دسترس مرورگر گوگل می باشد. برای استفاده از موتور جستجوی گوگل باید نام گلوریا هاردی را در قسمت سرچ گوگل وارد کنیم. با جست و جو در مرورگر گوگل می توان مجموعه عکس های مختلفی از بازیگر مورد نظر خود را تماشا کرد. در این مرورگر علاوه بر عکس ویدئو های مختلفی نیز از بازیگران و افراد مشهور موجود می باشد که در زمینه های مختلفی از جمله حضور در جشنواره های مختلف می باشد.

صفحات اینستاگرامی فن پیج این بازیگر و هنرمند نیز گزینه مناسب و قابل دسترسی می باشد که با جستجو در برنامه اینستاگرام می توان به صفحات فن پیج ایشان دسترسی پیدا کرد. همسر این هنرمند نیز در صفحه اینستاگرامی خود گاها عکس های مختلفی از گلوریا هاردی منتشر می کند.

حاشیه های این بازیگر در رابطه با چه موضوعاتی است؟

انتخاب گلوریا هاردی برای سریال کیمیا حواشی متعددی را پیرامون این بازیگر به وجود آورد. اما خانم هاردی از جمله افراد سرشناس می باشد که تا کنون حواشی زیادی را پیرامون خود تجربه نکرده است و در مسیری بدون حاشيه قدم بر می دارد و همواره سعی دارد از حاشیه های مختلف به دور باشد.

گلوریا هاردی بیماری خاصی دارد؟

سلامت روانی و جسمی افراد مطرح و محبوب همواره تحت توجه سایت های خبرگزاری مختلف و هم چنین عموم مردم قرار دارد. انتشار اخباری مبنی بر بیماری افراد سلبریتی و سرشناس همواره مورد واکنش از سوی عموم مردم و هم چنین خبرگزاری های مختلف قرار می گیرد. گلوریا هاردی خود نیز عنوان کرده است که به بیماری خاصی مبتلا نمی باشد.

افتخارات این بازیگر محبوب چیست؟

خانم هاردی از جمله بازیگران نوظهور عرصه هنر کشور می باشد که تا کنون در فیلم و سریال های زیادی حضور پیدا نکرده است و به همین علت نیز تا کنون به افتخار و عنوان خاصی دست پیدا نکرده است. اما همسر وی ساعد سهیلی تا کنون افتخارات متعددی را کسب کرده است.

این بازیگر در خندوانه دعوت شد؟

این بازیگر در خندوانه دعوت شد؟

این بازیگر تا کنون در برنامه های مختلف تلویزیونی حضور داشته و به مصاحبه پرداخته است. گلوریا هاردی در برنامه خندوانه نیز حضور یافته است. وی در کنار روشنک عجمیان، نازنین کریمی و سوگل طهماسبی در این برنامه حضور یافت و در مسابقه های سرگرمی مختلفی به رقابت با این افراد پرداخت.

گلوریا هاردی اهل کجاست؟

این بازیگر متولد بهمن ماه سال های ابتدایی دهه 1360 در کشور فرانسه می باشد که از کودکی در این کشور رشد پیدا کرده است. پدر گلوریا اصالت فرانسوی دارد اما مادرش اصالتا ایرانی و اهل شهر زیبای شیراز می باشد.

گلوریا هاردی چه دینی دارد؟

خانم هاردی تا کنون در هیچ مصاحبه ای در مورد دین خود صحبت نکرده است و دیگران نیز باید به این نکته توجه داشته باشند که دین هر کس یک موضوع کاملا شخصی می باشد و دیگران حق دخالت در این مسئله را ندارند.

گلوریا هاردی از ساعد سهیلی چند سال بزرگتر است؟

این بازیگر متولد بهمن ماه سال های ابتدایی دهه هزار و سیصد و شصت در کشور فرانسه می باشد. ساعد سهیلی نیز متولد 30 بهمن ماه سال 1366 در مشهد می باشد. این زوج هنرمند اختلاف سنی حدود 4 سال را با یکدیگر دارند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. گلوریا هاردی کیست؟

  ایشان از بازیگران سرشناس و محبوب کشور می باشد که متولد بهمن ماه دهه 1360 در کشور فرانسه است که در این کشور رشد پیدا کرده است.

 2. همسر گلوریا هاردی کیست؟

  ساعد سهیلی از جمله بازیگران سرشناس کشور می باشد که در خانواده ای کاملا هنرمند و فعال در عرصه بازیگری در مشهد به دنیا آمد.

 3. منبع درآمد گلوریا هاردی از کجاست؟

  این بازیگر علاوه بر فعالیت در حرفه بازیگری در زمینه تولید شال و روسری نیز فعالیت می کند.

 4. عکس های گلوریا هاردی را در کجا ببینیم؟

  مرورگر گوگل اولین گزینه مناسب برای تماشای عکس های این بازیگر می باشد. صفحه اینستاگرامی گلوریا هاردی نیز منبع قابل دسترسی می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید