بیوگرافی محراب فاطمی مردان آهنین | مقایسه رضا قرایی و محراب فاطمی

محراب فاطمی از بدنساز های ایران می باشد. او تا به امروز در رقابت های جهانی بسیاری شرکت کرده است و نام آوری های تاریخی زیادی را تجربه کرده است. یکی از پر افتخار ترین این رقابت ها که در بیوگرافی محراب فاطمی همیشه در صدر می آید مربوط به کسب مقام سوم در رقابت های بین المللی کشور فنلاند در میان رقیبان بسیار جدی و قدرتمند می باشد.

محراب فاطمی کیست؟

محراب فاطمی کیست؟

محراب که یکی از بدنساز های قدیمی است در اسفند ماه سال 1353 متولد شده است. رشته های تخصصی او پاورلیفتینگ است و این ورزش را به طور بسیار حرفه ای دنبال می کند. او پنج برادر دارد که هر پنج نفر آن ها در زمینه ورزش پاورلیفتینگ فعالیت می کنند. محبوبیت محراب در برنامه محبوب مردان آهنین به وجود آمد. فاطمی توانست در این برنامه 4 دوره قهرمانی کسب کند و از محبوب ترین چهره های مسابقه شناخته شود.

عکس های محراب فاطمی را در کجا ببینیم؟

یکی از راه های مشاهده عکس های این چهره شاخص پاورلیفتینگ، دنبال کردن او در شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب محراب و کلاب هاوس mehrab fatemi است. شما می توانید در پلتفرم اینستاگرام تصاویر زیادی از این ورزشکار را در پیج خود او و یا صفحات طرفدارانش مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام محراب فاطمی چیست؟

محراب فاطمی اینستا نسبتا غیر فعالی دارد. با جستجو mehrabfatemi_org می توانید پیج این ورزشکار دوست داشتنی را در اینستاگرام پیدا کنید. او بیش از 7/68 هزار نفر دنبال کننده دارد. در لیست قویترین مردان ایران این ورزشکار جایگاه برتر را دارد و همین موضوع سبب شده است او در شبکه های اجتماعی نیز محبوب باشد.

چه حاشیه هایی برای محراب فاطمی به وجود آمد؟

یکی از حاشیه های زندگی محراب را می توان به ماجرای ازدواج او مرتبط دانست. قبل از آن که این ازدواج به طور رسمی توسط وی اعلام شود، تیتر هایی مانند رقص merab fatemi، محراب فاطمی و همسرش و همچنین عکس محراب فاطمی و همسرش در سایت های زرد قرار گرفت. در زمان منتشر شدن این تیتر ها بسیاری از افراد سودجو فرصت را برای انتشار ویدیو های نامربوط با عنوان اعدام mehrab fatemi مناسب دیدند و از این طریق به فریب مردم مشغول شدند.

آیا با این ورزشکار تا به اکنون مصاحبه شده است؟

او در فضا هایی مانند اینستاگرام با هواداران بسیاری صحبت کرده و به سوالات آن ها پاسخ داده است که می توان این لایو ها را به نوعی مصاحبه دانست.

دور بازو محراب فاطمی چقدر است؟

فاطمی از جمله قوی ترین مردان ایران است و یکی از مشخصه های ورزش تخصصی او، پاور لیفتینگ، داشتن دور بازوی زیاد است. در تصاویر مربوط به فیگور گیری mehrab fatemi این موضوع کاملا مشخص است. تمرینات mehrab fatemi به گونه ای است که روی این موضوع تاکید خاصی می شود؛ چرا که اندازه دور بازو برای مسابقات و رقابت های او بسیار تاثیرگذار می باشد.

محراب فاطمی چه عناوینی کسب کرده است؟

محراب فاطمی چه عناوینی کسب کرده است؟

محراب در مسابقات مردان آهنین توانست در چهار دوره به مقام قهرمانی دست یابد. او در رقابت های آسیایی در رشته پاورلیفتینگ توانست در هشت دوره پیاپی قهرمان شود. این عناوین برای یک ورزشکار کار به شدت دشواری است. فاطمی در سال 2004 توانست مقام ششم را در رقابت های جهانی که در کشور فنلاند برگزار می شد را، به دست آورد و افتخاری دیگر به پرونده اش اضافه کند.

برنامه تمرینی محراب فاطمی

در برنامه های تمرینی این ورزشکار، دقت زیادی روی عضله سازی می شود. او می بایست ورزش های قدرتی، استقامتی و کششی زیادی را انجام دهد تا روز به روز به توانایی هایش اضافه شود. رکورد لیفت mehrad fatemi در میان ورزشکاران بسیار بالا است و این موضوع اشاره به تمرینات درست این ورزشکار دارد. در رقابت های بین رضا قرایی و ایشان، ورزشکاران خوب کشورمان مقایسه رضا قرایی و محراب فاطمی در سایت های زیادی انجام شد؛ در این مقایسه ها به خوبی تمرین های اصولی وی نسبت به قرایی برتری داشت. در کشتی علیرضا حیدری و آقای فاطمی نیز این موضوع به خوبی مشاهده می شد.

محراب فاطمی ترک است؟

در پاسخ به این پرسش که محراب فاطمی اصالتا اهل کجاست باید گفت که این ورزشکار ترک است. خانواده پدری فاطمی همه اهل شهر تبریز می باشند. فاطمی عاشق این شهر است و آن را زادگاه خودش می داند.

آیا این ورزشکار ازدواج کرده است؟

تا به حال خبری از ازدواج او در رسانه هایی مانند اینستاگرام و سایت های به نام منتشر نشده است.

سوالات متداول

 1. خانواده محراب به چه ورزشی فعالیت دارند؟

  او پنج برادر دارد که هر پنج نفر آن ها در زمینه ورزش پاورلیفتینگ فعالیت می کنند.

 2. بزرگ ترین افتخار آفرینی این چهره ورزشی چیست؟

  کسب مقام سوم در رقابت های بین المللی کشور فنلاند در میان رقیبان بسیار جدی و قدرتمند است.

 3. از افتخارات این ورزشکار در رقابت مردان آهنین چه بود؟

  در این برنامه 4 دوره قهرمانی کسب کند و از محبوب ترین چهره های مسابقه شناخته شود.

 4. پیج فاطمی در اینستاگرام چیست؟

  با جستجو mehrabfatemi_org می توانید پیج این ورزشکار دوست داشتنی را در اینستاگرام پیدا کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید