بیوگرافی پارمیس شریفی + لیست دوست پسر های او

در این مقاله قصد داریم تا درباره پارمیس شریفی که یکی از افراد معروف اینستگرام می باشد مطالبی جالب و بیوگرافی او را در اختیار شما قرار دهیم. حرفه اینستاگرامر حرفه ای جدید در بین کاربران اینستاگرام است که با تولید محتوا و انتشار آن در صفحه های شخصی خود کاربران را جذب کارهای خود می کنند و تعداد فالوئرهای خود را افزایش می دهند. آن ها زمانی که تعداد فالوئرهایشان افزایش یافت با قبول و به اشتراک گذاشتن تبلیغات و دریافت کردن هزینه هایی بابت این تبلیغات به کسب درآمد می پردازند هر چه تعداد فالوئرها بیشتر باشد درآمد حاصل از تبلیغات پیج بیشتر خواهد بود.

افرادی که در این حرفه فعالیت دارند معمولا ماهیانه دستمزدهای بالایی دریافت می کنند. پارمیس شریفی نوجوانی که پا در این عرصه گذاشته است و آن چه که از پیج او و فعالیت هایش مشخص است آینده درخشانی در این حرفه خواهد داشت.

اینستاگرامر یک حرفه جدید است که در بین جوانان و نوجوانان طرفدار زیادی دارد. امید آن داریم که تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

پارمیس شریفی کیست؟

پارمیس شریفی کیست؟

پارمیس شریفی دختر مرداد ماهی ۱۳ ساله که اصالتا کرد است و با خانواده در تهران زندگی می کند او را نیز با نام پارمیس مدل نیز می شناسند. او در خانواده کم جمعیت و چهار نفره زندگی می کند که یک خواهر کوچکتر از خود به نام پرنیا دارد که در کلیپ های او حضور دارد. پارمیس او را فندوق خطاب می کند او در کنار خواهرش کلیپ های طنز دیدنی را اجرا کرده است که بازدید کنندگان زیادی داشته است.

نام پدر او جواد و نام مادرش میترا می باشد. پدر و مادر پارمیس شریفی در پیج او نیز حضور دارند. پارمیس کلیپ های رقص نیز از خود منتشر می کند او به رقص علاقه خاصی دارد و یک طراح رقص و رقصنده نیز محسوب می شود و بسیار دختری با انرژی و فعال می باشد که چهره جذاب و دوست داشتنی این اینستاگرامر توجه همه را به خود جلب کرده است و اکثر مخاطب ها و طرفداران او نوجوانان هم رده سنی خودش می باشند.

عکس های پارمیس شریفی را در کجا ببینیم؟

پارمیس شریفی دختر نوجوان ۱۳ ساله که چهره شناخته شده ای دارد و با این سن کم توانسته به یک چهره سرشناس اینستاگرامی تبدیل شود و می توان گفت او حتی یک اینفلوئنسر نیز می باشد. (واژه اینفلوئنسر در لغت به معنی تاثیر گذار است اما در شبکه های اجتماعی مجازی به فردی گفته می شود که در یک یا چند شبکه اجتماعی شناخته شده باشد در واقع سلبیریتی شبکه های اجتماعی هستند و عامیانه آن شاخ اینستاگرام هستند.) عکس ها و فیلم های زیادی از پارمیس شریفی وجود دارد از این جهت دسترسی افراد به عکس های او بسیار آسان است. علاقمندان به این اینستاگرامر می توانند با مراجعه به صفحات اینترنتی و جستجوی نام او به عکس های این چهره سرشناس اینستاگرام دست پیدا کنند.

آدرس پیج اینستاگرام پارمیس شریفی چیست؟

پارمیس شریفی به صورت حرفه ای در اینستاگرام حضور دارد. او کلیپ های رقص و چالش و دابسمش های در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشته است که مورد توجه و علاقه طرفدارانش که اکثریت نوجوان هستند قرار گرفته است. به صورتی که با جستجوی نام او در قسمت جستجوی اینستاگرام مشاهده می کنید که فن پیج های زیادی با نام پارمیس شریفی وجود دارد. می توانید با مراجعه به این فن پیج ها عکس ها و فیلم های او را مشاهده کنید. پارمیس شریفی از طریق اینستاگرام و تبلیغاتی که در پیجش انجام می دهد توانسته است یک منبع درآمد خوبی برای خود به وجود بیاورد. علاقه مندان و طرفداران این چهره نوجوان می توانند با مراجعه به آدرس parmis_org4 به پیج او دست پیدا کنند‌.

دوست پسر پارمیس شریفی کیست؟

دوست پسر پارمیس شریفی کیست؟

شایعاتی در مورد دوست پسر پارمیس شریفی در فضای مجازی موجود می باشد که هیچ کدام آن ها درست نیست و در حد شایعه می باشد پارمیس شریفی دوست پسر و رلی ندارد.

معمولا حواشی برای این گونه افراد زیاد می باشد که این حواشی به آن ها در جذب فالوئر کمک می کند و بیشتر مطرح می شوند. دوست پسر پارمیس شریفی یکی دیگر از این شایعه ها می باشد.

درآمد این اینستاگرامر از کجاست؟

پارمیس شریفی این اینستاگرامر نوجوان و خوش فکر و طراح رقص از طریق پیج اینستاگرامش کسب درآمد می کند. او با ایجاد کلیپ و دابسمش توجه کاربران را جلب می کند و سعی می کند که بر تعداد فالوئرهایش هر روز بیافزاید تا تبلیغاتی که در پیجش می گذارد بیشتر دیده شود. هر چقدر فالوئر ها بیشتر باشند تبلیغات بیشتر دیده می شوند در نتیجه مبالغ دریافتی از این تبلیغات بیشتر خواهند بود. او با سن کم خود توانسته است ماهیانه درآمد خوبی را از طریق اینستاگرام کسب کند و این نشان دهنده هوش و ذکاوت این دختر است که در چنین سنی صاحب درآمد می باشد.

او در یوتیوب هم فعالیت دارد و در آن جا نیز کلیپ های خود را به اشتراک می گذارد و تعداد بازدید کنندگان بالای دارد. در آن جا هم درآمد کسب می کند و همچنین در لایکی هم حضور دارد لایکی یک پلتفرم ایجاد ویدئو و اشتراک گذاری ویدئوهای کوتاه برای شبکه مجازی است. اما پارمیس شریفی در برنامه کلاب هاوس فعالیت ندارد کلاب هاوس هم یک شبکه اجتماعی مجازی است که در آن متن و عکس و ویدئو جایگاهی ندارد و این اپلیکیشن صرفا صوتی است. در کلاب هاوس همه چیز زنده و هم زمان رخ می دهد در این اپلیکیشن تعداد مشخصی از افراد می توانند صحبت کنند و بقیه فقط شنونده می باشند.

پارمیس شریفی چند سال دارد؟

پارمیس شریفی این دختر هنرمند و با ذوق ایرانی ۱۳ سال سن دارد و با این سن کم توانسته است در حرفه خود موفق باشد که این نشان دهنده شناخت کافی او از سلایق هم سن های خود می باشد‌. کارهای او خیلی مورد توجه و استقبال نوجوانان قرار گرفته است. با دیدن کارهای پارمیس شریفی و جذاب بودن آن برای هم نسلانش می توان متوجه تغییر نوع تفکر و منش نوجوانان شد و از نوع علایق آن ها آگاه شد.

خانواده این اینستاگرامر در ایران زندگی می کنند؟

خانواده این اینستاگرامر در ایران زندگی می کنند؟

پارمیس شریفی به همراه خانواده اش در ایران زندگی می کند و فعالیت های اینستاگرامی خود را در ایران انجام می دهد. خانواده پارمیس به او برای رسیدن به اهدافش کمک می کنند و همراه او در این مسیر هستند و در کلیپ های او نیز حضور دارند. پرنیا خواهر کوچکتر پارمیس نقش پر رنگی در کارهای پارمیس دارد. او تصمیمی برای خروج و ترک ایران را تا به حال نداشته است و از آن سخنی به میان نیاورده است.

آیا پارمیس شریفی عمل زیبایی انجام داده است؟

داشتن چهره زیبا و جذاب برای افرادی که شاخ مجازی هستند بسیار مهم است. از این رو افرادی که در این حرفه قرار دارند برای دیده شدن و افزایش فالوئرهایشان دست به انجام عمل های زیبایی متعددی می زنند تا بیشتر دیده شوند. باید به این مطلب توجه داشت که هر چقدر تعداد فالوئرهای این افراد زیاد باشد هزینه ای که از تبلیغات کسب می کنند بسیار بیشتر است. پارمیس شریفی چهره جذاب و زیبایی دارد و به دلیل سن پایین او هنوز عمل زیبایی انجام نداده است. او با توجه به چهره واقعی خود توانسته است توجه کاربران را به خود جذب کند و در حرفه اش موفق باشد.

این اینستاگرامر مهاجرت کرده است؟

پارمیس شریفی اینستاگرامر ایرانی از کشورش مهاجرت نکرده است. او به صورت حرفه ای در اینستاگرام و یوتیوب به ساخت دابسمش و محتوا می پردازد و در صفحه خود به اشتراک می گذارد و تصمیمی در حال حاضر برای خروج از کشور ندارد و صحبتی از مهاجرت کردن به میان نیاورده است. شاید در آینده نظر او تغییر کند بهتر است افراد برای اطلاع از این گونه خبر ها به پیج خود او مراجعه کنند و مستقیم در جریان این گونه اخبار قرار بگیرند.

دابسمش های پارمیس شریفی را از کجا ببینیم؟

علاقه مندان و طرفداران پارمیس شریفی می توانند برای دیدن دابسمش های جذاب او به صفحات اینترنتی مراجعه کنند. یا می توانند مستقیم وارد پیج او و فن پیج های طرفدارانش بشوند در پیج او اطلاعات زیادی در مورد زندگی شخصی و دیگر کارهای او و دابسمش هایش وجود دارد؛ افراد می توانند آن ها را نیز مشاهده کنند و همچنین برای دیدن دابسمش ها می توانند به سایت آپارات مراجعه نمایند. دابسمش های این نوجوان ایرانی بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است و تعداد بازدید کنندگان این دابسمش ها بسیار بالا می باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. پارمیس شریفی در خانواده چند نفره بزرگ شده است؟

  پارمیس شریفی در خانواده کم جمعیت و چهار نفره بزرگ شده است و او یک خواهر کوچکتر از خود به نام پرنیا دارد که در کارهای او حضور دارد.

 2. پارمیس شریفی به غیر از اینستاگرام در کدام شبکه اجتماعی دیگری فعالیت دارد؟

  پارمیس شریفی علاوه بر اینستاگرام در یوتیوب به صورت حرفه ای حضور دارد و فعالیت می کند.

 3. اصالت پارمیس شریفی چیست و در کجا زندگی می کند؟

  پارمیس شریفی اصالتا کرد می باشد او به همراه خانواده اش در تهران زندگی می کند.

 4. پارمیس شریفی در پیج خود چه فعالیت هایی انجام می دهد؟

  پارمیس این اینستاگرامر نوجوان در صفحه شخصی خود انواع کلیپ و دابسمش به اشتراک می گذارد و همچنین تبلیغاتی نیز در پیج خود به اشتراک می گذارد که بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید