جذاب ترین مدل های ترکیه زن و مرد + عکس آن ها

مدل های ترکیه امروزه بسیار زیاد شده اند و درحال حاضر بیشتر بازیگران ترکیه کار مدلینگ مشغول به فعالیت می باشند. این افراد کار خود را از مدلینگ شروع کرده اند و الان بازیگر هم هستند. کار مدلینگ شغلی است که که امروزه بسیاری از بازیگران و یا افراد معمولی انتخاب می کند و درآمد خوبی هم به دست می آورند.

 • برای دریافت آموزش های تخصصی به منظور مدل شدن در ترکیه می توایند از این لینک کمک بگیرید.
معروف ترین مدل های زن ترکیه در زمینه کدامند؟

معروف ترین مدل های زن ترکیه در زمینه کدامند؟

در ترکیه بیشتر خانم ها و بازیگران زن به شغل مدلینگ مشغول هستند و آن ها به خاطر چهره زیبایی که دارند و اندام خیلی خوبی که دارد به آن ها پیشنهاد مدل بودن هم می دهند. در اینجا چند مورد از زیبا ترین مدل های ترک 2020 را به شما معرفی می کینم.

هانده ارچل

بازیگر بسیار با استعداد و زیبای ترکیه است که چند وقت است هم بازیگری می کند و هم به کار مدلینگ مشغول است. این بازیگر توانا تا الان با چند شرکت مختلف و برند های مختلف کار می کند و الان این بازیگر توانا با یک برند طلا و جواهر کار می کند و چند وقت است که مدل این برند شده است و آن ها را تبلیغ می کند و درآمد خیلی زیادی به دست آورده است.

نسلیهان اتاگول

بازیگر بسیار زیبای ترکیه را می شناسید که تا الان در بسیاری از سریال های ترکیه نقش آفرینی کرده است و او چند وقتی است که به کار مدلینگ مشغول است و او استعداد بسیاری در این زمینه شغلی دارد و تا الان تجربه خیلی زیادی در این زمینه داشته است. این مدل بسیار زیبا بعد از اینکه در چند سریال ترکی بازی کرده به خاطر زیبای و اندام او چند برند مختلف پیشنهاد همکاری برای مدل شدن دادند و او هم قبول کرده است.

برن سات

برن سات بازیگر زیبا و بسیار با استعداد ترکیه که در نقش سمر در فیلم عشق ممنوع بازی می کرد او به خاطر زیبای و اندام خوبی که دارد چند وقت است که کار مدلینگ انجام می دهد و او بسیار در زمینه شغلی موفق است.

هازل کایا

بازیگر و مدل ترک که بسیار از افراد او را می شناسند و او زیبایی خاصی دارد و علاوه بر بازیگری در کار مدلینگ و تبلیغات می باشد و تا الان با بسیاری از برند های مختلف همکاری کرده است.

دنیز آکایا

مدل بسیار زیبای ترکیه متولد ۳ اوت ۱۹۷۷ می باشد او هم مدل و هم هنر پیشه و هم مجری است. او در سال ۱۹۹۷ برنده عنوان بهترین مدل ترک شده است. او در او در سال 2000 به عنوان یکی از مدل ‌های برتر در تاریخ مد ترک و یکی از زیباترین زن در ترکیه مشهور شده است و تا الان چند فیلم بازی کرده است و استعداد خود را در این زمینه نشان داده است.

مدل های معروف مرد ترکیه چه کسانی هستند؟

مدل های معروف مرد ترکیه چه کسانی هستند؟

مدل های مرد این کشور هم کم نیستند و تا الان بسیاری از مردان در ترکیه هم به کار مدلینگ مشغول شده اند و درآمد خیلی زیادی را از آن خود کرده اند. مشهورترین مدل های مرد ترکیه عبارت اند از: کیوانچ تاتلیتوغ، بوراک اوزچیویت، ابراهیم چلیکول، جان یامان، خلیل ابراهیم جیحان و خیلی از افراد دیگر که تا الان شغل خود را از مدلینگ شروع کرده اند و الان یکی از افراد معروف در ترکیه می باشند. این افراد تا الان در ترکیه بسیار سر شناس شده اند و افراد خیلی زیادی آن ها را در ترکیه می شناسند.

مدل های ترکیه در کدام زمینه های مدلینگ فعالیت دارند؟

این افراد با برند های مختلفی کار می کنند بسیاری از آن ها بیشتر با برند لباس، عطر و ادکلن، لوازم آرایشی و عکاسی و جواهر و لوازم خانگی کار می کنند و تا الان درآمد خیلی زیادی بابت هر تبلیغ به آن ها می دهند.

عکس مدل های ترکیه

عکس مدل های ترکیه را در اینستاگرام و همچنین در گوگل مشاهده کنید. این افراد از آن جایی که در اینستاگرام بسیار معروف هستند تمام کلیپ ها و عکس هایی که می گیرد را در پیج شخصی و پیج کاری خود می گذارد تا علاقه مندان بتوانند این عکس ها را ببینند. البته ناگفته نماند که عکس آن ها را هم در گوگل منتشر کرده اند و شما خیلی راحت می توانید از زندگی شخصی ایشان با خبر شوید. کلیپ های مدل های ترک را می توانید در گوگل نگاه کنید. این افراد تا الان عکس های خیلی زیادی را از خودشان در سایت های مختلف منتشر کرده اند.

پیج اینستاگرام مدل های معروف زن ترکیه چیست؟

اکثر بازیگران ترکی در اینستاگرام فعالیت می کنند و شما می توانید پیج های اصلی آن ها را با استفاده از علامت های آبی رنگی که کنار اسم این افراد در اینستاگرام هست سرچ کنید و آن ها را دنبال کنید. مدل های ترکیه اینستا خود را باز گذاشته اند تا افرادی که به آن ها علاقه مند هستند بتوانند خیلی راحت آن ها دنبال کنند و از کار و زندگی آن ها با خبر شوند.

پیج اینستاگرام مدل های مرد معروف ترکیه چیست؟

معروف ترین مدل های مرد ترکیه در اینستاگرام فعالیت می کنند و شما می توانید پیج های اصلی آن ها را با استفاده از علامت های آبی رنگی که کنار اسم این مدل های ترک در اینستاگرام هست سرچ کنید و آن ها را دنبال کنید. مدل های ترکی مرد اینستا خود را باز گذاشته اند تا افرادی که به آن ها علاقه مند هستند بتوانند خیلی راحت آن ها را دنبال کنند و از زندگی آن ها با خبر شوند.

درآمد مدل های معروف زن ترکیه چقدر است؟

درآمد مدل های معروف زن ترکیه چقدر است؟

درآمد مدل های معروف زن ترکیه بسیار زیاد است البته آن ها از لحاظ مالی مشکلی ندارند.. شغل بلاگری و مدلینگ الان از آن شغل هایی است که درآمد خیلی زیادی دارد و می توان گفت که افراد خیلی راحت می توانند به درآمد بالایی دست پیدا کنند. البته برای همه سوال است که این شغل چرا تا این حد درآمد دارد که همه افراد به سمت این کار کشیده شده اند. بیشتر بازیگران معروف درآمد بیشتری از کار تبلیغ و مدل بودند دارند.

درآمد مدل های معروف مرد ترکیه چقدر است؟

درآمد این مدل های مشهور ترک اگر کار خود را برای اولین بار شروع کرده باشند کم است اما بیشتر آن ها از لحاظ مالی مشکلی ندارند و بیشتر این مدل ها قطعاً شغل دیگری مانند مجری، بازیگری، عکاسی و خیلی از شغل های دیگر هم دارند که مدلینگ بودن برای آن ها شغل دوم به حساب می آید. شغل بلاگری و مدلینگ الان از آن شغل هایی است که درآمد خیلی زیادی دارد و می توان گفت که افراد خیلی راحت می توانند به درآمد بالایی دست پیدا کنند. کار مدلینگ برای مرد ها بیشتر با برند های لباس است و یا عطر و لوازم خانگی که می توان گفت درآمد تبلیغ آن ها در ترکیه بسیار زیاد است.

مدل های ترکیه اکثرا در کدام کشور هستند؟

مدل های ترکی بیشتر در کشور ترکیه و استانبول هستند و آن ها به دلیل اینکه در ترکیه شغل دیگری هم دارند در آنجا مشغول به کار مدلینگ هم می شوند. اما اگر از کشور های دیگری از آن ها برای کار مدلینگ در خواست شود و درآمد خوبی هم داشته باشد به احتمال خیلی زیاد قبول می کنند. اما تا الان که بیشتر آن ها در ترکیه فعالیت می کردند و می کنند.

مدل های ترکیه قبل از عمل

معروف ترین مدل های زن ترکیه فقط بینی خود را عمل کرده اند و تا الان عمل های خیلی خاصی نداشته اند و فقط خانم هانده آرچل عمل پیکر تراشی برای زیبایی اندام خود را داشته است و بقیه مدل ها فقط بینی خود را عمل کرده اند و بیشتر آن زیبای خاصی دارند. البته اگر این افراد هم عمل هایی زیبایی را انجام دهند فقط به خاطر شغلشان که از این راه بتوانند درآمد کسب کنند و تا الان هم بیشتر این مدل ها درآمد زیادی را از راه تبلیغ کردن به دست آورده اند.

مدل های معروف ترکیه با حجاب کدامند؟

مدل های ترکیه با حجاب کدامند؟

بیشتر افراد مدل در ترکیه بی حجاب هستند و فقط افرادی که می خواهند لباس هایی با حجاب های خاصی را تبلیغ کنند حجاب می گذارند و تا الان بیشتر مدل های ترک بی حجاب بوده اند. فهرست مدل های مشهور ترکیه را می توانید در سایت های مختلف مشاهده کنید.

سوالات متداول

 1. آیا مدل های ترکیه فقط با یک برند کار می کنند؟

  مدل های مشهور ترکیه با چند برند مختلف کار می کنند مگر اینکه قرارداد امضاء کرده باشند فقط با آن برند کار کنند.

 2. چرا بیشتر مدل های ترکیه با برند های لباس همکاری می کنند؟

  مدل های معروف این کشور با برند لباس کار می کنند چون افراد زیادی به لباس علاقه مند هستند.

 3. آیا مدل های ترک بازیگر هم هستند؟

  بیشتر مدل های معروف این کشور بعد از اینکه بازیگر شدند و معروف شدند به کار مدلینگ هم مشغول شدند.

 4. مدل های مشهور ترکیه فقط کار مدلینگ انجام می دهند؟

  بیشتر این افراد شغل های دیگری هم دارند و مدلینگ را به عنوان شغل دوم انتخاب کرده اند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید