وی پی ان کشور آلمان با آی پی ثابت و بدون قطعی

وی پی ان آلمان یکی از مشهور ترین وی پی ان های حال حاضر می باشد. این وی پی ان با قدرت اتصال بالا و استفاده نا محدود از آن بسیار قابل توجه قرار گرفته است.

ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را درباره این وی پی ان معروف با شما به اشتراک بگذاریم. با دنبال کردن ما در ادامه مقاله می توانید اطلاعاتی را درباره این فیلترشکن به دست آورید. باید بدانید وی پی ان های آلمان اصولا به عنوان فیلترشکن برای شرط بندی نیز مورد استفاده قرار می گیرند؛ اصلی ترین دلیل آن هم ترکیب امنیت و سرعت بالا می باشد.

وی پی ان آلمان چیست

وی پی ان آلمان چیست؟

شاید تعداد از بهترین فیلترشکن های دنیا را بتوان، وی پی ان های آلمان دانست. این وی ‌پی ان به دلیل امکانات بی نظیر و اتصال به موقع و کارکرد بی نهایت بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. با استفاده از این فیلترشکن شما می توانید به راحتی از فیلترینگ برنامه های پر طرفدار، مانند فیسبوک، اینستاگرام و یوتیوب استفاده نمایید. این فیلترشکن نیازی به ثبت نام و نام کاربری و پسورد نخواهد داشت و شما می توانید به راحتی آن را دانلود کنید.

بهترین وی پی ان های آلمان کدامند؟

سرور های این وی پی ان معمولا در اکثر فیلترشکن ها موجود است و بسیاری از این فیلترشکن ها از سرور آلمان پشتیبانی می‌کنند. ما در این متن دو فیلترشکن معروف که از سرور آلمان پشتیبانی می کند را به شما معرفی خواهیم کرد. این دو فیلترشکن در مقابل وی پی ان های دیگر از قدرت اتصال بالایی برای سرور های آلمان برخوردار می باشد.

pure vpn

Pure vpn یکی از فیلترشکن های معروف می باشد که از سرور آلمان پشتیبانی می کند. این فیلترشکن از سرعت بالا و قدرت اتصال بالایی برخوردار می باشد که علاقه مندان به سرور های آلمان می توانند این فیلترشکن را استفاده نمایند.

Express vpn

Express vpn یکی دیگر از فیلترشکن هایی می باشد که از سرور آلمان پشتیبانی می کند. فیلترشکن اکسپرس وی پی ان جزو برترین فیلترشکن های حال حاضر است که طرفداران بالایی دارد. قدرت اتصال آن بسیار بالا است و به عنوان غول فیلترشکن های موجود در بازار شناخته می شود. برای استفاده از این فیلترشکن تا هفت روز به صورت رایگان می توانید از آن استفاده کنید. بعد از گذشت هفت روز امکانات این وی پی ان به صورت پولی خواهد شد.

قیمت خرید vpn آلمان

قیمت خرید vpn آلمان چقدر است؟

وی پی ان آلمان یکی از وی پی ان های رایگان می باشد که علاقه مندان می توانند این فیلترشکن را به صورت رایگان مورد استفاده قرار دهند. برای دانلود آن نیز می توانید به سایت های معتبر مراجعه کنید و ‌به راحتی این فیلترشکن را در گوشی خود نصب کنید. وی پی ان آلمان یکی از برترین وی پی ان ها است که قدرت اتصال بالایی دارد و سرور های بسیار قوی ای در این فیلترشکن موجود می باشد.

وی پی ان آلمان شامل چه شهر هایی می باشد؟

این وی پی ان از شهر های بسیاری پشتیبانی می کند که تمام سرور های آن بسیار قوی می باشند و قدرت اتصال خوبی را دارند. ما در این متن قصد داریم پنج شهر مونیخ، دوسلدورف، هامبورگ، برلین و فرانکفورت را به شما معرفی کنیم. این پنج شهر از سرور های پر قدرت وی ‌پی ان آلمان می باشند که در بین استفاده کننده های فیلترشکن ژاپن بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند.

مونیخ

سرور مونیخ یکی از برترین سرور های وی پی ان آلمان است که طرفداران بالایی دارد. شما می توانید با اتصال به سرور مونیخ از اتصال خوبی برخوردار باشید. این سرور جزو یکی از برترین سرور های فیلترشکن آلمان شناخته می شود.

دوسلدورف

دوسلدورف یکی دیگر از سرور های خوب وی پی ان آلمان است که شما می توانید هم به صورت رایگان از آن در فیلترشکن آلمان استفاده کنید یا در صورت رضایت آن را خریداری کنید و به صورت دائم از این سرور معروف آلمانی استفاده نمایید.

هامبورگ

هامبورگ نیز از دیگر سرور های این وی پی ان می باشد. این سرور از قدرت اتصال بالایی برخوردار است و به دلیل اتصال خوب آن، دنبال کننده های بالایی را دارد. این موضوع نیز باعث می شود گاهی این سرور به خوبی عمل نکند. به همین دلیل شرایط خرید ip آن در سایت های متفاوت موجود می باشد.

برلین

سرور برلین یکی از پر طرفدارترین سرور های فیلترشکن آلمان است. این سرور نیز مانند سرور های دیگر بسیار خوب عمل می کند و علاقه مندان می توانند با نصب این وی پی ان از این سرور استفاده نمایند.

فرانکفورت

فرانکفورت سرور وی پی ان آلمان از بهترین سرور های این وی پی ان شناخته شده است. این سرور با اتصال خوب و سرعت بسیار عالی مورد استقبال عموم افرادی که از این فیلترشکن استفاده می کنند، قرار گرفته است.

آیا vpn آلمان به صورت رایگان هم وجود دارد؟

وی‌پی ان آلمان در تمام سایت ها به صورت رایگان مورد دسترسی عموم مردم قرار گرفته است. شما می توانید از طریق سایت های معتبر اینترنتی و یا برنامه هایی از قبیل گوگل پلی، این فیلترشکن را به صورت رایگان دانلود کنید و از آن استفاده نمایید. اما اگر علاقه مند به خرید این وی پی ان می باشید می توانید از طریق خرید ip اختصاصی خود از این وی پی ان استفاده کنید و به راحتی و بدون ترس از قطعی این وی پی ان از آن استفاده نمایید.

دانلود وی پی ان آلمان

وی ‌پی ان آلمان را چگونه دانلود کنیم؟

برای دانلود کردن این وی پی ان می توانید به سایت های معتبر مراجعه کنید و از طریق این سایت ها به راحتی این فیلترشکن را دانلود کنید. یکی از راه های ساده دیگر برای دانلود این فیلترشکن استفاده از برنامه گوگل پلی است. اما به دلیل فیلترینگ این برنامه شما نیاز به استفاده از فیلترشکن دیگر خواهید بود. اگر دسترسی به فیلترشکن دیگری را دارید می توانید به راحتی از برنامه گوگل پلی آن را دانلود کنید، در غیر این صورت با استفاده از سایت های اینترنتی این فیلتر را دانلود نمایید.

آیا خرید ip اختصاصی آلمان ممکن است؟

فیلترشکن های موجود در بازار سرور های بسیاری را در اختیار کاربران قرار می دهند که این سرور ها به صورت رایگان عمل می‌کند. اما به دلیل اتصال بالا به آن باعث پایین آمدن سرعت فیلترشکن خواهد شد. به همین جهت وی پی ان آلمان خرید ip اختصاصی را برای کاربران خود قرار داده است. کاربرانی که علاقه به خرید آی پی اختصاصی دارند و به دنبال استفاده از فیلتر شکنی می باشند که اتصال آن قطع نشود، می توانند با خریداری آی پی از این وی پی ان به راحتی از فیلترشکن خود استفاده کنند و دیگر نگران قطعی آن نباشند.

سرورهای مناسب ایران

آیا سرورهای این کشور برای استفاده در از ایران مناسب هستند؟

ی پی ان آلمان یکی از وی پی ان های قوی می باشد که بسیاری در ایران از این وی پی ان استفاده می کنند. در حال حاضر به دلیل فیلتر شدن اکثر برنامه های مجازی بسیاری از مردم در ایران به استفاده از فیلترشکن های متنوع روی آورده اند. سرور های وی پی ان آلمان به دلیل قدرت اتصال خوب و سرعت بالا بسیار مورد استقبال در ایران قرار گرفته است. به همین منظور استفاده از این فیلترشکن در کشور ایران بسیار مناسب می باشد.

آیا وی پی ان های آلمان قانونی هستند؟

استفاده از فیلترشکن در کشور ایران قانونی شناخته نمی شود. وی پی ان آلمان نیز به همین منظور به صورت قانونی نمی باشد. اما به دلیل اینکه عموم مردم از برنامه های مجازی فیلتر شده استفاده می کنند. مجبور به استفاده از وی پی ان خواهند بود و اکثر مردم از این فیلترشکن ها در ایران استفاده می کنند. فیلترشکن قوی و پر سرعت آلمان به استفاده کنندگان این امکان را می دهد تا به راحتی برنامه های فیلتر شده مد نظر خود وصل شوند.

برای دانلود فیلتر شکن Germany vpn می توانید دانلود فیلتر شکن آلمان با لینک مستقیم یا فیلتر شکن المانی قوی برای گوشی سامسونگ را در سایت های مرتبط جستجو کنید و به راحتی به لینک دانلود آن دسترسی پیدا کنید. Vpn آلمان از برترین و پر قدرت ترین وی پی ان هایی است که کاربران از آن راضی هستند. برای خرید vpn آلمان می توانید خرید وی پی ان آلمان آی پی ثابت را جستجو کنید و از این طریق به خریدد آی پی این فیلترشکن دسترسی پیدا کنید.

خرید آی پی به شما این امکان را می دهد تا به فیلتر شکن قوی و پر سرعت آلمان دسترسی پیدا کنید و از طریق آن وارد برنامه های فیلتر شده بشوید. شما می توانید برای دانلود فیلتر شکن قوی و بدون قطعی برای اندروید یا فیلترشکن قوی و پر سرعت برای سامسونگ از وی پی ان آمان استفاده نمایید و از اتصال بی نظیر آن لذت ببرید.

سوالات متداول

 1. آیا وی پی ان آلمان رایگان می باشد؟

  بله، این وی پی ان به صورت رایگان عرضه شده است.

 2. آیا وی پی ان آلمان ip اختصاصی دارد؟

  این فیلترشکن نیز مانند تمام فیلترشکن های دیگر قابلیت خرید آی پی اختصاصی را دارد.

 3. وی پی ان آلمان در برنامه مایکت یا بازار موجود نمی باشد؟

  این وی پی ان در برنامه های بازار و مایکت وجود ندارد و تنها در برنامه گوگل پلی موجود می باشد.

 4. آیا وی پی ان آلمان اتصال بالایی دارد؟

  این وی ‌پی ان از اتصال بالایی به سرور های خود برخوردار است به همین جهت در بین فیلترشکن ها مورد استقبال قرار گرفته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید