فلوید می ودر بهترین بوکسور جهان که هیچ شکستی در کارنامه ندارد

فلوید می ودر (ویکی پدیا Floyd Mayweather) یک بوکسور حرفه ایی اهل کشور آمریکا می باشد که در تمامی مسابقات خود شکست ناپذیر بوده است. از همین رو توجه داشتن به این سری بازیکن ها در سایت شرط بنی بوکس می تواند برایتان سود های خوبی به همراه داشته باشد. او هم چنین توانسته است تا افتخارات بسیار زیادی را برای خودش و کشورش در این زمینه به ارمغان بیاورد و از این نظر بسیار محبوب و مشهور می باشد. در ادامه به بیوگرافی کاملی از او می پردازیم.

فلوید می ودر بوکسور آمریکایی

فلوید می ودر بوکسور آمریکایی

فلوید می ودر جونیور با قد 1.73 متری یک بوکسور حرفه ایی اهل کشور آمریکا می باشد که در تمام مسابقاتی که برگزار کرده است بدون شکست بوده است. او تا به حال 50 بازی انجام داده که در هر 50 بازی پیروز میدان بوده. او دو بار تا اکنون به عنوان بهترین مشت زن سال توسط مجله ی رینگ انتخاب شده است. او تا به حال 6 بار جایزه ی اسپی را برنده شده است. فلوید می ودر تا اکنون 3 بار بعد از رونالدو، مسی، کوبی برایت، لبرون جیمز، به عنوان پر درآمد ترین ورزشکار سال معرفی شده است. در سال 2014 بعد از لبرون جیمز و رونالدو به عنوان چهارمین ورزشکار کامل جهان معرفی شده است.

وی دوباره در سال 2015 برای چهارمین بار از طرف مجله ی فوربس، پر درآمد ترین سلبریتی دنیا انتخاب شده است. در آمد وی بالغ بر 300 میلیون دلار است. آخرین مبارزه ی وی با مک گرگور به عنوان مبارزه ی قرن شناخته شد و رکورد او را تکمیل کرد. به او لقب های پسر خوشگل، پولدار، تی بی تی (بهترین) داده‌ اند. او در باره ی محمدعلی کلی می گوید من باید به احترام او کلاهم را بردارم ولی من تا 40 سالگی مبارزه نکردم که در پایان بگویم شخص دیگری از من بهتر است. او می گوید من بهترین بوکسور تاریخ هستم چون بهتر از هر بوکسور دیگری و البته در زمان کوتاه تری، قهرمانان جهان را شکست دادم. در مدت 18 سال قهرمان جهان بود و در این مدت کم ترین ضربه ها را خورد.

مبارزه ی فلوید می ودر و حبیب

مبارزه ی فلوید می ودر و حبیب

علی عبدالعزیز، مدیر برنامه های حبیب نورماگومدوف اعلام کرد که فلوید می ودر، این بازیکن با استعداد و تکرار نشدنی حرفه ای بوکس برای مبارزه با حبیب تلاش می کند. علی عبدالعزیز می گوید و من و فلوید می و در در طی چندین ماه گذشته با یک دیگر در تماس بودیم و اگر فلوید می ودر بخواهد این ارتباط ما را انکار کند تمامی پیام ها را علنی و روشن می کنم. او در واقع برای مبارزه کردن با حبیب التماس می کند، من هم به او گفتم فلوید می ودر تو سنت بالاست و بدنت کارایی روزهای اوجت را ندارد. اگر من این پیشنهاد را قبول کنم مردم فکر می کنند که من دیوانه شدم که فکر می کنم فلوید می ودر ممکن است حبیب را شکست بدهد.

فلوید فکر می کند که حبیب برای او یک رقیب آسان است؛ اما همان طور که می دانید که حبیب از اون جوان تر، تازه نفس تر و سرسخت تر و قوی تر می باشد و حبیب کسی نیست که تسلیم شود. فلوید می ودر فقط بلد است در رینگ مبارزه کند. ما با این کارش مشکلی نداریم و می تونیم آن جا حسابش را برسیم. او سال گذشته کانر مک گرگور را در رینگ بوکس شکست داد و در راند یازدهم نام اوت کرد و رکورد 50 برد و بدون شکست را برای خود به ثبت رساند.

مبارزه ی فلوید می ودر و کانر مک گرگور

کانر مک گرگور ورزشکار اهل ایرلند از مبارز های یو اف سی (ufc چیست) است و فلوید می ودر مرد شکست ناپذیر رنگ بوکس با ثبت رکورد 50 بازی بدون شکست است، اگرچه این دو مبارز قد و هیکل یکسانی دارند بنابر این عاملی که مشخص می کند چه کسی پیروز رینگ بوکس خواهد بود تنها مهارت و سبک های خاص آن دو می باشد. در 17 ماه اوت سال 2017 یکی از جذاب ترین مسابقه های بوکی برگزار شد.

مسابقه ایی که بین آن دو برگزار شد فلوید می ودر در راند دهم توانست با ضربات سنگین مک گرگور را ناک اوت کند و به این نتیجه پنجاهمین پیروزی خود را جشن بگیرد. قبل از این بازی چون مک گرگوری یک بازیکن ترکیبی است به عنوان بازنده ی میدان در نظر گرفته می شد؛ اما این مبارز ایرلندی توانست مسابقه را به راند دهم بکشاند ولی در راند دهم ناک اوت شد و فلوید می ودر توانست جایگاه خود را به عنوان بهترین بوکسور تاریخ ثبت کند.

مبارزه ی فلوید می ودر و کانر مک گرگور

بررسی مبارزات Floyd Mayweather

فلوید می ودر قهرمان سابق 5 وزن در مسابقات بوکس است. او در سال 2015 با کسب 49 پیروزی و بدون هیچ شکستی در کارنامه ی خویش بازنشسته شد و یکی از بهترین مشت زن های تاریخ شد. مسابقه با مک گرگوری یکی از مبارزات بحث برانگیز شد؛ چرا که او بعد از بازنشستگی اقدام به انجام این مسابقه کرد و دلیل آن نیز بسیار واضح است، قرار است به هر یک از طرفین مسابقه 100 میلیون دلار جایزه بدهند. این دلیلی بود که فلوید می ودر را بعد بازنشستگی به رینگ مسابقه کشاند.

فلوید که در 5 وزن جهان قهرمان شده است بعد از مبارزه ایی که در آن آندره برتون را در سپتامبر 2015 شکست داد به طور رسمی اعلام کرد که حرفه ی من به پایان رسیده است. شما باید بدانید چه زمانی دست کش های خود را آویزان کنید. من در دنیای ورزش و بوکس چیز دیگری برای اثبات ندارم و الان زمانش رسیده زمان باقی مانده ی خود را در کنار خانواده بگذرانم. مبارزه ی او با مک گرگوری یکی از بهترین مسابقات او بود، چرا که مک در حالی برای این مبارزه آمده بود که نه به صورت حرفه ای و نه به صورت آماتور تجربه ی بوکس نداشت؛ اما اجازه شرکت در مسابقه را گرفت. هر دو طرف این مبارزه در شبکه های اجتماعی بسیار بهم توهین کردند و فلوید می ودر حریفش را بچه پرو نامید.

دنیای بوکس و یو اف سی همچنان در شوک برگزاری این مسابقه بود،به فلوید می ودر و لقب (مانی ) داده بودند. حساسیت این مبارزه آن جا مشخص می شود که اگر فلوید پیروز شد از عدد 49 پیروزی بدون شکست می گذرد. بهترین های بوکس واکنش خوبی نشان نداده و گفتند این مسابقه جوک و به بوکس ضربه می‌ زند.

فلوید می ودر و مایک تایسون

فلوید می ودر و مایک تایسون

فلوید می ودر که یک بوکسور حرفه‌ ای اهل آمریکا است تا به حال با مایک تایسون ماجرا های تاریکی داشته است و مشکلات آن‌ ها دردساز بوده است. فلوید بی شک یکی از بزرگ‌ ترین بوکسورهای تاریخ است که رکورد پنجاه پیروزی از مجموع پنجاه مبارزه خود را دارد. او یکی از معدود ورزشکاران تاریخ است که کارنامه حرفه‌ ای خود را بدون حتی یک شکست به پایان رسانده است.

شاید بتوان او را فقط با محمد علی کلی و مایک تایسون مقایسه کرد. حال در سال 2014 بود که مایک تایسون مشتی را روانه‌ فلوید ساخت. مشتی که تنها چند اینچ تا اصابت به وی فاصله داشت. البته که این تنها یک شوخی صرف از جانب مایک بود. البته باید گفت که رابطه مایک تایسون و فلوید هرگز آنقدر ها هم خوب نبوده است و تا به اکنون درگیری هایی بین آن ها مشاهده شده است. 

فلوید می ودر و لوگان پاول

لوگان پاول بوکسور آمریکایی است که مدتی قبل نبرد بین او و فلوید می ودر برگزار شد، البته این بازی برنده ای نداشت. در این باره بهتر است بدانید که مدتی قبل در سالن هارد راک میامی نبرد پر از داستان فلوید و لوگان پاول برگزار شد که در پایان هشت راند این مسابقه، بازی بدون برنده خاتمه یافت.

فلوید اسطوره بوکس در روی لوگان پاول، یوتیوبر مشهور قرار گرفت. اما اصلا این مسابقه چیزی که طرفداران انتظار داشتند نبود. در طول هشت راند این فایتر بار ها فرصت ناک اوت کردن پاول را داشت، اما به گونه ای می توان بیان کرد فلوید تمایلی به پایان دادن به مسابقه نداشت و در نهایت این بازی بدون برنده پایان یافت.

ثروت خالص فلوید می ودر چقدر می باشد؟

ثروت خالص فلوید می ودر چقدر می باشد؟

فلوید می ودر ثروتمند ترین ورزشکار جهان است، و در یک ساعت و 20 دقیقا بیشتر از 400 هزار دلار دریافت می کند که نشان از درآمد بالای او دارد او می تواند رونالدو را برای 49 هزار بازی اجاره کند. هر دقیقه 5 هزار دلار دریافت می کند. در بزرگ ترین مسابقه ی بوکس جهان که از آن به عنوان نبرد قرن نام می برند، فلوید توانست مانی پاکیایو را شکست بدهد و جایزه ی بزرگ 180 میلیون دلاری را از آن خود کند و به نفر بودم 120 میلیون دلار رسید.

این بوکسور آمریکایی با آخرین قهرمانی خود، ثروتمند ترین ورزشکار جهان‌ شناخته شد. در هر پیروزی خود مقدار زیادی پول به جیب می زند. در ‌شهرهای لس آنجلس جدید ترین خودرو های روز دنيا که بعضی از آنها نایاب هستند را در اختیار دارد. نکته ی جالب درباره‌ی خودرو های او این است که تمام ماشین های او در شهر لاس‌وگاس به رنگ سفید و در شهر لس آنجلس مشکی هستند تا او قاطی نکند در کدام‌ شهر است. او آنقدر ثروتمند است که از هر کفش و لباس تنها یک با استفاده می کند و دوست ندارد لباس هایش را بشورد.

ثروت خالص فلوید می ودر چقدر می باشد؟

اینستاگرام فلوید می ودر

فلوید می ودر در اینستاگرام بیش از 150 میلیون دنبال کننده دارد. سال گذشته فلوید با گذاشتن عکسی از جت شخصی اش در اینستاگرام خود در حالی که تمام اتومبيل های گران قیمتش مقابل جت شخصی پارک شده بود، بسیار بحث برانگیز شد. علاوه بر این او در صفحه ی اینستاگرامش عکس هایی منتشر می کند و پول های زیاد خود را به نمایش می گذارد. در این عکس ها نشان داده می شود چگونه پردرآمدترین ورزشکار جهان پول هایش را برای مسافرت آماده می کند. او عادت بدی و ناپسندی هم در زمینه ی فخر فروشی و نشان دادن پول ها و ثروتش دارد. برای دنبال کردن ای فرد می توانید آدرس اینستاگرام فلوید می ودر را با این لینک دریافت کنید.

همسر فلوید می ودر

فلوید می ودر هرگز ازدواج نکرده است ولی مدتی با جوزی هریس و ملیسا بریم، شانتل جکسون رابطه داشته است.

این فایتر چند بچه دارد؟

در حال حاضر خیلی از افراد به ویژه مخاطبان این فایتر معروف تمایل دارند تا در مورد روابط شخصی او و یا این که فلوید در حال حاضر چند بچه دارد اطلاعات بیشتری را به دست آورند. در این باره بهتر است بدانید که فلوید در حال حاضر مجرد است، اما سابقه ازدواج‌ های کوتاه‌ مدت زیادی داشته است که حاصل آن‌ ها چهار فرزند به نام‌ های کورون، زئون، آیانا و جیرا می باشد.

تعداد بازی های Floy Mayweather

فلوید در طول زندگی حرفه ایی خود، 49 بار مسابقه داده است که هر 49 تای آن ها را برده است و هیچ باختی در کارنامه ی خود ندارد. او 26 بار با نام اوت برده است و در مسابقه ی آخر با گرگوری توانست رکورد 50 بازی خود را ثبت کند و آن هم بدون شکست.

شدید ترین مصدومیت فلوید می ودر چه بود؟

شدید ترین مصدومیت فلوید می ودر چه بود؟

این فایتر معروف تا به اکنون مبارزات بسیار زیادی داشته است که در برخی از این مبارزات به دلیل ضرباتی که به بدنش وارد شده مصدوم شده است. اما با این حال مدتی قبل فلوید می ودر با یکی از فایتر های آمریکایی به مبارزه پرداخت که در این مبارزه دست چپ او به شدت آسیب دید.

تعداد ناک اوت های این مبارز

فلوید یکی از برترین و موفق‌ ترین مبارزان در سراسر دنیا به شمار می‌ رود که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد. حال اگر شما هم از طرفداران این فایتر معروف هستید و تمایل دارید تا در رابطه با تعداد ناک اوت های این فایتر اطلاعات کاملی را به دست آورید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به ویکی پدیای او که در اینترنت موجود می‌ باشد مراجعه نمایید. البته همان طور که بیان شد او 26 بار در دوران حرفه ای خود حریف های خود را ناک اوت کرده است. یک بار نیز پس از بازنشستگی کانر مک گروگر را ناک اوت کرده که این موضوع باعث شده 27 ناک اوت در کارنامه خود داشته باشد.

سوالات متداول

  1. کدام بازی فلوید خبر ساز شد؟

    بازی او با گرگوری به دلیل اینکه او بعد از بازنشستگی اعلام به بازی کرد.

  2. همسر فلوید کیست؟

    او تا اکنون ازدواج نکرده و با ملیسا و جوزی رابطه داشته است.

  3. چگونه می توانیم با زندگی این مبارز آشنا تر شویم؟

    در مقاله زندگینامه او به همراه تمام فعالیت های دوران حرفه ای که داشته برای شما گردآوری شده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید