سرنا امینی چند سال دارد؟ بررسی بیوگرافی سرنا بلاگر ایرانی

سرنا امینی، یکی از بلاگر های ایرانی بسیار معروف اینستاگرام می باشد که شهرت زیادی را به دست اورده است. او یک دختر دهه هفتادی می باشد که با فعالیت در اینستاگرام توانسته که محبوبیت زیادی به دست بیاورد. در این مقاله می خواهیم در مورد این دختر جوان و هنرمند و در مورد زندگینامه سرنا امینی اطلاعتی را به اشتراک بگذاریم.

بیوگرافی سرنا امینی

بیوگرافی سرنا امینی

شاید برای بسیاری از افراد این سوال پیش بیاید که سرنا امینی کیست؟ باید گفت که سرنا امینی یکی از واینر های جدید اینستاگرام می باشد که به وسیله استعدادش در طنز پردازی بسیار به شهرت رسیده است. این دختر هنرمند متولد بیست و هشتم دی سال هزارو سیصد و هفتاد و دو و در مشهد می باشد. وی یک کمدین بسیار با استعداد می باشد که شهرتش زبان زد کاربران اینستاگرام است.

او یک فرد تحصیل کرده است و تا مقاطع دانشگاهی نیز پیشرفت داشته است. او زمانی که پیج اینستاگرام خودش را تاسیس کرد ابتدا عکس های شخصی خود را در ان جا قرار می داد. بعد ها با کشف استعداد خودش در حوزه طنز به این نتیجه رسید که فعالیتی در اینستاگرام داشته باشد.

باید گفت که سرنا امینی متاهل می باشد و برخلاف قیافه اش که بسیار بیبی فیس می باشد، او ازدواج کرده است و صاحب فرزندی در دهه نود نیز می باشد. او در برخی از کلیپ هایش و هم چنین در برخی از لایو هایی که برگزار می کند از فرزندش نیز رونمایی کرده است.

از تعداد افراد خانواده وی اطلاعات دقیقی در دسترس نیست اما ان طور که از کلیپ های وی مشخص می باشد او دارای یک خواهر به نام سلین است که حتی گاهی عکس هایی را با او منتشر می کند. مادرش خانه دار است و پدرش نیز شغل ازاد دارد.

باید گفت که همسر سرنا در موفقیت وی نیز نقش داشته است چراکه بعضی از کلیپ هایش را با همسرش گرفته و این جنبه طنز کلیپ هایش را که همسرش در ان روسری سر کرده است بیشتر می کند.

او تنها در اینستاگرام فعالیت دارد و هیچ فعالیت دیگری در دیگر شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب ندارد. بعضی ها گمان می کنند که او قدی بسیار کوتاه دارد اما باید گفت که این گونه نمی باشد و او از قد و قامت خوبی برخوردار است و این به دلیل قرار گرفتن در چهار چوب تصویر است.

سرنا امینی ازدواج کرده است و فردی به نام دوست پسر در زندگی اش ندارد که گاهی بخواهد از وی اطلاعاتی منتشر کند و دارای حاشیه بشود. جالب است که با اینکه طرفداران زیادی دارد و دارای فالوور های زیادی است اما تا کنون کاری برای ایجاد حاشیه و یا بیشتر شدن فالوور هایش انجام نداده است و تمامی فالوور هایش وی را به دلیل کلیپ های بسیار جالبش دوست دارند.

کلیپ های طنز سرنا امینی همگی در فضای مجازی وجود دارد حتی برخی از کلیپ های او در اپارات نیز قابل دانلود و مشاهده می باشد. فیلم طنز سرنا امینی نیز در پیجش قابل مشاهده است.

او در بایو اینستاگرامش نوشته است که صفر تا صد کار کلیپ هایش به وسیله خودش انجام می شود. این گفته وی صحت دارد چرا که گاهی استوری هایی مبنی بر اینکه در حال تدوین ویدیو هایش می باشد نیز قرار می دهد.

او یک ذهن بسیار خلاق دارد که به وسیله ان اثارش را خلق می کند. هم چنین یک گریمور حرفه ای می باشد و برای ایجاد شخصیت های مختلف گریم های مختلفی را روی خودش پیاده می کند. از محبوب ترین شخصیت های خلق شده از سمت وی می توان به شخصیت اصغر اشاره کرد که دارای موی فرفری می باشد که گویا در کلیپ هایش کراش سرنا می باشد. هم چنین پدر و مادرش را در کلیپ هایش بسیار زیبا خلق کرده است که گویی ان ها دو نفر دیگر می باشند که به همراه سرنا در یک کلیپ بازی می کنند.

عکس های سرنا امینی

عکس های سرنا امینی در کجا قرار دارد؟

پیج های سرنا امینی بیشتر بر پایه کلیپ اداره می شود و بیشتر در ان ها کلیپ گذاشته می شود. ولی باید گفت که در ان ها نیز عکس هایی از او نیز وجود دارد. البته گمان ها بر این است که او بعد از انتشار کلیپ هایش عکس های خودش را از صفحه اش پاک کرده است و بیشتر به اپلود کلیپ روی اورده است. البته با سرچ کردن نام او در گوگل می توان عکس های او را مشاهده نمود.

دابسمش های این طنز پرداز چگونه است؟

سرنا امینی در کنار ساختن کلیپ های طنز یک دابسمش ساز حرفه ای می باشد. او بیشتر از اینکه اهنگ ها را دابسمش کند، از دیالوگ های افرادی که به ان ها علاقه دارد استفاده می کند. برای مثال یکی از شخصیت هایی که او به ان علاقه دارد فردین جهانشیری، طنز پرداز تربتی می باشد که با گذاشتن افکتی از اسنپ چت که دهان بزرگی دارد، بعضی از مسائل را به لهجه تربتی غلیظ بیان می کند و واقعا خنده دار است.

از دیگر شخصیت های محبوب سرنا امینی، کاراکتر مزاحم در برنامه خندوانه است که شخصی در قالب مزاحم تلفنی که رامبد جوان را خانومی صدا می زند، این مجری را اذیت می کند. سرنا امینی نیز از با استفاده از این شخصیت دابسمش های زیادی درست کرده است.

و یکی دیگر از کاراکتر های بانمکی که وی از او در ساخت دابسمش استفاده کرده است، نقش خانم شیرزاد در سریال ساختمان پزشکان است و سرنا امینی با زیبایی هرچه تمام تر دابسمش این کاراکتر را اجرا کرده است. کلیپ های سرنا امینی در پیج او موجود می باشد.

اینستاگرام سرنا امینی چند فالوور دارد؟

سرنا امینی در اغاز فعالیت خود ابتدا دارای فالوور های کمی بود. بعد از اینکه کم کم ویدیو های خود را منتشر کرد کم کم تعداد فالوور های وی بالا رفت. او در دی ماه نود و نه گفت که از خدا خواسته که حدود صد هزار فالوور داشته باشد اما اکنون او نزدیک به سه میلیون فالوور دارد. فالوور های امینی همگی واقعی می باشند و هیچ کدام فیک نیستند. این را می توان از بازدید های چهار میلیونی که کلیپ هایش می خورد فهمید.

هم چنین این شخصیت انقدر محبوب می باشد که برای حمایت از او فن پیج های زیادی را زده اند. این فن پیج ها همگی برای حمایت از سرنا امینی فعالیت می کنند.

خود سرنا امینی نیز در اینستاگرامش اعلام می کند که با تگ کردن در استوری های خودتان و اشتراک ویدیو های وی، از چندین پیج در صفحه اش حمایت می کند. هم چنین او با کار تبلیغات در امد بسیار خوبی را به دست می اورد. وی برای گذاشتن تبلیغات نیز کلیپ های جداگانه تنظیم می کند که خود این کلیپ ها نیز با برداشتن تیکه تبلیغات می تواند یک کلیپ طنز باشد.

در امد وی از تبلیغات بسیار بالا بوده است و هم چنین پیشنهاد های مختلفی برای فروختن پیج وی وجود داشته است. مثلا بعضی از افراد با دادن پیشنهاد های میلیاردی قصد بر خرید پیج را داشته اند که سرنا هیچ وقت حاضر به فروش پیج خود نشده است. برای بررسی دقیق تر می توانید به اینستاگرام سرنا امینی مراجعه کنید.

اینستاگرام سرنا امینی

همسر این واینر اینستاگرام کیست؟

همانطور که گفته شد سرنا امینی متاهل است و ازدواج کرده است. اطلاعت زیادی از این که نام همسرش چیست و یا هیچ بیوگرافی دقیقی از این فرد برای منتشر شدن در دسترس نمی باشد. فقط در بعضی از کلیپ های سرنا او را همراهی کرده است.

باید گفت که همسر او نیز یک شخص پایه در ساخت دابسمش های او می باشد و در ساخت دابسمش از یکی از کلیپ های فردین جهانشیری بسیار زیبا عمل کرده است. او نیز مانند سرنا یک طنز پرداز عالی می باشد که خود وی نیز پتانسیل تبدیل شدن به یک چهره اینستاگرامی را دارد. هم چنین او با کار کردن در این سبک از فعالیت سرنا هیچ مشکلی ندارد و او را یاری و کمک نیز می کند.

سرنا امینی چند سال دارد؟

سرنا امینی متولد سال هفتاد و دو می باشد و هم اکنون باید بیست و هشت سال سن داشته باشد. اما این سن به هیچ وجه به صورت او نمی خورد چرا که وی چهره ای کاملا بچه گانه دارد و اگر کسی اطلاعی از سنش نداشته باشد می گوید که او تقریبا هجده یا بیست سال سن دارد.

سوالات متداول

سرنا امینی کیست؟

او یک کمدین و طنز پرداز و یک واینر اینستگرامی است که به وسیله اپلود کلیپ های طنز و ساخته دست خود در اینستاگرام فعالیت می کند.

سرنا امینی متولد چه سالی است و چند سال سن دارد؟

او متولد سال هزارو سیصد و هفتاد و دو می باشد و هم اکنون بیست و هشت سال سن دارد.

شخصیت های محبوب او برای ساخت دابسمش های مختلف چه کسانی هستند؟

شخصیت های او برای ساختن دابسمش های مختلف، خانم شیرزاد در سریال ساختمان پزشکان، کاراکتر خانومی در برنامه خندوانه که یک مزاحم تلفنی می باشد و هم چنین فردین جهانشیری که خودش یک طنز پرداز اینستاگرام است.

همسر سرنا امینی کیست و ایا دوست پسر دارد؟

هیچ اطلاعاتی در مورد همسر سرنا امینی موجود نمی باشد و فقط چهره وی در چند ویدیو و کلیپ های وی دیده شده است. هم چنین او ازدواج کرده است و تا کنون دوست پسر نداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید