سروش هیچکس پدر رپ فارس است؟ بررسی حواشی زن هیچکس و تتلو

سروش هیچکس از خوانندگان پیشگام در سبک رپ فارسی می باشد. شهرت این خواننده تنها به کشور ایران محدود نیست. بلکه او از رپر هایی است که در سراسر جهان شناخته شده است.

او را به عنوان نخستین چهره ای می شناسند که در کشور ایران موسیقی سبک هیپ هاپ را، راه اندازی کرد. از این رو، لقب پدر رپ فارسی را برایش در نظر گرفته اند. در ادامه با این چهره شناخته شده بیشتر آشنا خواهید شد.

سروش هیچکس کیست؟

سروش هیچکس کیست؟

موسیقی رپ تاریخچه گسترده ای در کل جهان دارد. اما قدمت این موسیقی در کشور ایران چندان طولانی مدت نیست. این موسیقی در ابتدا با مخالفت های شدیدی رو به رو شد. زیرا که سبک نت ها و بیت های این موسیقی با دیگر موسیقی هایی که در ایران رایج بود، کاملا تفاوت داشت. این موسیقی ناشناخته از همان ابتدا به یک موسیقی غیر مجاز تبدیل شد و خوانندگانی که در این سبک فعالیت کردند، دستگیر شدند. با این وجود رپر های زیادی به صورت زیر زمینی فعالیت خود را ادامه دادند.

یکی از این خوانندگان فعال زیر زمینی فارسی زبان، سروش هیچکس می باشد. این چهره فعالیت های رپری خود را از ابتدا سال ۱۳۸۰ آغاز کرد. این طور که او در مصاحبه هایش عنوان می کند، به هیچ عنوان در ابتدا راه موفق نبوده و سختی های زیادی را برای رسیدن به جایگاه کنونی اش متحمل شده است. نام او هم اکنون در لیست رپر های نسل اول قرار دارد و از پر طرفدار ترین رپر های فارسی زبان به حساب می آید.

بیوگرافی سروش هیچکس

بیوگرافی سروش هیچکس

سروش لشکری خواننده سبک رپ فارسی به طور دقیق در نوزدهمین روز اردیبهشت ماه ۱۳۶۴ متولد شد. محل زادگاه این چهره محبوب، تهران می باشد. او به دلیل علاقه اش به موسیقی، وارد زمینه خوانندگی شد و در کنار این فعالیت، به عنوان یک ترانه نویس موسیقی های رپ نیز شناخته می شود. فعالیت او در موسیقی به دو بخش کلی تقسیم می شود. بخش اول زمانی بود که او مشغول به خواندن موسیقی های انگلیسی شد. در سال ۱۳۷۹ بود که سروش لشکری ترانه هایی با زبان انگلیسی را منتشر کرد. او تا دو یا سه بعد نیز همچنان مشغول به خواندن ترانه های انگلیسی زبان بود. اما متاسفانه از موسیقی های او استقبال نشد و سرانجام سروش لشکری این سبک را رها کرد. او دست از تلاش برنداشت و تصمیم گرفت فعالیت خود را در زمینه رپ به سرانجام برساند.

در سال ۱۳۸۲، او نخستین موسیقی رپ خود را منتشر کرد. وی سعی کرد تا با مخالفت های شدیدی که موسیقی رپ را محدود می کرد، کنار بیاید و سبک خودش را خلق کند. با تلاش های فراوان و مستمر، توانست نام خود را به عنوان یک رپر ایرانی بر سر زبان ها جاری سازد. کم کم سبک این خواننده مورد استقبال قرار گرفت و طرفداران موسیقی رپ را افزایش داد. به گونه ای که او را پدر رپ فارسی می دانند. تغییرات مثبتی که او در این سبک پدید آورد، موجب شد تا این لقب را برای سروش لشکری مناسب بدانند. وی در سال های نخستین مشهوریت، گروه ۰۲۱ را به وجود آورد ‌که از محبوب ترین گروه های موسیقی رپ فارسی آن زمان بود.

عکس های سروش هیچکس

عکس های سروش هیچکس

این خواننده شهرت زیادی که در میان رپ دوستان دارد. از این رو طرفداران او، به دنبال تصاویر و عکس هایش می گردند. تصاویر سروش هیچکس در اینترنت مشاهده می شود. اما در اینستاگرام سروش هیچکس می توانید تصاویر بیشتر و با کیفیت تری را مشاهده کنید. طرفداران این خواننده، صدا خشن او را نقطه قوتی در موسیقی هایش می دانند. به همین دلیل است که طرفداران این رپر محبوب به صورت روزانه افزایش می یابد. او در پیج اینستاگرام خود به آدرس hichkasofficial تصاویر خود و کاور موزیک هایش را منتشر می کند.

آهنگ های سروش هیچکس

سروش لشکری قدرتمند ترین رپری است که در ایران فعالیت های خود را آغاز کرد. ترک های منتشر شده از او، از نظر محتوا و بیت ها هم مانندی ندارد. از این رو اگر از علاقه مندان موسیقی رپ هستید، قطعا با ترک های فوق العاده او آشنایی دارید. در ادامه ترک هایی را معرفی خواهیم کرد که در سال های فعالیت این چهره، به عنوان برترین ترک های او شناخته شده اند.

آهنگ اینجا تهرانه

هیچکس اینجا تهرانه را در همان سال های نخست فعالیت خود منتشر کرد. این آهنگ مضمونی اجتماعی دارد و توانست به یکی از محبوب ترین ترک ها در نزد طرفداران این خواننده تبدیل شود. با این که مدت زمانی نسبتا طولانی از انتشار این ترک گذشته، اما همچنان این آهنگ در پلی لیست رپ دوستان وجود دارد.

آهنگ سرباز

ترک سرباز از دیگر ترک های به یاد ماندنی این خواننده می باشد. سرباز نیز از ترک های به نسبت قدیمی این خواننده می باشد. محتوا این آهنگ سیاسی و اجتماعی است و در مورد مشکلات سربازان ایرانی صحبت می کند. هیچکس سرباز را با استفاده از بیت های خاص خود به یکی از ماندگار ترین ترک های خود تبدیل کرده است. این آهنگ با نام “ما یه مشت سربازیم” نیز شناخته می شود و در سال ۲۰۰۸ در دسترس قرار گرفت.

آهنگ حاجی فیروز

هیچکس حاجی فیروز را در روز های پایانی سال ۲۰۱۵ منتشر کرد. همان طور که از نام این ترک مشخص است، در مورد شب عید و مشکلات مالی است که خانواده ها با آن دست و پنجه نرم می کنند. این سینگل ترک به دلیل محتوا خاصش بسیار مشهور و محبوب شد.

آهنگ اختلاف

هنگامی که نام سروش هیچکس به میان می آید، یاد و نام آهنگ اختلاف در ذهن ها پدید می شود. این ترک شناخته شده ترین ترک این خواننده است که شهرتش حتی به کشور های خارج از ایران نیز رسید. هیچکس اختلاف را یک ترکی سیاسی می داند که در مورد فاصله طبقاتی جامعه ایران سخن می گوید. اختلاف اصلی ترین ترک از آلبوم جنگل آسفالت است که موجب شد محبوبیت خواننده آن چندین برابر شود. ویدئو کلیپ این موزیک نیز مربوط به فیلم “هیچکس از گربه های ایرانی خبر نداره” می باشد. لازم به ذکر است که هیچکس مدت کوتاهی را به دلیل انتشار این ترک در زندان گذراند.

آهنگ تو کجا بودی

هیچکس تو کجا بودی را به عنوان یکی از جدید ترین و جذاب ترین ترک های خود معرفی می کند. این آهنگ در سال ۲۰۲۰ و در ژانر هیپ هاپ منتشر شد. تو کجا بودی نیز مانند سایر ترک های این چهره، محتوایی اجتماعی دارد و مربوط به آلبوم مجاز این خواننده می باشد. هیچکس پس از سکوت های طولانی در برابر افرادی که او را دیس کرده بودند، تو کجا بودی را منتشر کرد و علاوه بر جواب دندان شکنی که به رقیبان خود داد، طرفدارانش را با مشکلات زندگی اش آشنا کرد.

آهنگ یه روز خوب میاد

“یه روز خوب میاد” ترکی است که یاد و خاطره غم انگیز انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ ایران را زنده می کند. هیچکس یه روز خوب میاد را در شرایطی منتشر کرد که اوضاع ایران به دلیل مسائل سیاسی آن سال، بسیار متشنج بود. در این آهنگ با این که در مورد امید به آینده و روز های صلح و دوستی سخن گفته شده، اما غم خاصی در آن موج می زند. تاریخ انتشار این ترک به سال ۲۰۱۰ باز می گردد و هم اکنون نیز نامش در میان برترین آهنگ های تاریخ رپ فارسی به چشم می خورد.

آهنگ من اگه تو نباشی

هیچکس من اگه تو نباشی را با محتوایی عاشقانه خلق کرد. این ترک یکی از نخستین آثار عاشقانه این خواننده می باشد. زیرا که سروش لشکری اغلب در سبک های سیاسی و اجتماعی فعالیت می کند و کم پیش می آید که محتوا آهنگش عاشقانه باشد. از این رو این ترک عاشقانه، سبکی متفاوت از او بود و موجب شد که طرفدارانش نگاه گسترده تری به فعالیت های او داشته باشند. این آهنگ در سال ۲۰۱۲ در دسترس علاقه مندان موسیقی رپ قرار گرفت.

آهنگ جدول و رویا

در آلبوم مجاز از این خواننده محبوب، ترک های قدرتمندی به چشم می خورد که ترک جدول و رویا یکی دیگر از ماندگار ترین های آن می باشد. جدول و رویا آهنگی پر از ابهام است که رپ دوستان را مشتاق شنیدن آن می کند. این ترک در سال ۲۰۲۰ منتشر شد و یکی از ماندگار ترین ترک های رپ فارسی در ژانر هیپ هاپ می باشد.

آهنگ قاصی منو دوست داشت

آهنگ قاضی منو دوست داشت از دیگر ترک های هیچکس است که به یکی از بزرگ ترین مشکلات جامعه ایران اشاره دارد. محتوا این آهنگ در مورد محدودیت های زنان در ایران سخن می گوید و به صورت داستان گونه بیان شده است. در این ترک، خانمی در مقابل قاضی از مشکلات و سختی های زندگی اش می گوید. این ترک نقش موثری در آگاهی جامعه نسبت به محرومیت بانوان در ایران داشت. از این رو یکی از محبوب ترین ترک های منتشر شده توسط این خواننده، نام گرفته است. این ترک نیز در سال ۲۰۲۰ و از طریق آلبوم مجاز، در دسترس رپ دوستان قرار گرفت.

آهنگ خلافکارای اصلی

از دیگر ترک های سیاسی و اجتماعی این خواننده فارسی زبان می توان به ترک خلافکارای اصلی اشاره کرد. متن خاص این ترک به عنوان مکملی در کنار صدا و بیت خاص هیچکس عمل کرده و موجب خلق این ترک ماندگار، شده است. این ترک از دیگر ترک های آلبوم مجاز است که در سال ۲۰۲۰ انتشار یافت.

ماجرا پست و استوری سروش هیچکس در مورد انتخابات چه بود؟

ماجرا پست و استوری سروش هیچکس در مورد انتخابات چه بود؟

سروش لشکری در اکثر ترک های خود در مورد سیاست و مشکلات اجتماعی به صحبت پرداخته است. شاید بتوان گفت دلیل اصلی محبوبیت این چهره نیز، همین امر باشد. زیرا که در نظر طرفداران او یک خواننده مردمی است و نسبت به جامعه و مشکلات ایران بی تفاوت گذر نمی کند. از این رو بسیاری از طرفداران موسیقی رپ از او حمایت می کنند و وی را الگو خود قرار داده اند. در سال ۱۳۹۶، ایران درگیر انتخابات ریاست جمهوری بود و رقابت تنگاتنگی میان آقایان رئیسی و روحانی، کاندیدا های ریاست جمهوری، به وجود آمده بود.

در آن سال ها امیر تتلو خود را حامی رئیسی معرفی کرد و بسیار جنجال برانگیز شد. هیچکس نیز با انتشار استوری ها و پست های مخصوصی حمایت خود را از روحانی آشکار ساخت و از طرفدارانش خواست تا با رای ندادن، ترامپ دیگری را به قدرت نرسانند. از این رو اختلافی میان او و تتلو و همچنین طرفدارانشان شکل گرفت و موجب ایجاد حاشیه ها و جنجال هایی شد.

زن سروش هیچکس کیست؟

زن سروش هیچکس کیست؟

همان طور که ذکر شد این خواننده از محبوب ترین رپر های ایرانی است. از این رو کنجکاوی در مورد زندگی شخصی این چهره از سمت طرفدارانش، به وضوح دیده می شود. او در پیج خود عکس های زیادی در مورد همسر و زندگی مشترکش منتشر نمی کند. اما طبق بررسی های انجام شده هویت همسر او فاش شد. آزاده اکبری، وکیل پایه یک دادگستری و فعال حقوق زنان، به عنوان همسر این رپر مشهور شناخته می شود. وی یکی از موفق ترین کارآفرینان ایرانی نیز به حساب می آید.

او تحصیلات خود را در دانشگاه استرالیا به پایان رساند. یکی از فعالیت های او، مدیریت شرکت Lync Media Group می باشد. این شرکت در سال ۱۳۹۵ راه اندازی شد و افراد زیادی در آن مشغول به کار هستند. وی در سال های اخیر با امیر تتلو درگیر شد. دلیل این امر نیز این بود که تتلو با دختران ۱۴ ساله رابطه برقرار کرده بود و آزاده اکبری به دلیل فعالیت های حمایتی از زنان ایرانی، با این عمل تتلو به مخالفت پرداخت. درگیری او با تتلو حواشی هایی را برای آن ها ایجاد کرد.

آلبوم های سروش هیچکس

آلبوم های سروش هیچکس

این خواننده در سال های فعالیت خود، آلبوم های ماندگاری را منتشر کرده است که هر کدام از آن ها در ایجاد موسیقی رپ امروزی تاثیر ویژه ای داشته اند. در ادامه مشهور ترین آلبوم های این خواننده را معرفی خواهیم کرد.

آلبوم مجاز

آلبوم مجاز را می توان جدید ترین آلبومی دانست که توسط این خواننده در دسترس قرار گرفته است. این آلبوم همچنین قدرتمند ترین اثری است که تا کنون توسط هیچکس منتشر شده و ترک های فوق العاده ای در این آلبوم حضور دارند. این آلبوم در سال 2020 بر روی اسپاتیفای سروش هیچکس قرار گرفت و می توان آن را کامل ترین آلبوم هیچکس از نظر محتوا و بیت دانست.

آلبوم جنگل آسفالت

نخستین آلبومی که موجب شد هیچکس به جامعه هنری رپ شناسانده شود، آلبوم جنگل آسفالت او بود. محتوا تمامی ترک های این آلبوم سیاسی و اجتماعی است و لازم به ذکر است که ترک اختلاف، مربوط به این آلبوم می باشد. جنگل آسفالت در سال ۱۳۸۵ در دسترس قرار گرفت و تاثیر بسزایی در مشهوریت این خواننده رپ داشته است. سروش هیچکس در سند کلود این آلبوم را به طور کامل قرار داده است و می توانید به طور کاملا رایگان این آلبوم ماندگار را بشنوید.

آلبوم انجام وظیفه

پس از این که رپ دوستان از آلبوم جنگل آسفالت به صورت ویژه استقبال کردند، هیچکس ترغیب شد تا دومین آلبوم خود را نیز منتشر کند. انجام وظیفه به عنوام دومین آلبوم این خواننده شناخته می شود که در سال ۱۳۸۹ انتشار یافته است. آهنگسازی ترک های این آلبوم، اثری از مهدیار آقا جانی است.

آلبوم های سروش هیچکس

آهنگ جدید هیچکس چیست؟

جدید ترین اثر این خواننده محبوب را می توان ترک های آلبوم مجاز او دانست. این آلبوم در سال ۲۰۲۰ انتشار یافت و ترک های دستاشو مشت کرده، چرا نمی میری، رسوا و … از جدید ترین ترک های این آلبوم به حساب می آیند. علاوه بر این آلبوم، سینگل ترک اون مثل داداشم بود هیچکس را نیز می توان به عنوان جدید ترین ترک سروش لشکری نام برد. برای دانلود این ترک ها می توانید به سایت های معتبر مراجعه نمایید.

قیمت NFT آلبوم هیچکس چقدر است؟

توکن های NFT جدید ترین رمز ارز هایی است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند. این توکن ها قابلیت تعویض ندارد و امروزه اکثر هنرمندان و خوانندگان، کاور آلبوم های خود را به صورت توکن های NFT به مزایده می گذارند. هیچکس نیز در اینستاگرام خود، فروش کاور آلبوم های خود به صورت NFT را اعلام کرد. او در ابتدا کاور آلبوم مجاز خود را به فروش رساند و توانست مبلغی حدود ۲۰۰ میلیون تومان که برابر با ۴ اتر بود، را کسب نماید. این استقبال شدید از کاور آلبوم مجاز، هیچکس را ترغیب کرد تا کاور آلبوم جنگل آسفالت را به مزایده بگذارد. این کاور نیز به صورت NFT به فروش رفت و مبلغی حدود ۴۰۰ هزار دلار را به ارمغان آورد.

چه کسی کاور آلبوم هیچکس را خریداری کرد؟

چه کسی کاور آلبوم هیچکس را خریداری کرد؟

هیچکس، تا کنون کاور دو آلبوم مشهور خود را به فروش رسانده است. فروش آلبوم مجاز حواشی های بسیاری به همراه داشت و طراح آن اعلام کرد که بدون اجازه از او، این آلبوم فروخته شده است و پس از مدتی این توکن از روی پلتفرم اوپن سی حذف شد. اما فروش NFT آلبوم جنگل آسفالت بدون حاشیه بود و خریدار آن بنیاد 3FMusic ذکر شده است.

ماجرای هیچکس و پیشرو چه بود؟

سروش لشکری تا کنون با خواننده بسیاری در زمینه رپ فعالیت داشته است که یکی از آن ها رضا پیشرو می باشد. این خواننده در اوایل فعالیت های هیچکس، به عنوان دوست او معرفی شد. اما پس از مدتی بین این دو چهره اختلاف و مشکلاتی پیش آمد. هیچکس با انتشار ترک رفاقت تعطیله، پایان دوستی و همکاری خود با پیشرو را اعلام کرد.

ماجرای هیچکس و مونتیگو چه بود؟

ماجرای هیچکس و مونتیگو چه بود؟

بیشتر درگیری هایی که در میان رپر ها به چشم می خورد، در مورد دیس کردن آن ها می باشد. مونتیگو یکی از رپر های شناخته شده دنیا رپ می باشد که مدیریت سایت های شرط بندی را به عهده دارد. او برای مدیریت و راه اندازی سایت های شرط بندی خود، با هیچکس به صحبت پرداخت و از او خواست تا در این امر با او همکاری کند. اما هیچکس خواسته او را نپذیرفت. پس آن مونتیگو در پیج خود کاور آهنگی به نام اختلاف عقاید را منتشر کرد و پیج هیچکس را تگ نمود تا از این طریق پاسخی به مخالفت های سروش لشکری داده باشد. برای بررسی دقیق تر از درگیری مونتیگو و هیچکس می توانید از این لینک کمک بگیرید.

هیچکس کجاست؟

این خواننده دو سال اولیه زندگی خود را به همراه خانواده اش، ساکن آلمان بود. پس از آن خانواده او به ایران بازگشتند. سروش تا ۲۱ سالگی خود که مصادف با انتشار نخستین آلبومش بود، در ایران سکونت داشت. اما به دلیل این که موسیقی رپ در ایران آینده ای ندارد، وی مجبور شد که به بریتانیا مهاجرت نماید. وی هم اکنون ساکن لندن است و به همراه همسر خود زندگی آرامی را تجربه می کند.

حاشیه های هیچکس در چه موردی است؟

حاشیه های هیچکس در چه موردی است؟

این خواننده یکی از خواننده های پر حاشیه دنیا رپ می باشد. او مسیر طولانی و سختی را برای رسیدن به موفقیت طی کرده و از ادبیات مخصوصی در آهنگ هایش استفاده می کند. این سبک او، موجب شد تا دیس های فراوانی برای او ایجاد شود. به تبع آن ها، سروش هیچکس نیز دیس بک هایی را منتشر کرد و در این میان درگیری ها و حاشیه هایی ایجاد شد.

درآمد هیچکس از چه طریقی می باشد؟

رپر ها اغلب از طریق فروش آلبوم های خود کسب درآمد می کنند. اما هیچکس به دلیل این که ساکن لندن است، می تواند کنسرت های بی شماری را برگزار نماید. در حال حاضر او به صورت ماهانه حدود ۵۰۰ میلیون درآمد خالص دارد. هیچکس جدید ترین کسب درآمد خود را فروش NFT های کاور آلبوم هایش می داند. برای بررسی دقیق تر از درآمد رپر ها می توانید از این لینک کمک بگیرید.

خالق گروه ملتفت چه کسی بود؟

خالق گروه ملتفت چه کسی بود؟

در سال ۱۳۹۰، هیچکس گروهی را تشکیل داد که به عنوان یک خانواده هنری به حساب می آید و از رپر های قدرتمندی تشکیل شده است. گروه ملتفت توسط سروش لشکری مدیریت می شود و مهدیار آقاجانی، آهنگساز رسمی این گروه می باشد. از اشکان فدایی، علی قاف و داریوش می توان به عنوان دیگر خوانندگان رسمی این گروه نام برد. می توانید اطلاعیه های اهنگ هیچکس و این گروه را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

سوالات متداول

سروش لشکری نام اصلی کدام رپر است؟

این نام، نام اصلی هیچکس می باشد.

کدام ترک هیچکس به شهرت جهانی رسید؟

ترک اختلاف که مربوط به آلبوم جنگل آسفالت می باشد.

هیچکس ساکن کجاست؟

وی هم اکنون در لندن زندگی می کند.

همسر هیچکس کیست؟

آزاده اکبری همسر این خواننده است که در زمینه حقوق زنان فعالیت دارد و وکیل پایه یک دادگستری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید