کراش یعنی چه؟ بررسی راه های پیدا کردن کراش مناسب با علایق شما

در این مقاله تصمیم داریم پیرامون مفهوم کراش و اینکه کراش یعنی چه صحبت نماییم و اطلاعات جامع و کاملی در این زمینه در اختیارتان بگذاریم. با توجه به آن که امروزه فضای مجازی نقش بسیار زیادی در رواج دادن مفاهیم و عبارات جدید در دنیای حقیقی دارد، این مفهوم و عبارت نیز ساخته و رواج پیدا کرده در فضای مجازی می باشد. با توجه به همین موضوع در این مقاله ما قصد داریم این مفهوم را توضیح دهیم تا بتوانید به خوبی فرق رل با کراش را تشخیص بدهید.

کراش یعنی چه؟

کراش یعنی چه؟

پیگیری معنی مفاهیم و عباراتی مانند کراش یابی یعنی چه؟ و یا کراش زدن یعنی چه؟ همه باعث شده تا سایت های زیادی به توضیح این مفاهیم برآیند و به سوالات این چنینی پاسخ بدهند. اما دیگر واژه کراش مانند گذشته اصالت ندارد و آنقدر مورد استفاده قرار گرفته است که در هر موقعیت و مکان و زمانی کاربرد پیدا کرده است. برای مثال در گذشته واژه عشق و دوست داشتن اصالت و حرمت زیادی داشته است اما امروزه دیگر مانند گذشته مورد کاربرد قرار نمی‌گیرد.

واژه کراش نیز همانند واژه عشق از حرمت و اصالت کمتری امروزه برخوردار شده است. اما به هر حال واژه کراش یعنی عاشق شدن و یا حس و علاقه داشتن به کسی به طور پنهانی زمانی که نمی توانیم آن حس را به صورت مستقیم به آن فرد بگوییم. وقتی به کسی می گوییم روت کراش دارم یعنی به تو نظر دارم و از تو خوشم می آید اما این واژه تا حد زیادی با معنی عاشقی متفاوت است و تفاوت آن در میزان شدت و میزان علاقه می باشد.

روت کراش دارم یعنی چه

روت کراش دارم یعنی چه

کراش عشقی و کراش عاطفی به صورت دلبستگی و علاقه از راه دور و غیر مستقیم می باشد. یعنی افراد نمی توانند احساسات خود را به یکدیگر بگویند و به صورت پنهانی به یکدیگر عشق می ورزند. کراش داشتن مخصوص یک نوع جنس و یا موقعیت خاص نمی باشد و همه افراد می توانند روی یکدیگر کراش داشته باشند. این می تواند مخصوص افراد معروف و سلبریتی و یا افراد عادی باشد و افراد می‌توانند روی اجسام نیز کراش داشته باشند و این تنها مخصوص به انسان‌ها نیست. البته این احساس تنها زمانی کراش نامیده می‌ شود که پنهانی باشد و افراد حس خود را به یکدیگر نگفته باشند.

کراش می تواند مخصوص افرادی باشد که شیفته شخصیت یکدیگر شده‌ اند و یا از ظاهر فردی خوششان آمده باشد و تنها این احساس متعلق به آنها باشد و آنها از دو طرفه بودن این احساس باخبر نباشند. به خاطر همین است که آنها ترس ابراز عشق و ابراز کراش به یکدیگر را دارند. البته کراش می‌ تواند بسیار موقتی باشد و افراد چه بر روی یک نفر و چه ده ها نفر کراش داشته باشند و این موضوع تعلق به یک نفر خاص نداشته باشد.

توجهه داشته باشید که جمله روت کراش دارم مخصوصا هیچ چنسیت خاصی نیست چرا که هم کراش پسر داریم و هم کراش دختر که ما هر دو مورد را برایتان با دقت بالایی مورد بررسی قرار داده ایم.

معنی کراش در مجازی

شبکه های اجتماعی اولین محیطی بودند که مفهوم کراش را میان مزدم رواج دادند و باعث ترویج این کلمه و عبارت شدند و هم اکنون نیز همه افراد به صورت کم و بیش معنی این عبارت را می دانند. می توان گفت که توییتر اولین شبکه اجتماعی است که واژه کراش را رواج داده است.

معنی کراش

سلبریتی کراش چیست

رل و کراش می‌ توانند در پی هم معنا پیدا کنند. یعنی زمانی که شما بر روی فردی کراش می زنید و به آن فرد از حستان می گویید، بعد از آن در صورتی که این احساس دوطرفه باشد می توانید با یکدیگر رل بزنید و وارد رابطه بشوید. اگر کراش بیش از حد آتشین و زیاد باشد، آنگاه به رابطه های عاشقانه منتهی می‌ شود. یعنی افراد حس خود را به یکدیگر می گویند و وارد روابط عاشقانه و احساسی و عاطفی می شوند.

کراش زدن بر روی سلبریتی ها بیشتر کراش هیجانی می باشد. یعنی از ظاهر و موقعیت یک نفر خوشتان بیاید و در نگاه اول جذب او بشوید و به خصوصیات ظاهری و زیبایی او توجه زیادی پیدا کنید و در این حالت شما هیچ شناختی از آن فرد ندارید و در طول مدت ممکن است حس کراشتان از بین برود و بسیار سرد بشود. این احساس ممکن است تا مدت های طولانی نیز ادامه پیدا کند و با افراد باقی بماند.

کراش دارم یعنی چه؟

کراش دارم یعنی چه؟

این که شما روی کسی کراش داشته باشید، یعنی به صورت نا محسوسی به او عشق و علاقه می‌ ورزید و آرزو دارید که بتوانید توجهی را از جانب معشوق خود دریافت کنید و مطمئن شوید که او نیز به شما حس و علاقه دارد. حس کراش حس عشقی مخفیانه می باشد و اگر شما تنها بر روی یک نفر کراش داشته باشید، یعنی با گذشت زمان می توانید به این باور برسید که عاشق شده اید و احساس دوست داشتن بسیار زیادی به آن شخص دارید. اما تا زمانی که این احساس مخفی باقی بماند در مفهوم کراش خلاصه می شود.

کلمه کراش یعنی چه؟

برای انکه بدانیم کراش یعنی چه نی نی سایت منبع مطالعه مناسبی می باشد، زیرا جواب روت کراش دارم را گفته و توضیح داده که اگر دچار انواع کراش به خصوص عاشقانه شدید باید بدانیم که ممکن است به عشق منتهی بشود. یعنی کراش یک طرفه است و معشوق هیچ خبری از وجود این احساس ندارد و زمانی تبدیل به حس عشق می‌ شود که شما بتوانید احساس کراش خود را به آن فرد نیز بگویید.

مفهوم کراش به فارسی

کراش در فارسی به حالتی گفته می شود که افراد صرفاً به خاطر زیبایی ها و یا موقعیت فرد و یا اخلاق او بر روی فردی کراش دارند و به خاطر کاریزماتیک بودن آن فرد به او علاقه پیدا کرده اند. اگر این احساس از نوع دوستانه خارج بشود و به نوع عاطفی تبدیل بشود کراش عاشقانه نام می‌ گیرد. یعنی افراد مایل هستند که با یکدیگر آشنا بشوند و وارد رابطه عاشقانه و عاطفی بشوند و یا در آرزوی بودن با یکدیگر زندگی خود را پیش ببرند.

گرل کراش

گرل کراش

واژه کراش مربوط به مفهوم دوست داشتن و نظر داشتن به کسی است، اما گرل کراش نام فردی می باشد که در یکی از گروه های موسیقی کشور کره جنوبی در حال فعالیت است و هیچ ربطی به واژه کراش انگلیسی ندارد. گرل کراش ممکن است شباهت زیادی به واژه کراش انگلیسی داشته باشد اما در اینترنت، او دختری معرفی شده است که در کشور کره جنوبی زندگی می کند.

کراش به انگلیسی

کراش دختر به پسر هیچ تفاوتی با کراش پسر به دختر ندارد ولی می‌ توان گفت که کراش پسر به دختر بسیار آسان تر است زیرا هرگاه پسری بر روی دختری کراش بزند، می‌ تواند حس خود را به او بگوید و با او وارد رابطه بشود. اما کراش دختر به پسر سخت تر است و به سختی می تواند احساس خود را با پسری در میان بگذارد. کراش در انگلیسی به همچین موقعیتی گفته می‌ شود که فرد نسبت به ان نفر علاقه دارد اما نمی تواند حس خود را به او بگوید.

در ایران کراش یعنی چه؟

در ایران کراش یعنی چه؟

معنی کراش در ایران همانند معنی‌ کراش در خارج از کشور و یا در فضای مجازی، بیشتر برای علاقه به جنس مخالف و یا سلبریتی بیان می شود. البته در ایران کراش به سلبریتی ها بسیار مرسوم می باشد و سلبریتی ها به خاطر ظاهر جذاب و موقعیت اجتماعی خود همواره مورد توجه مردم قرار گرفته اند.

در خارج از کشور کراش یعنی چه؟

در خارج از کشور هم مانند ایران، کراش روی سلبریتی ها بسیار عادی و معمول می باشد. البته که در خارج از کشور، کراش زدن بر روی تمامی موارد حتی روی اجسام نیز مرسوم است. به هر حال این واژه معنای کلی دارد اما بیشتر برای جنس مخالف استفاده می شود.

برای شناخت کراش های معروف مرد که در خارج زندگی می کنند می توایند از این لینک کمک بگیرید.

در مجازی کراش یعنی چه؟

این‌که در مجازی کراش به چه معناست را می توان با فعالیت در توییتر و اینستاگرام متوجه شد. زیرا این دو شبکه مجازی از شبکه مجازی هایی می باشند که این کلمات و مفاهیم را رواج می دهند و با فعالیت در این شبکه‌ ها به راحتی می‌ توان متوجه معنای این عبارات شد.

در یوتیوب کراش یعنی چه؟

چه در یوتیوب و چه در اینستاگرام معنا و مفهوم کراش یکسان است و به معنا علاقه و میل داشتن به شخصی یا به اشیا و اجسامی می باشد. مفهوم عبارت و کلمه کراش از توییتر وارد دنیای حقیقی و دیگر شبکه های مجازی شده است و پیش از ان چنان مرسوم نبود و کسی ان را نشنیده بود.

در دنیای واقعی کراش یعنی چه؟

در دنیای حقیقی واژه کراش بیشتر به معنای علاقه داشتن به جنس مخالف است و زمانی کاربرد دارد که شخصی به طور پنهانی به فردی علاقه دارد و نمی تواند احساسات خود را با ان فرد به اشتراک بگذارد. در این مورد لازم ات نگاهی به کراش های جذاب در دنیایی واقعی بندازید.

هیت در کراش یعنی چه؟

به مرحله ای گفته می شود که افراد دیگر بر روی کسی کراش ندارند و به مرحله تنفر رسیده اند و دیگر علاقه‌ ای به آن شخص ندارند. این مرحله را نیز می توانیم در میان افرادی ببینیم که طرفدار سلبریتی و خواننده و بازیگر خاصی نمی باشند و به او تنفر نیز می ورزند.

درمان کراش شدنی است؟

برای درمان حس کراش بهترین راه این است که شما به مشاهده عکس ها و فیلم های فرد مورد نظرتان نپردازید و تمام عکس ها و فیلم هایی که از آن فرد در گوشی یا فضای مجازی در دست دارید، حذف نمایید تا کمترین میزان ارتباط را با او داشته باشید. بعد از این کار شما متوجه می شوید که به طور کامل آن فرد را فراموش کرده اید و تنها نیاز به گذشت زمان داشته اید.

سوالات متداول

 1. کراش چیست؟

  زمانی که فردی به فرد دیگر علاقه پیدا می کند و برایش دشوار است که از احساس و علاقه خود به آن فرد چیزی بگوید.

 2. کراش یعنی چه؟

  کراش مفهومی است که امروزه در فضای مجازی بسیار شنیده می‌ شود و به احساس میان دو فرد گفته می شود که ممکن است یک طرفه باشد و آن فرد فرد دیگر از وجود آن خبردار نباشد.

 3. در انگلیسی کراش یعنی چه؟

  مفهوم کراش در انگلیسی و در فارسی یکسان می باشد و به احساس و علاقه ای گفته می‌ شود که هنوز به مرحله عشق نرسیده است.

 4. کراش سلبریتی چیست؟

  کراش سلبریتی به احساسی گفته می‌ شود که افراد به سلبریتی ها و افراد مشهور پیدا می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید