کراش های تیک تاک در سال 2021 که بیشترین طرفدار را دارند

برای آشنایی با معنی کراش و لیست کراش های تیک تاک تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

شوگر ددی در تیک تاک

شوگر ددی در تیک تاک

از دیگر برنامه های مجازی که این روز ها افراد زیاد مخصوصا دختران و پسران جوان را به خود جذب کرده است برنامه تیک تاک می باشد، در این برنامه افراد موزیک یا مکالمه ای که در خود برنامه ذخیره شده یا مکالمه ای که خود دوست دارند را ذخیره می کنند و با آن لب می زنند یا به اصطلاح لب خوانی می کنند، چالش ها و کلیپ های زیادی از این برنامه امروزه در خود تیک تاک و اینستا منتشر شده است، مدتی بود دخترهای کم سن و سا به همراه دوست پسر ها یا نامزد خود که از لحاظ سنی از آن ها بسیار بزرگ تر بودند به حدی که هم سن و سال پدر و پدر بزرگ های آن ها بودند چالشی را ساختند و با هم می رقصیدند، جالب این جاست که این چالش ها بسیار باب شد و روزانه تعداد زیادی از این کلیپ ها منتشر می شد و افرادی هستند که در این نوع چالش بسیار مطرح می باشند.

شوگر مامی در تیک تاک

علاوه بر چالش هایی مانند چالش بوسیدن دوست صمیمی در تیک تاک و آپارات و هم چنین چالش لب گیری یهویی آپارات ، چالش هایی در بین پسر های کم سن و سال و نوجوان باب شد که به همراه شوگر مامی خود یعنی دوست دختر یا نامزده سن بالا خود کلیپ هایی در تیک تاک می ساختند و منتشر می کردند، این چالش ها شامل رقص یا عاشقانه های آن ها بود و آن ها خیلی از رابطه با یکدیگر راضی بودند، این نوع چالش هم نیز خیلی مورد پسند مردم بود و روز به روز به تعداد دنبال کننده های آن ها در تیک تاک و اینستا اضافه می شد.

کراش افراد معروف در تیک تاک

این نوع چالش های تیک تاک باعث شد کلاش تیک تاک هایی نیز به وجود بیاید، این بدان معناست که افراد معروف در تیک تاک که بسیار زیبا یا جذاب بودند موردهسنده افراد قرار بگیرند و افراد روی آن ها کراش بزنند یا به اصطلاح به نوعی عاشق آن ها شوند، اکنون چندین دختر کم سن و سال و پسر های آمریکایی نوجوان زیادی هستند که در این حوضه فعالیت می کنند، معمولا این پسر ها پوست سفید و مو های بور و چشم های رنگی و نوع پوشش خاصی دارند. در بین دختران فردی به نام بلا نیز بسیار مورده پسند همه می باشد. گاهی بعضی از این تیک تاکر ها با چالشی های مانند پوشیدن لباس های مختلف با موزیک خاص ویدئو هایی را منتشر می کنند.

آهنگ چالش تیک تاک

آهنگ چالش تیک تاک

برای ساخت چالش های تیک تاک و منتشر کردن آن ها در تیک تاک و اینستاگرام آهنگ های مختلفی وجود دارد و هر بار که یکی از این موزیک ها ترند می شود تمام افراد معروف در این صفحه های مجازی با آن ها چالش اجرا می کنند. معمولا آهنگ های این چالش ها آهنگ های شاد و ریتمیک مناسب رقص می باشد. البته گاهی هم به جای آهنگ ها مکالمه های حاوی طنز یا محتوای غمگین می باشد که یک تیک تاکر تنها کاری که باید بکند درست استفاده کردن از حالات دست و صورت است. این روز ها آهنگ های چالش تیک تاک آهنگ های به نام و مطرحی در کل دنیا هستند به گونه ای که اگر افراد اتفاقی این آهنگ ها را بشنوند چالش مخصوص آن را به یاد می آورند. به عنوان مثال چالش تیک تاک بوسه و لب نوعی آهنگ عاشقانه می باشد که این روز ها بسیار مطرح است.

اینستاگرام کارش های تی تاک

اینستاگرام که این چند سال در اوج خود قرار دارد ، افراد همیشه از هر شبکه مجازی برای بالا بردن تعداد دنبال کننده های خود استفاده می کنند، به عنوان مثال مهم ترین بحث در تیک تاک کراش هایی است که افراد روی سلبریتی های آن دارند، افراد مختلف ویدئو های این سلبریتی ها را تحت عنوان کراش دختر ها در تیک تاک و کراش پسر ها در تیک تاک منتشر می کنند، معمولا ویدئو ها شامل یک پسر یا چندین پسر یا یک دختر و چندین دختر در حال انجام چالش هستند و زیبایی ظاهری بسیاری دارند، معمولا این افراد کم سن و سال و معمولا نوجوان نیز می باشند. در ایران نیز افرادی در تیک تاک بسیار معروف می باشند و روز به روز هم به تعداد آن ها اضافه می شود. این موضوعات سرگرم کننده است اما به نوعی به افراد صدمه می زند، چرا که دختر ها و پسر هایی که مخاطبان این ویدئو ها هستند معمولا خود را با این افراد مقایسه می کنند و وقتی که احساس می کنند نمی توانند مانند آن ها باشند باعث سرخوردگی این افراد نوجوان می شود. از طرفی نیز این کراش زدن ها خود نیز به نوعی مخرب است، افرادی با سن کم به صورت مجازی عاشق فردی می شوند که تنها برای چند ثانیه در بهترین حالت خود مقابل دوربین قرار دارد اما می دانند که ارتباط با این افراد سخت است و باعث دل شکستگی آن ها می شود. تیک تاک هم نیز مانند دیگر فضا های مجازی سر گرم کننده است اما عواقب خود را دارد.

برای دنبال کردن کراش های اینستاگرام می توانید از این لینک کمک بگیرید.

عکس کراش های مشهور تیک تاک

با یک جستجو ساده در فضا های مجازی مختلف مانند گوگل یا اینستاگرام می توان به لیست عکس های این کراش های مشهور رسید، معمولا این کراش ها افرادی با صورت های عروسکی هستند، اندام مناسب دارند و به نوع پوشش خود بسیار اهمیت می دهند، این تصاویر معمولا افرادی هستند که میانگین جمعیت جهان آن ها را افراد زیبا می دانند. ، شاید با دیدن این افراد به دلیل سن کم باور نکنید که آن ها در آمد های میلیونی دریافت می کنند اما نکته مهم در این نوع حرفه این است که هدف تنها مطرح و مشهور شدن نیست بلکه این افراد بیزینس و تبلیغات خود را دارند. لازم به ذکر است که این تصاویر شامل افرادی است که فقط برای دقایقی جلوی دوربین قرار دارند و سعی دارند که بهترین خود باشند بنابراین خیلی مهم است که بدانیم آن ها نیز مانند ما زندگی میکنند با همان کلیشه هایی که ما در زندگی خود داریم بنا براین نباید افراد را از روی تصاویر قضاوت کرد و زندگی خود را با آن ها مقایسه کرد.

کراش های تیک تاک کره ای

کراش های تیک تاک کره ای

تیک تاک در بین افراد کره ای نیز محبوبیت بیشتری دارد و فعالیت بیشتری نیز نسبت به دیگر کشور ها در این فضا دارند، تیک تاک کره ای ها شامل چالش های هم را با موزیک یا چالش های دوستانه کمدی، چالش گریم و چالش موکبنگ می باشد. در چالش های هم را با موزیک آن ها یک رقص خاصی را اجرا می کنند یا تنها با آهنگ هم خوانی می کنند، در چالش های دوستانه نیز مسابقاتی طراحی می کنند، به عنوان مثال در دو طرف میز جایزه هایی را بر اساس ارزشی که دارند میگذارند و بر روی دستمال کاغذی جامی قرار می دهند که حاوی مایعات است، اکنون باید طوری با دستمال جام را جا به جا کنند که دستمال جدا نشود. در چالش گریم نیز افراد با رنگ ها و مواد آرایشی برای خود گریمی طراحی می کنند که به هم را آهنگ چالش از خود ویدئویی می سازند. در چالش موکبنگ نیز غذا های لذیذی را تهیه می کنند و دهان خود را نزدیک به میکروفن قرار می دهند تا صدای غذا اصلی ترین صدای ویدئو باشد و بعد از آن شروع به خوردن غذا می کنند. کره ای ها نیز برای چالش موکبنگ بیشتر از غذا های دریایی استفاده می کنند.

کراش های تیک تاک آمریکایی

در بین آمریکایی ها نیز کراش هایی در فضای تیک تاک وجود دارد که افراد بسیار جذاب با چالش های سکسی هستند. چالش هایی شامل بوسیدن یا دخترانی لباس های کاملا برهنه است، این دخترا اندام های بسیار جذابی دارند و با پوشیدن لباس های باز به این زیبایی اضافه می کنند و برای خود لایک و دنبال کننده جمع می کنند، پسر ها نیز با چالش های مد و فشن یا چالش حرکات و جمله های سکسی نیز در این فضا فعالیت می کنند. از دیگر چالش ها نیز می توان چالشی را نام برود که در آن با آهنگ مخصوصی حرکاتی را انجام می دادند و در لحظه بک گراند تصویر تغییر و به حالت غروب یا رنگ بنفش در می آمد و عکس هایی از آن ها در آن لحظه ثبت می شد. چالش های تیک تاک طی یک سال اخیر بسیار زیاد شد و افراد زیادی از آن برای بالا بردن دنبال کننده های خود در اینستاگرام استفاده کردند.

کراش های سکسی تیک تاک

افرادی مانند چارلی دی آملیو و بودن گری از معروف ترین های تیک تاک هستند. برای معروف بودن در تیک تاک علاوه بر خلاق بودن باید جذاب و سکسی نیز بود چرا که افراد در این فضا تنها با آهنگ ها و صحبت های ضبط شده لب خوانی می کنند یا چالشی را انجام می دهند در نتیجه چشم مخاطب به ظاهر آن ها است. این روز ها اینستاگرام پر شده از این کراش های سکسی و بعضا صفحه هایی نیز وجود دارند که در راستای انتشار ویدئو های این کراش ها فعالیت می کنند و چه بسا که تعداد دنبال کننده های میلیونی هم دارند. یعنی علاوه بر محبوبیت وخود این کراش ها و تعداد دنبال کننده های زیادی که در اینستاگرام و تیک تاک دارند، صفحه هایی هم که فن پیج آن ها هستند نیز بسیار مطرح هستند و یه زمینه خوبی برای جذب فالوور و تبلیغات است.

چالش های انجام شده توسط کراش های تیک تاک

چالش های انجام شده توسط کراش های تیک تاک

چالش های مختلفی در تیک تاک باب شد که شاید تعداد آن نزدیک به هزار چالش باشد، چالش هایی در راستای طنز یا طنز اجتماعی، چالش های در راستای قوی بودن و حمایت از دختر ها و چالش های سکسی و لب گرفتن و بوسه، در اوایل شروع این فعالیت ها چالشی مطرح شد که فرد کنار اتومبیل در حال حرکت می رقصید و فردی از داخل ماشین فیلم برداری میکرد. از دیگر چالش ها می توان به چالش های خانوادگی اشاره کرد، به این صورت که افراد معروف در تیک تاک با پدر و مادر یا خواهر و برادر خود چالش هایی را انجام میدهند. از جالب ترین آن ها چالشی بود که فرزندان در حال رقصیدن تظاهر به خفگی می کردند و از ری اکشن پدر یا مادر و یا اعضای خانواده خود بیا می گرفتند. تعداد این چالش ها زیاد است اما به دلیل محبوبیت آن ها و منتشر کردن در اینستاگرام معمولا این روز ها همه چالش ها را به یاد دارند. چالش هایی با حیوان خانگی ، بدین صورت که با حیوانات خود شوخی می کنند و سعی می کنند آن ها را متعجب کنند اما جالب این جاست که در تمام این چالش ها سگ هایی با اندام درشت در کمال آرامش و محبت هستند و انا سگ هایی با اندام کوچک بسیار عصبی می شوند و البته که این ویدئو ها جنبه طنز دارد. از دیگر چالش های قدیمی می توان چالشی را مطرح کرد که افراد در کنار یک دیگر می ایستادند و کارتی را روی لب خود قرار می دادند و ای کارت را به همان صورت روی لب کنار دستی خود می گذاشتند و اگر کارت از روی لب آن ها می افتاد آن دو نفر رائد یکدیگر را می بوسیدند.

لایک کراش های تیک تاک

محبوبیت تیک تاک در بین مخاطبان به اندازه ای مهم شده است که تعداد لایک های آن ها ماننده اینستاگرام بسیار تاثیر گذار است. ویدئو هایی در اینستاگرام منتشر می شود که نشان دهنده لایک های میلیونی داخل تیک تاک است. این لایک ها در هرکدام از صفحه های مجازی تقویت کننده صفحه مجازی دیگر است، به عنوان مثال اگر کسی در اینستاگرام لایک و دنبال کننده زیادی داشته باشد در تیک تاک نیز به همان نسبت دارد و بالعکس. جدای از همه چالش های دختر ها و پسر های کراش برخی از چالش ها و ویدئو هایی در تیک تاک منتشر می شود که محتوای هنری دارد. به این صورت که افراد از ابتدایی ترین نقاشی های خود فیلم مز گیرند تا حرفه ای ترین اثر خود و این ویدئو ها روند پیشرفت آن ها را نشان می دهد که از این بابت بسیار تاثیر مثبتی در مخاطب دارد.
از دیگر چالش های مثبت و تاثیر گذار چالش های زیبایی اندام و چهره است که افراد از عکس های نوجوانی خود که شاید زیبایی چندانی نداشتند فیلم برداری میکنند تا زمانی که بزرگ و زیبا شده اند و این به نوعی رضایت آن ها از وضع ظاهرشان در دوره بزرگسالی است. در تیک تاک کراش ها طرفداران بیشتری دارد بنابر این لایک بیشتری نیز از دنبال کننده های خود دریافت می کنند.

سبک زندگی کراش های تیک تاک

نکته مهمی که هر کسی باید بداند این است که همه انسان ها مانند هم هستند و اینکه افراد معروف تیک تاک و اینستاگرام نباید تاثیر منفی روی اعتماد به نفس ما بگذارند، زیرا شما فقط چند ثانیه از زندگی آن ها را می بینید که در بهترین حالت خود هستند پس نباید زندگی خود را با آن ها مقایسه کرد، این افراد همان نوع زندگی و عادت هایی را دارند که ما نیز داریم، همان مشکلات و همان سختی ها ولی انتخاب آن ها این بوده که شما بهترین قسمت زندگی آن ها را ببینید. این افکار که فکر کنید آن ها زندگی بسیار رویایی دارند کاملا اشتباه است.

کراش های تیک تاک در مجازی

کراش های تیک تاک در مجازی

این روز ها واژه کراش را زیاد می شنویم و در اینستاگرام هم ویدئو هایی با این موضوع می بینیم، حجم زیادی از اسن ویدئو ها پریود به کراش های تیک تاک هستند، یعنی افراد زیبا و جذابی که دنبال کننده های آن ها عاشقشان هستند، گاهی این حمایت و طرفداری بسیار شدید است و آن شخص حمایت کننده حاضر نیست کوچکترین حرفی مخالف آن سلبریتی یا کراش بشنود. این روز ها افراد خلاق در فضای مجازی بسیار سود می کنند، حجم زیادی از افراد که خواستار برنامه های سرگرم مجازی هستند و عده ای که به دنبال سرگرم کردن، معروف شدن و بیزینس خود هستند. این کراش ها معمولا افرادی هستند که زیبایی شبیه به انیمیشن ها دارند و چهره آن ها کاملا عروسکی است، در بعضی موارد نیز آن ها صدای زیبا و فوق العاده ای دارند، چرا که بعضی چالش ها در بین کراش های خواننده تیک تاک وجود دارد که باید بدون موزیک و تنها با صدای ضربه زدن به چوب و میز یک آهنگ خاص را بخوانند.

کراش های تیک تاک در ایران

این کراش ها در ایران نیز کاملا شناخته شده اند و بسیار حمایت می شوند، در بین خود سلبریتی های ایرانی در فضای مجازی کراش هایی وجود دارو که طرفداران بسیاری نیز دارند، افرادی مانند نیکا، امیر رز و چندین نفر دیگر که افرادی کم سن و سال هم هستند از کراش های ایرانی تیک تاک می باشند، که البته این ها نیز خود از کراش های مورد علاقه خود الگو برداری می کنند. کراش های تیک تاک و کراش های اینستاگرام در واقع یکی هستند یعنی این افراد هم در تیک تاک و هم در اینستاگرام فعالیت دارند. این روز ها نیز به دلیل کرونا افراد بیشتر زمان خود را در فضا های مجازی می گذرانند بنابر این بازار این کراش ها بسیار داغ است و بسیار حمایت می شوند.

کراش های تیک تاک بدون آرایش

کراش های تیک تاک بدون آرایش

این کراش ها معمولا با آرایش زیادی جلوی دوربین حاضر می شوند چرا که در بالا گفته شد که معیار زیبایی در بین کراش های تیک تاک چهره های عروسکی و زیبا می باشد، گاهی چالش هایی در بین این افراد وجود دارد که ویدئو را به دو قسمت تبدیل می کنند، در ابتدا تصویر آن ها بدون آرایش است و بعد تصویری از آن ها با آرایش به همراه یک لباس جذاب می باشد. گاهی نیز بعضی از این کراش ها هیچ آرایشی ندارند و زیبایی آن ها کاملا طبیعی است، این دسته از کراش ها طرفداران بیشتری هم نیز دارند. یکی از معروف ترین این کراش ها بدون آرایش، دختری کم سن بود که با شوگر ددی خود معمولا چالش ها را انجام می داد و بعد ها از وی نیز حامله شد، او حتی در دوران بارداری نیز دست از انجام چالش بر نداشت و هر روز چالش های مختلفی را به همراه شوگر ددی خود انجام می داد.

کراش های تیک تاک با گریم ترسناک

یکی از ویدئو ها رایج در تیک تاک و اینستاگرام ویدئو های حاوی گریم های ترسناک و حرفه اس می باشد، ای کراش ها چالش هایی را با آهنگ خاصی می سازند که در طی آن با استفاده از رنگ های آرایشی و خود وسایل آرایش و وسایل گریم، گریم های ترسناک و حرفه ای را روی صورت خود انجام می دهند. این چالش ها از پر طرفدار ترین چالش ها هستند و لایک و حمایت زیادی می شوند. از این نوع کراش ها با گریم ترسناک نیز در ایران هم هست، شاید به اندازه خارج کشور حرفه ای نباشند و با وسایل حرفه ای گریم آن ها را نداشته باشند اما باز هم با همان وسایل که دارند گریم های بسیار حرفه ای و ترسناک انجام می دهند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا این کراش ها افراد پولداری هستند؟

  در جواب به این سوال باید گفت که شاید عده ی زیادی از آن ها پولدار باشند اما همه آن ها خیر، چرا که بعضی از آن ها در همین فضای مجازی به ول زیادی می رسند.

 2. آیا کراش های آمریکایی تیک تاک از کراش های کره اب تیک تاک معروف تر هستند؟

  کراش های تیک تاک این روز ها خیلی طرفدار دارند و اگر حمایت از آن ها نسبت به کراش های آمریکایی بیشتر نباشد، هرگز کم تر نیست.

 3. آیا کراش ها معمولا افراد کم سن هستند؟

  در جواب باید گفت خیر، چرا که بیشتر این افراد بسیار و جوان هستند اما همه آن ها خیر و بعَا افرادی با سن بسیار زیاد هم در بین آن ها بوده است.

 4. در بین این کراش ها تعداد دختر ها بیشتر است یا پسر ها؟

  تعداد آن ها تقریبا به طور مساوی است اما آماری که وجود دارد نشان میدهد دختران اندکی فعالیت بیشتری در این فضا های مجازی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید