بیوگرافی الهام عرب مهمان برنامه ماه عسل به همراه علت بازداشت او

شاید تا به حال نام الهام عرب به گوشتان خورده باشد یا قسمتی از برنامه ی ماه عسل را با حضور این مدل زیبای ایرانی مشاهده کرده باشید؛ اما سوال این است که الهام عرب کیست و به چه دلیل به برنامه ی ماه عسل دعوت شده است؟

بیوگرافی الهام عرب

بیوگرافی الهام عرب

الهام عرب از زیباترین مدل های ایرانی در سال ۱۳۶۸ متولد شده است و در حال حاضر ۳۱ سال سن دارد؛ این مدل ایرانی قبلا یک بار ازدواج کرده است و یک فرزند دختر دارد؛ اما در حال حاضر از همسر خود جدا شده است و با دخترش در دبی زندگی می کند. الهام عرب اصالتا از عرب های کشور مصر می باشد اما در شهر تهران متولد شده است و بزرگ شده ی کشور ایران است؛ این مدل زیبای مصری ایرانی مسلمان و شیعه می باشد.

الهام عرب در ماه عسل

الهام عرب در ماه عسل

حضور الهام عرب از معروف ترین مدل های عرب در برنامه ی ماه عسل در سال ۱۳۹۴ نقش بسیار مهمی در به شهرت رسیدن و شناخته شدن این مدل ایرانی در میان مردم ایران داشت؛ ماه عسل یکی از برنامه های پر طرفدار و پر بیننده ی ماه رمضان به کارگردانی احسان علیخانی می باشد، الهام عرب به عنوان یک پرز لباس عروس در برنامه ی ماه عسل شرکت کرد و در خصوص شغل خود توضیحاتی به احسان علیخانی ارائه داد.

حضور الهام عرب در برنامه ماه عسل سبب ایجاد جنجال ها و حاشیه سازی های بسیاری در فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی شده است. در حین پخش برنامه ی ماه عسل نظرات مختلفی از سوی بینندگان به دست عوامل این برنامه ی تلویزیونی محبوب رسید که در آن ها به حضور یک مدل معروف بی حجاب در یک برنامه ی پخش شده از رسانه ی ملی اعتراضات بسیاری داشتند.

الهام عرب پس از به اتمام رسیدن این قسمت از برنامه ی ماه عسل در تلویزیون، فورا صفحات شخصی خود در شبکه های اجتماعی از جمله صفحه ی رسمی خود در اینستاگرام را از حالت عمومی به حالت خصوصی تغییر داد و تمامی عکس های قبلی بی حجابش را از این صفحات پاک کرد؛ اما مثل همیشه سرعت عمل حاشیه سازان مجازی از این مدل زیبای ایرانی بیش تر بود.

تنها با گذشت چند ساعت از پخش این قسمت از برنامه ی تلویزیونی ماه عسل، تصاویری از عکس های بی حجاب این مدل خوش چهره ی ایرانی در شبکه های اجتماعی مختلف و فضاهای مجازی در میان کاربران دست به دست شد و جنجال های ایجاد شده سبب توبیخ برنامه ی ماه عسل و احسان علیخانی شد. این تصاویر اسکرین شات هایی از پست ها و عکس هایی بود که الهام عرب در صفحه ی رسمی خود در اینستاگرام با مخاطبان و دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشته بود.

خواستگاری احسان علیخانی از الهام عرب حقیقت دارد؟

خواستگاری احسان علیخانی از الهام عرب حقیقت دارد؟

احسان علیخانی مجری صدا و سیما و یکی از چهره های مشهور تلویزیونی است. از وی دعوت شده بود تا در یکی از جشنواره های خارجی شرکت کند. وی در آن جشنواره با الهام عرب روبرو شد و چون قبلا به عنوان مهمان در برنامه وی حضور داشت با هم گفت و گویی داشتند که از چشم مردم دور نماند و باعث ایجاد حواشی برای آن ها شد.

شایعه خواستگاری احسان علیخانی از الهام عرب از این جا شروع شده بود. احسان علیخانی این موضوع را تکذیب و رد کرد.

الهام عرب در ماه عسل

الهام عرب مدل ایرانی مصری

الهام عرب زمانی که در کشور ایران زندگی می کرد، کار مدلینگ را آغاز کرده بود؛ این مدل زیبای ایرانی در آن زمان یک مغازه ی لباس فروشی داشت که اجناس خود را می پوشید و عکس های تن خور آن ها را در صفحه ی شخصی اینستاگرام خود با دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذاشت؛ سپس کار مدلینگ را به صورت رسمی و حرفه ای آغاز کرد و روز به روز بر تعداد دنبال کننده های صفحه ی شخصی اش در اینستاگرام افزوده می شد.

دستگیری الهام توسط پلیس در ایران

الهام عرب از جمله ی تعدادی از مدل های ایرانی بود که در سال ۱۳۹۶ توسط پلیس بازداشت شدند، گفته شده بود که این مدل زیبای ایرانی به همراه مدل های مشهور دی

گرانی هم چون الناز گلرخ، حمید فدایی و غیره به جرم انتشار عکس های مدلینگ بدون حجاب خود و همکاری با چند برند مدلینگ از کشور ترکیه دستگیر شده اند؛ حتی شایعاتی در خصوص زندانی شدن الهام عرب در زندان اوین پخش شد.

اگرچه تمامی این مدل های ایرانی بعدا ماجرای دستگیری خود را تکذیب کرده اند و ادعا کرده اند که این شایعات پخش شده در فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی هم چون اینستاگرام واقعیت ندارد؛ آن ها نه دستگیر شده اند و نه حتی به زندان اوین رفته است؛ در هر صورت همان طور که می دانید حرفه ی مدلینگ در کشور ایران غیر قانونی می باشد و هنوز در میان مردم به رسمیت شناخته نمی شود.

غیر قانونی بودن حرفه ی مدلینگ در کشور ایران و محدودیت های بسیاری که بر این کار اعمال می شود سبب شده است که تعداد بسیاری از مدل های ایرانی قصد مهاجرت از کشور ایران را داشته باشند؛ یکی از این مدل ها الهام عرب می باشد که پس از دریافت پاسپورت و اقامتش در دبی کشور ایران را برای همیشه ترک کرده است و در حال حاضر در دبی به فعالیت مدلینگ مشغول می باشد.

الهام عرب مدل عروس

الهام عرب مدل عروس

الهام عرب پس از ترک کردن کشور ایران و مهاجرت به دبی فعالیت های مدلینگ خود را به گونه ای کاملا حرفه ای تر و آزادانه تر ادامه داده است؛ این مدل زیبا و خوش چهره ی ایرانی مصری در دبی با آژانس های مدلینگ مختلفی همکاری داشته است، یکی از مهم ترین این پروژه های مدلینگ حضور او به عنوان مدل لباس عروس در تبلیغات مختلف و همکاری او با عکاس های حرفه می باشد.

شما می توانید با جست و جو کردن عبارت عکسهای الهام عرب در گوگل به وب سایت های مختلف اینترنتی هدایت شوید و تصاویری از مدلینگ این مدل جذاب و زیبای ایرانی در لباس های عروس متنوع مشاهده کنید؛ الهام عرب به دلیل داشتن چهره ای زیبا و اندامی متناسب برای تبلیغات برندهای مختلف لباس عروس بسیار مناسب بوده است و با شرکت های مختلف مدلینگ همکاری کرده است.

اینستاگرام الهام عرب

اینستاگرام الهام عرب

اینستاگرام الهام عرب به آدرس elhamarabmodeling بیش از هفده هزار و نهصد نفر دنبال کننده دارد، این مدل خوش چهره و موفق ایرانی تا به امروز بیش از ۵۰۰ پست مختلف از عکس های مدلینگ خودش با دنبال کنندگان و علاقه مندان خود به اشتراک گذاشته است؛ او در قسمت بیوی این پیج خود را مدل معرفی کرده است و پست های او بیش تر تصاویر مدلینگی از خودش است.

الهام عرب علاوه بر این تصاویر گاهی از زندگی شخصی خود نیز تصاویری در این صفحه منتشر کرده است؛ به عنوان مثال همان طور که گفتیم این مدل موفق و حرفه ای ایرانی یک فرزند دختر دارد، او در یک قسمت از هایلایت های صفحه ی شخصی اش در اینستاگرام به تصاویری از دخترش به نام نیلا پرداخته است، الهام عرب در فضای اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و شما می توانید با مراجعه به این پیج عکس الهام عرب را مشاهده کنید.

همسر الهام عرب

همسر الهام عرب

همان طور که در تیتر های قبل تر نیز به این موضوع پرداخته شد، الهام عرب در سال های قبل یعنی زمانی که هنوز مهاجرت نکرده بود و در کشور ایران زندگی می کرده است، یک بار ازدواج کرده است. اما به دلیل اختلافاتی شخصی پیش از مهاجرت و ترک کردن ایران از همسر خود جدا شده است؛ حاصل ازدواج اول این مدل زیبا و جذاب ایرانی یک فرزند دختر است، هم اکنون الهام با فرزند دختر خود در دبی ساکن می باشد.

آیا الهام عرب از همسرش طلاق گرفته است؟

الهام عرب یک ازدواج ناموفق داشته که حاصل آن یک دختر است. اما او آن قدر به دخترش علاقه مند است که در یکی از استوری هایش گفته آن قدر دوستت دارم که اگر به عقب برگردم با این که می دانم کار اشتباهی است، اما باز هم گذشته را تکرار می کنم. وی از همسر خود هیچ گونه حرفی به میان نیاورده است.

الهام بیشترین عکس های خود را در لباس عروس منتشر کرده است. اگر دقت کرده باشید در بیشتر آرایشگاه های زنانه عکسی از وی وجود دارد. او یکی از موفق ترین مدلینگ های ایرانی است که به گفته خودش از شرکت های مختلفی در سرتاسر جهان ار وی دعوت می کردند تا به عنوان مدلینگ حضور پیدا کند.

درآمد الهام عرب

درآمد الهام عرب

الهام عرب در دبی آزادانه فعالیت های مدلینگ خود را انجام می دهد و تقریبا تمام درآمد خود را از طریق مدلینگ به دست می آورد؛ این مدل خوش چهره و جذاب ایرانی تا به حال با برند های مدلینگ مختلف و آژانس ها و شرکت های متفاوتی در دبی همکاری کرده است، هم چنین همان طور که گفتیم این مدل زیبا و جذاب ایرانی مدل لباس عروس نیز می باشد، با توجه به این که حرفه ی مدلینگ پروژه ای می باشد درآمد مدل ها در این شغل متفاوت است.

وی می گوید تمام خرج سفر با آن ها بوده و من فقط به عنوان مهمان دعوت می شدم. از من استقبال زیادی صورت می گرفت. وی در آمد بالایی از این راه به دست آورده است.

پست های مرتبط به دختر این مدل

در گذشته این مدل خوش چهره و جذاب ایرانی یک استوری در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام با مخاطب ها و دنبال کننده های خود به اشتراک گذاشته بود که در آن استوری خطاب به فرزند دختر خود گفته بود: آنقدر تو را دوست دارم که حاضرم برای داشتن تو باز هم به گذشته برگردم و اشتباهاتم را تکرار کنم، او در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام گاهی تصاویری از دخترش منتشر کرده است، اطلاعات بیش تری در خصوص شوهر الهام عرب در دست نیست.

الهام عرب و دخترش کجا زندگی می کنند؟

الهام عرب و دخترش کجا زندگی می کنند؟

الهام عرب یک مدلینگ و مانکن ایرانی است که حواشی بسیاری در طی سال های اخیر داشته است. وی در حوزه لباس عروس، لباس زنانه و آرایش در شبکه های اجتماعی فعالیت می کند. او متولد ۱۳۶۸ است و لیسانس حقوق دارد. مادرش یک عرب اهل مصر است و پدرش ایرانی است. الهام عرب یک دختر دارد و با دخترش در دبی زندگی می کند.

وی قبل از این که به حرفه مدلینگی وارد شود، در یکی از دادستانی های تهران به عنوان منشی قاضی کار می کرده است. الهام در پاساژهای بزرگ تهران نیز به عنوان فروشنده لباس زنانه کار کرده است. وی لباس های مغازه ای که در آن کار می کرد را می پوشیده تا برای فروش بهتر تبلیغات کند.

همان طور که می دانید تبلیغات تاثیر بسیاری در فروش دارد و می تواند باعث فروش بهتر محصولات شود. به همین خاطر افراد بسیاری از او می خواستند تا برای آن ها کار کند و حقوق بیشتری بگیرد. وی در کار فروشندگی نیز بسیار استاد است و فن بیان خوبی دارد.

دلیل الهام عرب برای مهاجرتش چه بود؟

الهام عرب برای این که بتواند راحت تر زندگی کند و به خاطر این که چندین بار به خاطر منتشر کردن عکس های بد حجاب خود در شبکه های مجازی بازداشت شده بود، تصمیم گرفت به خارج از کشور مهاجرت کند. وی بعد از دریافت گذرنامه خود بلافاصله با دخترش ایران را ترک کرد و به دبی مهاجرت کرد. وی در حال حاضر در دبی به کار مدلینگی مشغول است.

اعترافات وی در دادستانی چه بوده است؟

اعترافات وی در دادستانی چه بوده است؟

الهام عرب به صورت داوطلبانه به دادستانی آمده و اعلام کرده که این کار را به خاطر عشق به خانواده ایرانی و وطنم ایران انجام دادم و دوست داشتم از تجربیات تلخی که در این زمینه دارم برای دختران سرزمینم که ممکن است روزی به این کار روی بیاورند صحبت کنم. امیدوارم حرف های من تاثیرگذار باشد و کمک کند که راه خود را پیدا کنند و یا حداقل به آن فکر کنند.

من عاشق دیده شدن بودم و دلم می خواست مشهور بشوم و دلیل دیگر هم درآمد بالایی بود که برای این کار می گرفتم. چون مدلینگ ها برای این کار درآمد خیلی خوبی دریافت می کنند. به همین دلیل پا به این عرصه گذاشتم. یک مدلینگ حجاب خود را از دست می دهد که در ایران یک ارزش است.

من اولین بار توسط یک خانم یک آرایشگر من بودند به این کار دعوت شدم و بعد از وارد شدن به این حوزه، توسط عکاس های زیادی از من دعوت به عمل می آمد تا برای شرکت ها و سازمان هایی که به دنبال مدلینگ هستند تا محصولات خود را به دنیا معرفی کنند کار کنم. عکس های زیادی از من در فضای مجازی منتشر شده است.

وارد شدن به این حوزه دست خود آدم است اما خارج شدن از این عرصه کار سختی است. من توصیه می کنم به دختر خانم های جوان قبل از این که وارد این کار بشوند حتما به عواقب و تبعات آن فکر کنند.

عرفان علیرضایی و الهام عرب 

عرفان علیرضایی یک کمدین است که در شبکه های اجتماعی کار دابسمش انجام می دهد. وی در سال ۱۳۹۶ در برنامه خندوانه حضور داشت، اما نتوانست زیاد موفق عمل کند. عرفان علیرضایی با کمک الهام عرب کلیپ های طنز می ساختند و در شبکه های اجتماعی منتشر می کردند. این همکاری باعث شد عرفان علیرضایی بیشتر شناخته و دیده شود.

عرفان علیرضایی در یکی از لایوهای خود این موضوع را اعلام کرده که من به کمک الهام عرب شناخته شدم و از او بسیار ممنون هستم. او به من در طراحی کلیپ ها و ویدئوها کمک کرد تا بتوانم خروجی خوبی داشته باشم. الهام تجربیات خود را در اختیار من گذاشت و من هم سعی کردم از آن ها به نحو احسنت استفاده کنم.

سعی می کنم تا بتوانم این خوبی او را جبران کنم. ناگفته نماند این مدلینگ چندین بار به خاطر تشویق جوانان به بد حجابی و ترویج فرهنگ بی حجابی بازداشت شده و به دادسرا فرستاده شد. اما هر بار احساس ندامت کرد و با پرداخت جریمه نقدی آزاد شد و بعد از مدتی دوباره کار خود را آغاز کرد.

بارها گفته شد که الهام عرب به زندان افتاده و باید پاسخگوی اعمال بد خود باشد. اما هر دفعه این موضوع توسط الهام عرب تکذیب می شد.

راز مشهور شدن این فرد چه بود؟

راز مشهور شدن این فرد چه بود؟

این مدلینگ معروف ایرانی در سال ۱۳۹۴ به یکی از پر مخاطب ترین برنامه های تلویزیونی به نام ماه عسل دعوت شد که اجرای آن را احسان علیخانی بر عهده داشت. در این برنامه الهام عرب به عنوان پُزر عروس حضور پیدا کرده بود. پُزر به کسی گفته می شود که به عروس و داماد در گرفتن استایل مناسب برای عکس های عروسی کمک‌ می کند.

یعنی به عروس و داماد می گوید موقع گرفتن عکس چه ژستی بگیرند. به گفته الهام عرب نحوه بازی کردن را به عروس و داماد آموزش می دهیم. بعد از پایان این برنامه افراد زیادی به دعوت الهام عرب در این برنامه که مخصوص ماه مبارک رمضان است واکنش نشان دادند و احسان علیخانی و دست اندر کاران برنامه ماه عسل توبیخ شدند.

در برنامه احسان علیخانی از الهام عرب قول گرفت تا عکس های بی حجاب خود را از روی صفحات مجازی بردارد و به این کار ادامه ندهد. وی به واسطه قولی که داده بود به مدت یک ماه از فضای مجازی دور بود. اما بعد از گذشت یک ماه دوباره کار خود را در شبکه های اجتماعی شروع کرد.

او در این برنامه اعلام کرد که دوست داشتم رشته تحصیلی خود را ادامه بدهم اما بنا به دلایلی که یکی فوت پدرم بود، نتوانستم به ادامه تحصیل بپردازم. اما باز هم خوشحالم که کار پُزر عروسی را انجام‌ می دهم.

آشنایی با خانواده الهام عرب و رابطه وی با آن ها

الهام عرب در یک خانواده پنج نفره بزرگ شده است. وی فرزند دوم خانواده است. در مورد خانواده وی اطلاعات بیشتری وجود ندارد. عکس های بسیار زیادی از الهام عرب در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی وجود دارد. نام دختر الهام عرب، نیلا است.

او مدتی پیش تولد ۸ سالگی دخترش را در خارج از کشور جشن گرفت و یک کلیپ که برای دخترش ساخته بود را منتشر کرد که در آن پیامی برای نیلا داشت. او در پیام خود خطاب به دخترش گفته بود؛ دختر باهوش و مهربانم، از همان لحظه اول که تو را در آغوشم گرفتم و در آن چشمان قشنگت نگاه کردم، طعم عشق را چشیدم.

دختر عزیزم، ضربان قلبم، نفسم پا به پای کودکیت با تو راه می روم و با تو بهترین و زیباترین روزهای زندگیم را سپری می کنم. وی گفته تمام تلاش خود را می کنم تا زندگی ایده آلی برای نیلا بسازم. چون هیچ عشقی مانند عشق مادر به فرزند وجود ندارد و من تمام عشقم و وجودم را نثار دخترم می کنم.

در این مقاله در مورد الهام عرب یکی از مدلینگ های معروف ایرانی صحبت کردیم که به صورت داوطلبانه از کار خود اظهار ندامت و پشیمانی کرده و با پای خود به دادستانی رفت تا تجربیات خود را در اختیار دختران و زنان جوان قرار دهد و آن ها را با خطراتی که در حوزه مدلینگ در کمین آن ها است آشنا کند

امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. از شما سپاسگزاریم که ما را در این مقاله نیز همراهی کردید.

سوالات متداول

 1. تحصیلات الهام چیست و از چه زمانی مدلینگ را آغاز کرده است؟

  الهام فارغ التحصیل رشته ی حقوق می باشد، او از زمانی که در کشور ایران زندگی می کرد حرفه ی مدلینگ را آغاز کرد و سپس برای ادامه ی این شغل به دبی مهاجرت کرد.

 2. الهام در چه سالی مهمان برنامه ی پر بیننده ی ماه عسل بود؟

  این مدل زیبای ایرانی در ماه رمضان سال ۱۳۹۴ مهمان برنامه ی ماه عسل بود، حضور در این برنامه ی تلویزیونی محبوب نقش مهمی در به شهرت رسیدن او داشت.

 3. الهام چند سال دارد و در حال حاضر در کجا زندگی می کند؟

  این مدل موفق و زیبای ایرانی در سال ۱۳۶۸ متولد شده است و ۳۱ ساله می باشد، او هم اکنون همراه با فرزند دخترش در دبی ساکن است.

 4. الهام عرب و عرفان علیرضایی باهم رابطه دارند؟

  خیر، این دو صرفا در چند کلیپ اینستاگرام باهم همکاری کرده اند؛ این موضوع حواشی زیادی برای آن ها ایجاد کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید